arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky!
Chci se zeptat jako úplný nováček.
V sobotu si jdu nechat udělat prodlužko metodou Perfectress pásky a chtěla jsem se zeptat, jak je to s mytím?
Já mam totiž problém, když myju vlasy v záklonu, tak je mám hrozně zacuchané, na temeni se mi vždycky udělá "dred". Myslíte, že to půjde s prodlužkem umýt opatrně v předklonu? To mi jdou vlasy vždycky krásně rozčesat.
A druhý problém je ten, že mi jdou vlasy rozčesat jen za mokra, když je nechám uschnout, tak už to nejde rozčesat vůbec, vlasy se mi vyložené zauzlíkují, to asi s prodlužkem nepůjde česat za mokra, nebo ano?
Předem moc děkuju za rady

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, tak já to teda v předklonu nezvládám. Zkusila jsem to jednou a myslela jsem, že si vytrhnu všechny vlasy. To namočený prodlužko je dost těžký a vlastní vlasy při mytí v předklonu tahá. Musela jsem si ty vlasy jednou rukou jakoby nadlehčovat/nadzvedávat a druhou jsem to rychle domydlila a modlila se, ať už je to rychle umytý - opravdu nic příjemnýho. Takže já si myju vlasy normálně ve stoje ve vaně. Ale třeba má někdo nějaký fígle na mytí v předklonu.
Ještě dělám to, že si nejdřív udělám culík (palmičku) z těch vrchních vlasů, kde nejsou pásky, nejdřív si umyju ty vlasy s prodlužkem, pak rozdělám culík a umyju ten vršek - můžu to pořádně prodrbat, aniž bych se musela strachovat, že se zaseknu o nějaký spoj.
A češu za mokra - za sucha bych nerozčesala nic

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pehot: Ještě dělám to, že si nejdřív udělám culík (palmičku) z těch vrchních vlasů, kde nejsou pásky, nejdřív si umyju ty vlasy s prodlužkem, pak rozdělám culík a umyju ten vršek - můžu to pořádně prodrbat, aniž bych se musela strachovat, že se zaseknu o nějaký spoj.

Ovšem tak tohle je super vychytávka, to určitě vyzkouším
Tím, že češeš za mokra, zaznamenala jsi, že jsou ty vlasy třeba víc zničené? Já to totiž pořád nechápu, když tady pročítám ty diskuze, že se mokré vlasy nesmí česat a mě to jde za mokra úplně lehce a vypadá mi jich jen maloučko...

Cituji Sisina87: Já to totiž pořád nechápu, když tady pročítám ty diskuze, že se mokré vlasy nesmí česat

Vlas, když je mokrý, tak se snadněji natáhne a přetrhne.

Mám sice prodloužené jinou metodou, ale česat je za mokra je rasovina. Nedoporučuji. (Ale samozřejmě at si každý dělá, co mu přijde vhodné )

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: ale česat je za mokra je rasovina

A jak to rozčesat za sucha, když se mi ty vlasy zuzlíkují? Funguje na to kondicionér ve spreji, třeba Gliss Kur? Přijde mi, že když je tím nastříkám, tak jsou zase vlhké, že je poškodím taky...

Reaguji na Sisina87:
Umýt a za vlhka nastříkat ten Gliss Kur, jakmile vlasy proschnou, tak je rozčešeš a neříkej že ne

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: Umýt a za vlhka nastříkat ten Gliss Kur, jakmile vlasy proschnou, tak je rozčešeš a neříkej že ne

Tak jsem to zkusila "nanečisto", když ještě nemám prodlužko. Opravdu to jde
Moc děkuju za radu

arrow
profile_image
JucyLee
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ještě sem četla, že je dobré ty vůasy nejdřív umýt kondicionérem aby se vlas uzavřel a pak teprve šampon a na závěr nějakou masku nebo opět kondicioner. no já spíš mám problém, že mám vlasy kudrnaté a ty když se učešou za sucha tak je z toho krepák a nepomůžou žádné ,,zvlnovadla" a já nevím co, s tímhle mi ještě nikdo neporadil

arrow
profile_image
saša1984
od 2. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky a jakej používáte hřeben.já mám kartáč na prodloužené vlasy perfectress a zdá se mi že je na ******** mi ty moje vlasy a láme mi je..lepší je klasickej hřeben z avonu na zacuchané vlasy..kartáče jsou k ničemu.

Cituji saša1984: kartáče jsou k ničemu.

Já mám sice metodu keratin, ale normálním hřebenem bych se teda neučesala. Zkusila jsem to jednou a nikdy víc. Naopak ten spešl kartáč je bomba.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené