Je tu někdo kdo má piercing pod spodním rtem jako na obrázku? Chci si to propíchnout sama. Jak silnou kanylou si to mám píchnout a dá se koupit v lékárně? Nevím jakou tyčku s kamínkem vybrat aby špek nebyl volný ale byl napevno? Zajímalo by mě jestli mi ta tyčka v puse může dráždit dáseň nebo nějak překážet? A nebojíte se, že vám šperk v puse může časem způsobit třeba rakovinu ústní dutiny nebo nějaká jiný zdravotní onemocnění?

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rakovinu to nezpůsobí ale může ti to poškodit zubní sklovinu. Prodávají se piercingy ze speciálních materiálů určených do úst, doporučuji nechat si poradit v obchodě.

arrow
profile_image
petronela18
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já měla 8 let piercing v bradě /musela jsem vytáhnout kvůli dásni/ a nyní mám půl roku "monroe" , tzn. nad horním rtem a u jednoho zubu, kterého se dotýká mám dost odhalený krček a to mám šperk z bioplastu, který by měl být nejšetrnější. píchání sama doma ti ROZHODNĚ nedoporučuju, raději si zajdi do salónu abys to měla pěkné a přesně tam kam chceš. samotné se ti bude blbě manipulovat se šperkem a navíc v piercingovém studiu to trápení bude trvat mnohem kratší dobu než doma a hlavně - mají určitě mnohem větší zkušenosti,takže už ví přesně co a jak!

Cituji beruškaála: tyčka v puse může dráždit dáseň

Dráždí dáseň, odhaluje krčky a to způsobuje citlivost zubů a v neposlední řadě poškozuje sklovinu. Tenhle piercing jsem měla a vyndala jsem ho za pár měsíců - zdraví je přednější a problémy se zubama taky nejsou nic moc.

Tak to na to kašlu, žádnej piercing nechci.

arrow
profile_image
Martinka.Pilulka
od 11. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj asi záleží jak to máš píchnutý, mam to už tři roky a musím zaťukat, ale sklovina je v pořádku a odhalený krčky taky nemam. A být tebou sama bych si to nepropichovala, radši si těch pár stovek na to našetřím, ale jen můj názor ))

Reaguji na Martinka.Pilulka: a jaký máš piercing? Z bioplastu?

Já jsem kdysi měla piercing pod spodním rtem...byl to bioplast a odhalené krčky mám...

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dolní ret je velmi citlivý, víc než horní. To Ti potvrdí každý dobrý zubař. Dělali mi jakýsi zásah a speciálně na dolní ret mne doktor upozorňoval - kdyby byl necitlivý, okamžitě hlásit, aby se to mohlo léčit. Až pak jsem zjistila, že by mohl ret poklesnout. Ostatní tu píší i o vlivu na zubní sklovinu nebo odhalení krčků. Na mé gusto moc rizik najednou. Asi jsem zpátečník, ale já bych do toho nešla.

arrow
profile_image
Martinka.Pilulka
od 11. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nene mam klasiku, myslim že je to chir. ocel

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučuji kanylu 1.6 mm, ve zdravotnických potřebách, ne v lékárně, stojí 20,- a je skvělá, dlouhá s dlouhou hadičkou. Pokud budeš mít piercing o něco málo výš, než na obrázku, dráždivost bude menší, hlavně zubů. Ale pokud chceš labret (placička), tak upozornění: dráždí zuby, prodlužuje hojení (příliš krátký tlačí na piercingový kanálek a ucpává ho), zachytává se za zuby a já si placičku ukousla, když jsem jedla rohlík. Pro začátek doporučuji větší kroužek s kuličkou nebo podkovu. Materiál chirurgickou ocel, titan nebo stříbro. Já měla od Vietnamců z jakéhosi pochybného kovu a měla jsem alergii, hojení je pak o dost delší. Kdyby tě zajímala péče o piercing, napiš, poradím. Po zahojení si dej malý kroužek nebo něco na ten způsob a neměla bys mít problém, věř mi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené