arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já po vysazení HA nabrala do dvou měíců 10 kilo Brala jsem hodně nízkohormonální HA, která se doporučuje spíše pro ženy po 40. Nevím proč, ale mám takový dojem, že mi nějak zbrzdila vývoj, když jsem jí brala (měla jsem Hji od 15).Protože po vysazení, jsem tedy ztloustla (naštěstí jsem to zhubla, ale šlo to opravdu těžko). Začly mi růst prsa, která se při braní byla témeř pořád stejná. No hormony už nechci ani vidět

arrow
profile_image
bettyy
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ty jo, docela mi to nahání hrůzu co tady čtu. Beru HA YAZ cca 2 roky, předtím rok Mercilon, začala jsem brát HAK v 15 ti letech a postupně jsem nabrala 15 kilo-vývoj, snížená funkce štítné žlázy, strava atd. A především díky váze (jde mi těžko zhubnout, ikdyž se snažím poslední dobou) chci vysadit a tato diskuze mě moc nepovzbudila

arrow
profile_image
blonde22
od 30. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, přidávám své zkušenosti po vysazení HA. Absolutně mě přešla chuť k jídlu, sladké skoro nejím, ale váha mi nějak neklesla (doufám, že trošku poklesne ). Moje kamarádka dokonce zhubla několik kilo, když vysadila prášky a to tvrdí, že jí pořád stejně. Já zaznamenala největší změnu v zadržování vody v tělě, kvůli tomu jsem i HA vysadila a mám celé dny nožky jako laňka! Největším mínusem je, že se mi taky zmenšily prsa (asi tou vodou), ale radši menší prsa a normální nohy, než větší a oteklý kolena ...taky jsem se chtěla zeptat,jestli se vám někomu nestalo, že se po vysazení HA více potíte?

arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem po vysazeni něco málo zhubla a pak jsem asi během měsíce přibrala 6kg a od tý doby to nemůžu zhubnout.. K ha se už ale nechci vrátit

arrow
profile_image
JančaČ
od 10. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já brala HA 20 let s přestávkou - dítě - a teď jsem se ji rozhodla vysadit, mám teda dost hrůzu z toho, co tady popisujete, brala jsem posledních pár let Yasminelle a pak Satinelle, což by mělo být to stejné. Existuje něco, co by se dalo dělat proti zadržování vody v tělě? Případně neco, co pomůže tělu se srovnat při vysazení HA po tolika letech, nevíte?

Začínám trochu stresovat co se to se mnou děje.... a doufám, že ve vašich příspěvcích jsem našla odpověď. Antikoncepci jsem brala cca 10 let a vysadila jsem před 7 týdny. První menstruace pár dní na to, jako obvykle, ale od té doby do teď jsem to znovu nedostala. Přibrala jsem 3 kg a poslední dny mi přijde, že se normálně měním sama sobě před očima!! Začíná to být fakt hnusný hnus,... břicho vůbec není moje Nikdy jsem problém s váhou neměla. Jím zdravě, myslím, že celkem i pravidelně a pohybu mám dost. Poslední 3 dny se mi břicho neskutečně nafukuje, občas méně, občas více, s jídlem to nesouvisí. Je mi to strašně nepříjemné, divné bolení, napětí,... nechápu, že je něco takového vůbec možné, jako ten rozměr myslím. Mám pocit, že se do sebe vůbec nemůžu vejít. Občas mě břicho pobolívá jako při běžných lehkých menst. bolestech, ale nikdy jsem na to moc netrpěla. Prostě vůbec se necítím dobře, dějou se ve mě nějaké divné čáry máry .....

arrow
profile_image
lucinkaJ
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vysadila jsem v listopadu minulého roku. Užívala jsem YAZ, ten brání zadržování vody v těle, takže jsem během užívání myslím 2 kg zhubla a po vysazení se dostavil ten obávaný efekt, že si tělo zvyklo na to umělé odvodňování a já jsem 5 kilo přibrala - hlavně kolem břicha Začala jsem pít čistící čaje, ty by měly odvodňovat, ale stejně moc nepomohly, na malou jsem chodila strašně málo, oproti době před vysazením, to mě utvrdilo v tom, že je to jen voda a asi to chce čas. Nevím kdy se stal "zlom", asi někdy v březnu, ale nyní mám vše v pořádku. Váha optimální, už zase můžu jíst na co přijdu, celutilida zmizla taky až někdy na jaře a pupínky se díky těm čajům objevovaly jen sem tam. Chce to jen čas a trpělivost. Ještě tu někdo zmínil větší pocení, to je způsobeno vyšší hodnotou testosteronu, protože tělo bylo zvyklé na umělý přísun estrogenu a produkce vlastního estrogenu byla utlumena, je to taky jen dočasné než se vše "nakopne" Díky různým článkům jsem chytrá jak rádio a kdyby měl někdo ještě nějaký poznatek sem s ním

arrow
profile_image
neila
od 16. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Q-13-L: a nejsi těhotná?

arrow
profile_image
neila
od 16. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem nedávno vysadila HA a taky se dějí věci. JENŽE vrhli jsme se tak lehce hned na mimčo, po první M od vysazení, takže přesně nevím z čeho ty stavy mám...(bolení v podbříšku jako před M, asi týden hrozná pachuť v puse, strašně mě nadýmá, prsa nebolej, ale něco zvlášního v nich cítím, nebliju, ale mi pluje hodně žaludek...) Navíc jsem si až dodatečně v nějaké ovulační kalkulačce spočítala, že sme trefili i podné dny, což jsme teda nijak neřešili Jenže bylo to 13.7. a mě se zdá, že na jakékoliv příznaky je hrozně brzy... Nebo ne? Já to ani nenazývam příznaky, spíš se cítim poměrně zvláštně. Ale právě to více spojuji s vysazením, než "usazením"
Neměl jste to někdo??

arrow
profile_image
pískloň
od 2. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, i já se přidám s troškou do mlýna. HA jsem vysadila před měsícem, a hned během prvních 14ti dní jsme taky měla o 3kg víc, a přesně jak tu některé holky psaly, hlavně se mi to vrazilo do břicha, mám ho takové odulé. Jestli to takhle půjde dál bude ze mě almara a to je pěkně na pytel už jsem rozhodnutá, že si dojdu na krev, jestli se tam něco neukáže, jinak nevím. Jím pořád stejně, cvičím stejně a je to k ničemu.

Teda docela mě děsíte. Beru HA 5 let a přibrala jsem 12 kg. Takže názory, že se po ní nepřibírá neberu! Teď chci vysadit a doufám, že alespoň něco půjde dolů a né nahoru. To by mě trefilo..

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji msm: Beru HA 5 let a přibrala jsem 12 kg. Takže názory, že se po ní nepřibírá neberu!

Proč jsi brala tak dlouho takovou, která ti tedy nevyhovuje a po které máš pocit, že přibíráš?

arrow
profile_image
NatalieRi
od 23. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každá to má jinak. Někdo po vysazení HA přibere, jiná zase nabere. Kamarádka taky přibrala po vysazení, ale není to obecně pravidlo. Pokud chceš přibrat, tak je vhodné se řídit obecnými zásadami pro hubnutí.

arrow
profile_image
JančaČ
od 10. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měsíc po vysazení antikoncepce - první týden šílený, nafouklý břicho, váha +- stejná, ale jinak jsem se cítila hrozně, jako balonek. Byla jsem s tím dokonce u gynekologa a ten říkal, že je to za dané situace normální. Tyhle potíže ustaly a teď mam dokonce asi o 3 kila míň - je fakt, že jsem si zlomila kotník, chodím o berlích a skoro nic nejím.

Reaguji na katula: Nezůstala jsem u jedné. Měla jsem tři. Začínala jsem na Lindynette, potom Chloe a nakonec Artizia.... je pravda, že při té poslední se váha zastavila, je to cca rok a půl co ji beru a váha nahoru nejde. (Svoji životosprávu jsem nezměnila. Vždy jsem se snažila stravovat zdravě i pohybu si myslím, že mám dost.) Proto prostě zastávám názor, že se po HA přibere. I když vše je individuální.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené