arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím, dúfam že mi to už nezmažú... Prosím ak niekto navštevujete so svojimi zvieratami túto veterinárnu ordináciu, chcela by som sa spýtať na ceny a či sa dá objednať na určitú hodinu. Ćo približne môže stáť vyšetrenie oka? Na liečbu sa nepýtam, lebo je to individuálne. Ďakujem za akékoľvek informácie.

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na koran: Tady jsem nikdy nebyla, ale mamka chodí k očařce MVDr. Stavinohové na veterinární kliniku do Králova pole a hned první návštěvu nám dr. udělala všechna vyšetření oka, stanovila diagnózu a musím říct, že se nám i léčva daří. Jinak cenově bych se musela podívat do papírů až budu u mamky. Už je to déle co jsme tam byli. První návštěva je vždycky nejdražší a pak kontroly jsou už asi za 100, což mi příjde v pohodě. Jinak tady ta MVDr. Stavinohová je mladá doktorka, která co se týká očí je odborník na svém místě. Navíc je i milá a naše malá za statečnost dostane vždycky piškot, že vyšetření zvládla

arrow
Neprodává v Bazaru

Ďakujem no ja pojdem ku tej do Brna, ktorá zároveň spolupracuje s tou mojou veterinárkou Je to celkom známa ordinácia, určite sem niekto ešte napíše. Ale ešte rozmýšlam nad homeopatickou liečbou u Simony Mullerovej v Brne. Asi založím dalšiu diskusiu

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na koran: tak Mullerovou bohužel taky neznám. Chodíme na veterinu do toho Kr. Pole a spokojenost nejen s očařkou. V únoru nám tam naši malou zachránili. Od té doby si říkám, že jsme měli chodit vždycky tam. Jsou nemoci na který běžný veterinář nestačí a jsou potřeba rozbory krve, ultrazvuk, rentgen, atd.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pehamek: Mne práve ca pred vyše dvomi mesiacmi zachránili tam kde teraz chodím (Hodonín) psíka, ktorého môj vtedajší vet zanedbal v akútnom prípade. Takže od tej doby chodím tam a tiež som si hovorila že som mala cpať peniaze radšej do nich než do toho hňupa!

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na koran: to ti rozumím. U mě to bylo šílených 9 dnů, kdy jsem s máti každý den lítala po veterinářích, někdy jsem byla i dvakrát za den. Navštívila jsem tři a každý řekl, že to bude ok a léčili ji neprůchodný střeva. Ani nechci vzpomínat Na tu veterinu kde nám malou dali dohromady, tak jsem nechtěla jít jen kvůli tomu, že jsem o nich neslyšela nikdy nic dobrýho, ale fakt mě překvapili a kudy chodím, tak je chválím Jinak pokud by ti nevyhovovala ta očařka co spolupracuje s tvým veterinářem, tak vyzkoušej tu Stavinohovou. Je fakt pečlivá a vyzná se. Ale co vyhovuje mně, tak nemusí tobě. Je to těžké.

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co se týče cen, neúčtují kontroly a celkově jsou na Brno opravdu levné. Dr. Trnková je výborná oční, Dr. Pouchlá je vyhlášená kočičí doktorka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lemurka: ja už pani Trnkovú za dobrú očnú teda nepovažujem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené