arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

berere některá Novynette? Je v pohodě nebo ste s tím měli nějaké problémy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji martooni: hormonální injekci

Och panebože, jen to ne! To by mě museli zase všichni držet... Já totiž nezvládám ani odběry krve, natož injekce.. To mě pak drží doktor, drží sestra, další sestra odebírá.. Fakt veselé..
Jen jsem slyšela, že prý můžou kvůli toho prasknout cévky, když nejde krev pryč.. Ale asi je to nějaký mýtus, co myslíte?

arrow
Neprodává v Bazaru

martooni
A nezhubla jsi? Nebo nezačla jsi s dietou?

Ahoj holky, možná jsem světlá vyjímka mezi vámi, ale já jsem v tomto směru naprosto neposkvrněná. Když jsem začala žít se svým současným manželem rozhodla jsem se,že nebudu brát žádnou antikoncepci a protože jsem už od mládí měla menzes přesnou jako hodinky a vždy jsem si sledovala ovulaci, která byla pravidelná, mohla jsem si dovolit najet na systém "plodných a neplodných dní." Nikdy jsem s tím neměla žádný problém, zatím co kámošky kolem mě teď jedna po druhé s dlouhodobým užíváním antikoncepce z různých zdravotních důvodů končí ( většinou je to onemocnění štítné žlázy ).
Po letech braní léků teď hledají jiný způsob, jak se chránit před otěhotněním a to přináší docela dost problémů do sexuálního života. Najet na "plodné dny" si z pochopitelných důvodů neodvažují, protože mají ve většině případů rozhozený celý cyklus.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tali: A nezhubla jsi? Nebo nezačla jsi s dietou?

Nene, vůbec.. ale měla jsem v lednu zkouškové a také rozchod s přítelem.. tak možná proto, ale trvá to už dlouho

arrow
Neprodává v Bazaru

martooni
Tfuj, zkouškové.. Znám to dobře! Tak držím palce, aby to přišlo co nejdřív!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tali
Jj, zkouškové také nemám ráda, ale letos mi to bylo upe jedno, protože sobec ex-přítel se se mnou rozešel týden před zkouškami, takže mi bylo opravdu všechno jedno, ale to patří někam jinak. Jinak děkuju , jsi hodná.. snad to brzy přijde.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji martooni: sobec ex-přítel se se mnou rozešel týden před zkouškami,

Tak to můj sobec ex se postaral málem o to, aby mě vyrazili ze školy před státnicema.. Drž se, děvče! Jinak já stále bez menstruace, ne že by mi chyběla, ale znervozňuje mě to..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Tali, tak to byl extra sobec! Když se na to podíváš z druhé strany, jak se zachoval, tak je dobře, že už spolu nejste!
Děkuji, mám zkoušky úspěšně za sebou a s průměrem 1,25 takže nádhera, spokojenost. Ten rozchod mě v tomhle směru hodně posílil. Obecně mě posílil, ale už bych někoho chtěla, je mi smutno, nedokážu být dlouho sama, bez partnera mě život nebaví.
A k té M., také jsem ji stále nedostala, nevím na co čeká

arrow
profile_image
Marťa85
od 9. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky poraďte mi prosím... beru prvně HA a chci se zeptat jestli je možné brát několik plat za sebou bez menstruace, není to škodlivé? Dobírám první plato a menstruace se mi zrovna moc nehodí... díky

arrow
Neprodává v Bazaru

kamarádka to tak dělá často hlavně v letních měsících,já to udělala jednou že jsem brala 2 plátíčka zasebou..kvůli dovolené..pobolívalo mě bříško,byla jsem nateklá ale nekrvácela jsem..ted si to zkracuji nebo prodlužuji jak to potřebuji ale jen občas..

arrow
profile_image
monisek147
od 26. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj chtěla jsem se zeptat....když potřebuju abych to dostala o tejden dřív a beru prášky,tak normálně můžu přestat brát a pak to dostanu a pak zase za 7dní začnu brát nový platíčko??

arrow
Neprodává v Bazaru

monisek147:já to tak dělám ale mám jednofázovku,prostě vezmu třeba 16 tabletek za 3 dny to dostanu a pak po sedmi denní pauze to zase beru normálně 21 tabletek...

arrow
profile_image
monikahe
od 16. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, máte někdo zkušenost s antikoncepci YAZ? Mám ji teď nově. Předtím jsem brala YADINE-super, ale, když jsem začala chodit do solária tak se mi začaly dělat pigmentové skvrny na obličeji. Máte u YADINE některá taky tuto špatnou zkušenost?

Ahoj holky, dnes jsem si vyzvedla recept na HA a nemam zrovna peníze, až v pondělí. Víte do kdy ten recept má platnost? Já si totiž vzpomněla, že je to nějak časově omezené... děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené