arrow
profile_image
Eveline
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
potřebuju poradit od vás zkušenějších.. studuji v Praze VŠ a jsem zde celý týden, bydlím v jižních čechách a domů se dostanu až na víkend. Tenhle týden jsem dostala rýmu, pořád mi teče z nosu, škrábe v krku, teplotu, slabost po těle, znáte to.. to se dá vyležet, ale od včerejšího večera mě bolí jedno ucho, neslyším na něj, cítím velký tlak.. bojím se, že se jedná o zánět a tak se chci zeptat, můžu zajít tady v Praze na ORL? Musí mě vzít? Našla jsem jednu ordinaci poblíž centra a na webu píšou že berou i bez objednání a mají smlouvy se všemi pojišťovnami (mám VZP). Jak to tedy je?
Moc děkuju za odpovědi

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem na vysoké chodila normálně do Brna kam bylo potřeba, nikdy s tím neměli problém. Napsali si adresu kolejí jako přechodné bydliště a bylo...
Přinejhorším s tím můžeš vždycky dojít na pohotovost.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Eveline: můžu zajít tady v Praze na ORL?

Můžeš zajít kam chceš, na trvalém bydlišti to nezávisí... já mám 15 let úplně všechny doktory (obvodní, zubní, specialisty) 200km od trvalého bydliště

Cituji Eveline: Našla jsem jednu ordinaci poblíž centra a na webu píšou že berou i bez objednání a mají smlouvy se všemi pojišťovnami (mám VZP). Jak to tedy je?

To by tě měli v poho vzít, ORL ambulance obvykle berou bez objednání, bo nemoc si moc nenaplánuješ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Pokud berou nové pacienty, tak tě vezmou. S ušima mám docela často problémy. Chodila jsem dokonce v Praze, či okolí k více ORL lékařům. Naposled jsem si zajela do Jilového u Prahy, jelikož jsem bydlela kousek.

Teď už to není dle tr. bydliště

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené