1. . .345678
arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lusssy: To je ten pocit zamilovanosti, za chvíli tě to přejde a bude těžký se ho už zbavit. :/

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vážně nebuď hloupá, podívej se jak hnusně je k tobě zachoval, stojí ti opravdu za to?!

No, na to, jak jsem se ho zastávala na začátku, tak teď teda nevím...už to přehání. Chápu naštvání, ale tohle už je moc.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Patty: No, na to, jak jsem se ho zastávala na začátku, tak teď teda nevím...už to přehání. Chápu naštvání, ale tohle už je moc.

Zakladatelka měla od začátku napsat všechna důležitá fakta. Při těch informacích, které jsme měly, by se zastavajících našlo víc..

Taky teď koukám jako puk, ale kdo by to z úvodního příspěvku poznal, že?
Já to opakuju pořád..nesuďme, dokud nevíme všechno

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jully: ano, jenže říct holce jednou v afektu že se chová jako děvka není nic tak strašného, pokud si to zaslouží

Tak už tohle mi v pořádku nepřijde a byl by to pro mě začátek konce. Buď se mnou chce být a chová se ke mě slušně, nebo si o mě myslí, že jsem děvka a v tom případě nevidím jediný důvod proč spolu zůstávat. To už je otázka sebeúcty.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chudobka: Tak už tohle mi v pořádku nepřijde a byl by to pro mě začátek konce. Buď se mnou chce být a chová se ke mě slušně, nebo si o mě myslí, že jsem děvka a v tom případě nevidím jediný důvod proč spolu zůstávat. To už je otázka sebeúcty.

Tak já myslím, že kdyby tvůj kluk napsal, že má chuť na jednorázovku s jinou holkou a ty bys mu na to naštvaně řekla, že s kur.evníkem nebudeš, tak to z tvé strany je pochopitelná jednorázová reakce. Btw ty by ses k němu taky zrovna slušně nechovala, kdybys říkala, že to chceš zkusit s jiným. Ale stupňovat už by se to nemělo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji elle11: Reaguji na Lusssy: To je ten pocit zamilovanosti, za chvíli tě to přejde a bude těžký se ho už zbavit. :/

Přesně tak!
Zavčasu pryč od něj!Buď ráda,že jsi na tohle chování přišla teď než později..Máš dobrou příležitost toho využít a vycouvat ze vztahu!Držím ti palce a doufám,že se tak labilnímu jedinci nevrátíš!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Jully: Tak já myslím, že kdyby tvůj kluk napsal,

Přesně tak,tvůj kluk..Ale tohle už dávno žádný kluk není!Je to už muž,který by měl umět jednat s ženou...bohužel "by měl".....................chová se jako puberťák-právě jako kluk.

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nečetla jsem celou diskusi, ale můj dojem je takovýto: Přítel se trochu lekl, že bys mohla od myšlenek přejít k činům, a tak se rozhodl nechat Tě v tom pěkně vydusit, aby Tě podobné choutky přešly. Jinak ať si hošan sáhne do svědomí, jestli ho někdy během vašeho vztahu alespoň na chvíli nenapadlo, jaké by to asi bylo s tou či onou... Jestli ne, tak kecá (-neplatí v případě, jste-li spolu dva týdny a méně )

17 a 30? No, díky za odpověď. Jsi mladá, on má nad tebou očividně navrch. Nejpozději zítra za ním zamilovaně pojedeš a budeš ho odprošovat, on bude dělat cavyky a pak se usmíříte. Jednoduchý jak facka, my ti tu můžeme všechny říkat ať to neděláš, ale uděláš to. Chybama se člověk učí, ty teď nevidíš a neslyšíš.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kanka: Taky si myslím že to tak dopadne, ale není to dobrý nápad (podle mě)

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: Přesně tak,tvůj kluk..Ale tohle už dávno žádný kluk není!Je to už muž,který by měl umět jednat s ženou...bohužel "by měl".....................chová se jako puberťák-právě jako kluk.

o to se nepřu, jen tvrdím, že je rozdíl, když člověk (klidně i dospělý) jednou v afektu vyhrkne, že mu připadá jako děvka, a když někoho bombarduje urážkami vytrvale

Cituji kanka: 17 a 30? No, díky za odpověď. Jsi mladá, on má nad tebou očividně navrch. Nejpozději zítra za ním zamilovaně pojedeš a budeš ho odprošovat, on bude dělat cavyky a pak se usmíříte. Jednoduchý jak facka, my ti tu můžeme všechny říkat ať to neděláš, ale uděláš to. Chybama se člověk učí, ty teď nevidíš a neslyšíš.

tohle je přesné, zrovna jsem si říkala o co se tu vlastně snažíme, když holčina s ním zjevně přes to všechno chce být a o rozchodu snad ani neuvažuje! Holt se musí spálit sama, jen mi to přijde jako zbytečná ztráta času a taky bych nerada, aby to od psychického vydírání přešlo k fyzickému násilí.

arrow
profile_image
Lusssy
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji všem za názory. Omlouval se tím, že byl opilý, naštvaný a nic si nepamatuje. Projevil se takhle poprvé od začátku vztahu. Ruku by na mě nevztáhl, v tomto případě by byl konec bez prodlevy.

Cituji Jully: zbytečná ztráta času a taky bych nerada, aby to od psychického vydírání přešlo k fyzickému násilí.

Jo, jo, to je tu docela časté. Slečna píše, co všechno jí přtel dělá, dvacet holek jí řekne, že toto není normální, ale ona nevidí, neslyší, nevnímá, téma uzavře a vrhne se chlapovi kolem krku. Já v poslední době zírám co je toto za trend.

Cituji Lusssy: Děkuji všem za názory. Omlouval se tím, že byl opilý, naštvaný a nic si nepamatuje. Projevil se takhle poprvé od začátku vztahu. Ruku by na mě nevztáhl, v tomto případě by byl konec bez prodlevy.

Jééé, je to tu. Kdy za ním jedeš? Nebo budeš dělat aspoň cavyky teď ty?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené