arrow
profile_image
Klarinecka15
od 28. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, měla bych na Vás takovou otázku ohledně vybavení domácnosti Necháváte si raději dělat nábytek na míru nebo volíte koupi jen tak v obchodě?

Reaguji na Klarinecka15: Tak 95 % všeho nábytku, který doma máme, jsme si nechali dělat na míru. Nelíbí se mi, když mají všichni doma to stejné z IKEA obchodů atp. Navíc se mi to nezdá ani kvalitní.

Reaguji na Klarinecka15:
Mám kupovaný nábytek.
Nemyslím si, že mají všichni doma ten samý. Dnes je nepřeberný výběr všech možných tvarů a stylů. Já například neznám nikoho, kdo by měl doma zařízení IKEA, snad kromě postele nebo tak, i když proti němu nic nemám.
Teď budeme zařizovat v domě podkrovní byt a to se obávám, že se nějaké té zakázky nevyhneme, ale to jen kvůli atypičnosti prostor.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Záleží, kolik máš peněz, zda chceš něco atypického etc. protože zatím bydlíme přechodně, máme nábytek ne na míru, ale různě (Ikea, idea, případně outlet kancelářského nábytku). Až se budeme stěhovat do něčeho trvalého, tak uvidíme dle situace a toho, co a jak budeme chtít

Cituji True: Já například neznám nikoho, kdo by měl doma zařízení IKEA, snad kromě postele nebo tak, i když proti němu nic nemám.

Jéé, tak to buďte ráda, jelikož je to fakt nuda a opruz přijít k někomu na návštěvu a slyšet např.: "Hele, máme novej stolek." Člověk na něj mrkne a hned ví, že ten už viděl 5x na jiné návštěvě, jen třeba v jiné barvě. Taky proti tomu nic nemám, určitě se najdou i kousky, které by kvalitní být mohly a i hezké, ale to, jak to pak u všech vypadá stejně (i třeba povlečení atd.), tak to je fakt nuda. A o té kvalitě bych asi polemizovala, podle toho co jsem nedávno viděla. Asi i záleží, jak se k tomu člověk chová, bytelná skříň na míru prostě vydrží víc než nějaká slepovaná a šroubovaná dřevotříska. Avšak, vyměnit dřevotřísku, když člověka omrzí, je zase jednodušší.

arrow
profile_image
kokorunka
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta: Myslím, že pokud si nábytek někdo nenavrhne sám, nebo neudělá nějaké extra úpravy, tak asi bude vypadat stejně jako ten, který se dá koupit v Asku, Ikei nebo i přímo u výrobce nábytku. Aspoň takový pocit na mě dělá cca týdenní chození po obchodech, obhlížení různých internetových obchodů, ale právě že i stránek výrobců nábytku. Chci si koupit novou kvalitní skříň a opravdu jsem z nabídky docela zklamaná, všechno mi přijde stejné. Prostě teď je móda určitých typů skříní a všichni je dělají stejně. A to samé i u konferenčních stolků. Dívala jsem se i na odkazy nábytek na míru, atyp apod, kde vyráběli na míru celý obývací pokoj a vypadal úplně stejně, jako kdyby sis ho koupila kdekoliv jinde. A u těch stolků je to taky tak, jeden dva typy a ty jsou skoro všude.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My to doma máme půl na půl, něco je koupeno v běžných obchodech s nábytkem a něco děláno na míru

Cituji kokorunka: Myslím, že pokud si nábytek někdo nenavrhne sám, nebo neudělá nějaké extra úpravy, tak asi bude vypadat stejně jako ten, který se dá koupit v Asku, Ikei

právě proto jsme si my vždycky všechno promysleli, sami navrhli (myšleno načmárali na papír ) a pak prokonzultovali s výrobcem, jestli to půjde a jestli by měl nějaké praktické rady a vždycky to dopadlo dobře. Záleží dost i na materiálu, ten taky dovede divy. Samozřejmě nábytek vždycky byl a bude jenom nábytek, ale proc ho nemít podle svého gusta, což u každého znamená něco jiného

My máme teda kupovaný, já mám skoro celý pokoj z ikeii - postel, stůl, komoda, noční stolek i poličky... ale to jen proto, že jsem chtěla mít u rodičů novej pokoj, tak proč do toho dávat majlant, když se pak odstěhuju? takže bych to brala podle toho jaký máte finanční možnosti a jestli plánujete nábytek natrvalo nebo ne, případně co se vám líbí a podle toho se zařídit...

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prakticky vše máme na míru dle vlastního návrhu .... Jen sedačku jsem si nakonfigurovala dle vlastního vkusu v BoConceptu a koupila jsem tam i jídelní stůl a židle. Vše ostatní je na zakázku.

arrow
profile_image
Katte_
od 24. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nábytek jsem řešila zatím jenom jednou a udělala jsem dobře že byl na míru. Řešila jsem ho spolu s celkovou rekonstrukcí s firmou Kamarumah a udělali mi tam pár vychytávek za které jsem jim vážně vděčná. Vše mi architekt navrhl na míru a nakonec to dopadlo o moc líp než jsem si původně představovala.

Cituji Katte_: udělali mi tam pár vychytávek za které jsem jim vážně vděčná.

přesně tak, když člověk zvolí opravdu profesionály ve své profesi, tak se může těšit na skvělý nábytek se spoustou vychytávek Taky to tak máme a jsme rádi, že jsme si i v některých věcech nechali poradit či dokonce vyvrátit naše prvotní představy....

arrow
profile_image
Klarinecka15
od 28. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vidím, že jsou tu rozporuplné myšlenky, ale většina je pro nábytek na míru, myslím, že kuchyň a koupelna je asi jasná, a zbytek půjde tak půl na půl, jako je obývák nebo ložnice, hm?

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jasně že ano, věřím, že člověk v obchodě narazí na postel, která se mu líbí .... Já jsem byla dětem v Purtexu pro matrace a tam mají tak krásné postele, že jsem i chvíli litovala, že mě od truhláře defacto to samé stálo dvojnásobek ... Takže než příště bezmyšlenkovitě zadám cokoli, nejprve se podívám Nicméně zas tak nelituji, mám vše do puntíku jak jsem si představovala, takže jsem moooc ráda. Rozhodně nemám nic proti nábytku v obchodech. Kam tedy nepočítám Asko, Sconto a jiné podobné druhojakostní polské papírové šmejdy.

arrow
profile_image
JanaHr
od 5. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, my jsem při zařizování nového bydlení zvolili nábytek Max, který nabízí jak nábytek na míru, tak klasický. Takže jsme zvolili kuchyň na míru a ostatní pokoje vybavili standardem, hlavně tedy dětský pokoj jsme tam nakoupili kompletně, a jsme spokojeni. Pokud chcete vědět více o této společnosti, tak se dočtete stejně jako já zde http://www.moojo.cz/detsky-pokoj-musi-obsahovat-te n-spravny-nabytek/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené