arrow
profile_image
karolína87
od 9. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
prosím vás, neznáte někdo veterináře Jiřího Karáska z FM? Potřebuji operovat kotě s kýlou a on je nejlevnější, ale nikde na něj nemůžu najít žádné ohlasy, jestli je dobrý nebo ne. Děkuji za každou informaci. Hezký den, K.

arrow
profile_image
pirko mojeid
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mamka byla s kýlou kočičky u mvdr. Janáka, dala za to přes 3000 i s kontrolami, ráno tam kočičku odvezla a odpoledne si ji už probuzenou odvezla domů, pan veterinář měl opravdu profesionální přístup a kočička to zvládla vše na jedničku, měla doporučené i speciální granulky, aby si to bříško nenamáhala.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jelikož jsem koupila štěně s kýlou tak jsem se dost zajímala o veterináře v okolí FM, chodila jsem kdysi se psem k p. Janákovi, není špatný ale dost drahý, zkrátím to - nakonec stačí se podívat do hodnocení a komentářů na psích webech - asi 10 minut autem je od FM ve Frýdlantě nad Ostravicí doktor Konvička, vyhlášený jako výborný veterinář, který zachránil několika lidem již odepsaného psa a ten, co vám necpe nic zbytečně navíc, je někdy až o 2/3 levnější než ostatní ale to pro mne nebylo podstatné. Už z diskuzí jsem věděla, že není příliš komunikativní ale svoji práci odvede perfektně - a tak tomu bylo, vzal štěně a řekl ať si za hodinu přijdu, za 10 dnů kontrola, vytažení stehů, teď po 3 měsícíh nemá ani viditelno ani hmatatelnou jizvu. Cena kterou mi řekli ve Frýdku kde jsem byla očkovat mě informovali za kýlu u malého štěnete by byla cca 1300 jen za operaci bez dalších příplatků za případné atb. a další věci, ve Frýdlantu operace 400 Kč + atb. a další věci + hned se podíval fence do uší ( u jiného veta mi řekli, že je má čisté, přestože se stále už měsíc drbala) takže ještě atb do uší (platba jen za léky za vyšetření uší ani koruna) takže jsem zaplatila za vše 950 Kč a můžu říct, že už jinam nepojedu a nedivím se proč lidé za ním jezdí z daleka. Granulky vám opravdu nebude nabízet, ono totiž z každých granulek mají veterináři vždycky peníze, Janák mi vždycky strčil pár granulek na vyzkoušení a pes je vždy vyplivl a bylo po kšeftu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené