arrow
profile_image
Lusssy
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vezmu to stručně ...
Nedávno jsem se na jednom diskuzním serveru svěřovala se svým problémem. Psala jsem tam, že přestože mám přítele, kterého miluji a se kterým si rozumím i v posteli, mam myšlenky na úlet. Důvodem bylo, že je to můj první partner a já jsem měla pocit, že o něco přicházím. Netoužila jsem po návodu, JAK ho podvést, spíš jak se té myšlenky zbavit.
Byla to ode mě podpásovka, uvědomuju si tu hroznou chybu.
Navíc jsem za ním měla druhý den příjet. Nepřijela, protože jsem zaspala a nesihla vlak.

Přitel ten text náhodou našel, dost to s ním zamávalo. Včera jsme se viděli jako normálně, vše bylo perfektní jako vzdycky. Podle jeho pozdějsich slov to měl být s.ex na rozloučenou. Až doma si to prý rozmyslel a oznámil mi, že je konec, s kurvou chodit nechce : (

Měli jsme několikahodinovej rozhovor na Skype. On me podle svých slov pořád miluje, ale rozum mu velí jinak :/ I se pri tom rozhovoru rozbrečel. Několikrát jsem se mu omlouvala, ujišťovala ho, že ho porad miluju. On je na me neuvěritelne naštvaný, nazýva mě děvkou.
Prý mám vyrazit za štěstim do světa, a až dospěju a uvědomím si nějake veci, mám mu zavolat. Bojím se, že to znamená definitivni konec.

Rika mi takove veci, jako ze jsem rozervala jeho srdce, hrnicek je rozmlaceny a nikdo ho nesloží ...

Je mi ze mne na blití, cítim, ze jsem to projela na plné čáře ... Nechci se rozejít, stále ho miluju, znamena pro mě všechno : ( ( Jak mu mám dokázat, ze pro mě hodně znamená, ze mě mrzí ta chyba ? Presvědčit ho, aby neodcházel ?

Jsem zoufalá, poraďte. Děkuji všem za reakce

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě si udělala co si mohla a omlouvala se. Jestli mu to nestačí tak co by chtěl?Zpátky už to nevezmeš tak se přestan obvinovat to ti nepomůže. Jestli tě miluje a neni hloupej tak se vrátí.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já bych skoro stála na straně toho kluka - podle jeho reakcí je to opravdu hodný kluk, který to má narozdíl od mnoha jiných v hlavě srovnané a má vysoký morální standard, a Lusssy možná pro něj možná opravdu není ideální partnerka. Vůbec se mu nedivím.

arrow
profile_image
nicocoletka
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ségra před nedávnem řešila něco podobného, opačně. Když se o nevěře dozvěděla, byla k neutěšení jako tvůj přítel, bylo jí fyzicky špatně až zvracela..jinak než nadávkama ho snad ani neoslovovala..asi po třech dnes se uklidnila. On se dušoval, sliboval všechno to krásný. Bylo to u nich lehčí, protože spolu bydlí.
Teď cukrují víc než kdy předtím, je to hezký
Říkal Ti, že až si uvědomíš nějaké věci, máš zavolat. Myslím, že to můžete překonat, až se s tím přítel trochu popasuje...
Přítel bude muset být ale hodně silný, aby za tím opravdu udělal tlustou čáru a pořád mu to nenabíhalo v hlavě... ale s tím ty mu už pomůžeš

arrow
profile_image
Lusssy
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nicocoletka: Když se o nevěře dozvěděla

Nevěra nebyla, bylo to pomysleni na neveru

holka to je fakt divný, že se takhle zhroutil i jenom z tvých myšlenek na nevěru..ještě jsi nic neudělala ne? jenom jsi o tom přemýšlela.. av žádném případě by tě neměl nazývat kurvou a děvkou.. žádná podpásovka to od tebe nebyla, přijde mi celkem přirozené uvažovat nad tím, jaké by to bylo i s někým jiným.. od tvého přítele je to dost přehnaná reakce, kterou opravdu nechápu, měli byste si spolu sednout a promluvit si.. ale to už jste asi udělali na skypu.. nevím jak ti poradit, ale v každém případě nejsi pouze ty ta špatná, přijde mi, že tvůj přítel chce ovládat i tvoje myšlenky a to mu nepřísluší, navíc jsi to psala anonymně jako svůj osobní problém na internetu, neměl by to takhle řešit, ale samozřejmě nevím co jsi tam přesně psala.. no asi bych ho nechala jít a poznala i jiné kluky, aby tě to už v žádném vztahu nelákalo podvádět.. možná se k sobě za čas vrátíte a budete mnohem šťastnější.. a nebo najdeš někoho jiného, lepšího, koho bys jinak neměla šanci potkat.. vždy je dobré mít nějaké srovnání - ty vlastně ani nevíš, jestli je tvůj vztah tak dokonalý jak si myslíš.. ale jestli cítíš, že je to opravdu ten pravý a víš, že mu nikdy neublížíš opravdovou nevěrou, ještě bych to ho o tom přesvědčit..

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lusssy: On se zhroutil z pomyšlení? Co si budem povídat kdo ví na co občas myslí on a ostatní chlapy a neřeknou nám to. Tak to bych se na to vykašlala spíš já, podle mě to bude velkej žárlivec.

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusssy: oznámil mi, že je konec, s kurvou chodit nechce

Cituji Lusssy: On je na me neuvěritelne naštvaný, nazýva mě děvkou

Cituji Jully: podle jeho reakcí je to opravdu hodný kluk, který to má narozdíl od mnoha jiných v hlavě srovnané a má vysoký morální standard

To má být vtip?
Chápu, že tady byla narušená důvěra, ale nic se nestalo! Nejrozumnější by bylo si o tom v klidu promluvit. Jestliže o to nemá zájem a takhle se k tobě chová (na tom, jak tě tituluje je vidět, že buď je trochu primitivní, nebo k tobě nemá úctu), tak to vezmi jako šanci zkusit si, jestli opravdu o něco nepřicházíš. Třeba zjistíš, že ano.

To je tak, když si někdo neváží toho, co doma má...nech tomu času, myslím, že až se mu to rozleží, že tě vezme na milost, i když mě by to hrozně zamrzelo.

Omluvila jsi se, řekla jsi, co si chtěla. Teď už to nech být a počkej. Víc dělat nemůžeš. A ber to jako lekci, když ti odpustí, tak budeš vědět, že si má člověk vážit toho, co má doma a nemít roupy. Když neodpustí, tak budeš zase příště chytřejší. Ber to prostě jako školu života.

Cituji MissCukrik: holka to je fakt divný, že se takhle zhroutil i jenom z tvých myšlenek na nevěru..ještě jsi nic neudělala ne?

Já to docela chápu, mě by to hrozně zamrzelo/naštvalo/zklamalo kdyby o mě psal někde přítel na netu, že jsem dobrá, OK, ale že by si klidně zašpásoval někde jinde. Vždyť je to docela podpásovka.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji MissCukrik: .ještě jsi nic neudělala ne?

No my nevíme, co na tom veřejném fóru bylo všechno napsané...někdy slova ublíží víc než činy..

Cituji elle11: On se zhroutil z pomyšlení?

Tak když má někdo rád a pak zjistí, že dotyčného asi ani nezná, tak to s ním pěkně zamává..Alespoň je vidět, že ji měl (má) fakt rád...Mně ho je teda líto.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nicocoletka: On se dušoval

bohužel kdo podvedl jednou, podvede znovu, taková je statistika

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mia_Sofia: No my nevíme, co na tom veřejném fóru bylo všechno napsané...někdy slova ublíží víc než činy..

Tak když má někdo rád a pak zjistí, že dotyčného asi ani nezná, tak to s ním pěkně zamává..Alespoň je vidět, že ji měl (má) fakt rád...Mně ho je teda líto a úplně ho chápu.

přesně tak

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chudobka: na tom, jak tě tituluje je vidět, že buď je trochu primitivní, nebo k tobě nemá úctu

tohle je nesmysl - prostě to takhle cítí, reaguje samozřejmě vypjatě, ale to nění divu, a s tou úctou - ehm, jestli někdo projevil nedostatek úcty ke svému partnerovi, tak snad v první řadě Lusssy

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mia_Sofia: A na co asi myslíš, že chlapy myslej? Můžem si to namlouvat jak chceme, ale každej chlap občas pomyslí na někoho jinýho jenom to neřekne. Vem si třeba porno už při tom jakoby chlap myslel na někoho jinýho a kouká na to snad každej. Líto mi ho moc neni může bejt rád, že mu to řekla taky si to mohla hned s někym rozdat. I když otázka je jestli je lepší kdyby si to jednou dala s někym jinym a on by se to nedozvěděl tak by ho to netrápilo než mu to takhle řekla. Ale je lepší, že mu to řekla aspon poznala, že ten kluk je trochu hysterka. Na to, že ho nepodvedla prostě vyvádí až moc.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elle11: I když otázka je jestli je lepší kdyby si to jednou dala s někym jinym a on by se to nedozvěděl tak by ho to netrápilo než mu to takhle řekla.

to doufám nemyslíš vážně

Cituji elle11: může bejt rád, že mu to řekla taky si to mohla hned s někym rozdat

OMG! A ona mu nic neřekla, přišel na to sám

Cituji elle11: Na to, že ho nepodvedla prostě vyvádí až moc.

chtěla bych vidět tebe, jak bys reagovala, kdyby tvůj přítel, do kterého bys byla zamilovaná (pokud vůbec něco jako pocit zamilovanosti znáš) udělal to co Lusssy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené