Cituji Dituha: Vždyť to není logický

To máš sice pravdu, ale jak vidíš, je to realita. Mě to taky řádně zaskočilo. Možná když na to budeš připravená dopředu, tak se trochu budeš kontrolovat v jídle a nepřibereš. Já už to skoro shodila, teda zbývá mi něco přes kilo, ale teď nemam čas cvičit, tak to flákam, ale kdybych na to byla připravená předem, možná bych tomu zabránila.

arrow
Neprodává v Bazaru

asi to tak budu muset udělat...pořádně se hlídat...že jsem vůbec začala to brat..

arrow
Neprodává v Bazaru

a Salusko byl to problém to zhodit? jestli to bylo horši než když jsi brala ty prášky...

Dituha
No přiznam se, že patřim mezi šťastlivce, co se dvakrát nenavečeří a má kilo dole, ale teď to nějak nefungovalo, musela jsem hýbnout zadkem
Během braní Ha jsem nějaké zásadní problémy s váhou neměla, jen když jsem se fakt hodně rozjedla, ale vždycky jsem se rychle srovnala i bez diet, dost jsem cvičila.
Teď bych možná taky zhubla rychleji, ale mam svoje rezervy, nějak to už nehrotim, to byl spíš ten prvotní šok, když jsem vlezla na váhu. Okamžitě jsem uškrtila jídlo a začla cvičit, po 2 shozených kilech jsem se trochu uklidnila

arrow
Neprodává v Bazaru

saluska
je to nejspíš aji ten šok toho těla a pak se to srovná (podle mojeho názoru)..taky nemám problémy se shazováním, problém je chtít...asi nastala doba kdy musím.
včera jsem dobrala poslední prášek a ve středu jdu oznámit milé doktorce, že už lékárnám kšefty dělat nebudu, už jednou jsem měla nápad že to vysadím, ale byla jsem mladá blbá a nechala jsem se překecat že bude lepší když s práškama budu pokračovat abych neměla mimi na maturitu...teď aji kdyby náhodou se stala "chybička" a aji na můj věk 21 let měla mimino tak bych si řekla že to tak má být..vztah s přítelem mám ideální a nevím proč poslední dobou o malých pokakánkách básní pořád

Dituha
Já jsem ráda že jsem se k tomu vysazení dokopala, sice pleť má jiný názor, ale snad se to do léta spraví. Zkus třeba Pharmatex...

arrow
Neprodává v Bazaru

saluska
v létě ty nedokolanosti pěkně vypálí sluníčko mě to teda vždycky hodně pomohlo přes zimu mám pleť suchou a samej pupenec, ale v létě je to úplně něco jinýho...jo o tom Pharmatexu jsem tady dost četla a vypadá to bezpečně a docela pohodlně...

arrow
profile_image
kacpo
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak jsem asi před měsícem a něco vysadila antikoncepci a musím říct, že přibírám pozoruju to na všech částech těla..a taky na rukách,které jsem měla dřív docela dost hubené oproti zbytku těla (už předtím jsem nebyla zrovna nejštíhlejší, ale ruce jsem měla vždycky) no prostě děsnéé...bojím se, že to bude pokračovat...

arrow
profile_image
niicol
od 31. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky mám ten stejný problém. Před 3 týdny jsem přestala brát HA a mám 3 kila nahoře! A to se nepřejídám, jím zdravě, cvičím. Ale všechno mi jde do břicha, mám ho jako balon. Cokoliv sním(i malého), mám pocit jako bych se právě nehorázně přejedla a břicho k prasknutí.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Každé tělo se srovnává různě. Je to taky tím, jak dlouho jste HA braly apod. Někdo po nasazení HA nabírá kila někdo nic nepociťuje a pár případů dokonce kila shodí a tak to chodí i po vysazení HA. Tělo se s HA (která do těla nepatří) vyrovnává u každé jinak. Tělo se po vysazení vzpamatovává dlouho (a ještě déle, když HA byla braná delší dobu). Pokud se cítíme nafouklé, tak to bude tím, že tělo se s tím vypořádává (není to tuk, může to být voda apod.), pokud už jsou tam tukové zásoby, tak se změnil (i třeba lehce) jídelníček - je to jako s kouřením. Přestanete kouřit a tloustne se. Proč? Protože tělo potřebuje nějakou náhradu zato, naco bylo zvyklé. Takže pokud jste se rozhodly pro změnu (vysadit HA) tak je třeba udělat změnu i v životním stylu.

arrow
profile_image
reyly
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem po vysazení, během zatím 2 měsíců přibrala 5 kilo, což mě docela děsí jestli to pujde ještě nahoru.

Cituji netík: Takže pokud jste se rozhodly pro změnu (vysadit HA) tak je třeba udělat změnu i v životním stylu.

Jím stále jstejně, zdravě. nejsem zvyklá jíst sladké a přejídat se. takže tím to asi nebude. Ale mám z toho docela bojky. Mám pocit, že přiberu i ze vzduchu.

arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to samé se děje i mě, před měsícem jsem vysadila HA yasminelle a za ten měsíc mám snad 3kg nahoře.. přiznávám že mám neustále chut na jídlo, ale krotím se, takže takový váhový přísrůstek není možný.. zvětšila se mi hodně prsa ale naměřila jsem víc i přes zadek a stehna..
Dost mě to štve.. no je tohle normální?

arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 19:58:36 - Připojeno během spojování:
Začala jsem přibírat po vysazení antikoncepce - je to možné?

AHoj,
můj "problém" je takovýto: půl roku jsem brala antikoncepci yasminelle, před měsícem jsem vysadila a přestože se snažím dodržovat určitá dietní pravidla a hýbat se, váha mi vylezla nahoru snad o 3 kg. Je to normální? )

Je to zvláštní, bývá to spíš naopak, že se přibírá po braní HA a ne po její vysazení.

Jediné co mě napadá je to, že antikoncepce může mít vliv na zadržování vody v těle....třeba Yadine na to pomáhá, takže po jejím vysazení člověk může být více "opuchlý" kvůli zadržování vody a na váze by se to projevit mohlo. Třeba to je u Yasminelle podobné...to je tak jediné, co mě napadá...jinak nevím

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si myslím, že jo. Když jsem před léty HA nebrala, vážila jsem 62, pak jsem začala postupně brát Diane, Yadine, Jeanine, Yasminelle, teď beru YAZ a po celou dobu braní HA mám 54 /170. Žeru jako vepř a váha stejná. Asi to mám obráceně, než většina. A myslím si, že když bych vysadila, tak přiberu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené