arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím.

Před lety jsem nejspíš nakazila svého tehdejšího přítele pohlavními bradavicemi, ačkoli já sama jsem je nikdy neměla.(byla jsem mu nevěrná, když jsme měli pauzu) Nyní asi po 6 letech( a pár nových sexuálních partnerů) jsem asi nakazila nynějšího přítele, kterému se objevili bradavice na varlatech. Vypadá to spíš jako velké vystouplé pihy, které se samy zmenšovaly nebo některé i zmizely. Dnes byl ale přítel u kožní a tam mu řekli, že jsou to bradavice a vypálily je dusíkem. Nikdo z mých dřívějších partnerů se naštěstí nenakazili. Mám z toho nepříjemný pocit, nevím zda se přenašeči mohou nějak léčit, když mi doktorka řekla, že bradavice nemám a že jsem zdravá. Nechci aby to ode mě chytal dokola. Na kožním mu řekli, že se to také může chytit v sauně, bazénu atd ale já tomu moc nevěřím. Mám se nějak léčit nebo co mohu dělat? Myslíte, že je má ode mě? Díky za odpovědi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na burda:
já měla takový problém před lety..v manželství..oběma se nám udělaly bradavice..jemu je tehdy seškrábali a já si vybrala na odstranění elektřinu!už nikdy to nechci zažít!!bolelo to tak, že jsem se rozbrečela bolestí...oni jeden jsme nebyli nevěrní..ani nevíme kdo byl přenašeč..naštěstí už se to nikdy neopakovalo..

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Fragma10:

no příteli řekli na kožním, že to člověk může chytit i jinak než pohlavním stykem..

hlavně je infikován ne přímo na penisu ale na varlatech a kdyby to bylo ze styku tak by to bylo především na penisu, nebo ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na burda:
můj ex to měl na penisu..hodně nepříjemné..
možná to opravdu chytil někde jinde než ze sexu..

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No mě by zajímalo, zda je možnost nějaké léčby pro mě, v případě, jestli má ty bradavice ode mě, abych mu je pořád nepředávala

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené