arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit, mám totiž takový problém- nadměrné pocení. Musím upřesnit, že mi je 14 let. Už jsme vyzkoušela antiperspiranty, tuhé, kuličkové i sprejové, ale nic mi nepomáhá. Popsala bych to tak, že se potím hlavně ve škole (9.třída), doma ne. (Samozřejmě nepočítám fyzikou zátěž, to se potí každý, ale ani tady se mi nedělají taková kolca, jako když jsem ve škole.) Vím, že pocení může být důsledkem obezity, což není můj případ, takže to vylučuji. Dále důsledkem stresu, což na mě taky nesedí. Ve škole se potím, ikdyž jsem úplně v pohodě, bez stopy stresu. No a teda nevím, jestli to nejsou nějaké hormonální změny? Jestli ano, přejde to po skončení puberty? Opravdu je mi velmi trapně, když si chci vzít nějaké hezké tričko a nemůžu a když si ho vezmu, tak mám pod pažemi velké propocené koláče. Musíte mi dát za pravdu, že to opravdu není nic hezkého. Děkuji za rady.

ahojky
jj mohlo by to být pubertou,tam je veliká změna a vývoj človíčka
a nebo nadměrnou funkcí potních žlázek

Cituji veronika22: človíčka

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, mně to někdy zhruba jako v tvým věku taky začalo... akorát já se potila i doma sedíc a nic nedělajíc... byla jsem z toho zoufalá, propotila jsem i tlustou mikinu skrz... takže se od toho odvíjel samozřejmě můj šatník a psychika... Zkoušela jsem kde co, nakonec jsem si koupila Driclor, i když je to hnusná chemie, a používám ho už pár let... je to moje záchrana - stačí mi už tak jednou dvakrát do měsíce a je vyřešeno.
Čím to je způsobený nevím, doktorům se vyhejbám a stejně by mi asi nic moc jinýho než ten Driclor apod. nedoporučili... nejspíš na tom budou mít vliv ty hormony. Těžko říct.

arrow
profile_image
Babyx
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj,tak to taky musím přispět...je mi 15 a ve škole se mně stává to samé,obezitou určitě netrpím ,takže také nechápu,čím to je...není to tak hrozné,ale větší problém mě dělá pocení rukou a to i když jsem v klidu(třeba teď :/ )....prý na to pomáhá dubová kůra,ale i když jsem ji vyzkoušela(možná to chce pravidelné užívání)-nic...

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to měla úplně stejně ... doma nic, ale ve škole úplně zpocená ( vlastně už než jsem tam došla). Zkoušela jsem pít čaje, nedobíhat na autobus, měnila jsem antiperspiranty. Byla to docela hrůza, pořád jsem musela nosit nějakou mikinu, aby nebyla vidět ta ,,kolca". A nejvíc jsem se bála, že to ostatní ucítí... Takhle to bylo asi 2 roky a dodnes lituju, že jsem si nepořídila Driclor dřív. Taky jsem se bála, četla jsem, že to není úplně ideální ... ale hodně mi to pomohlo. Dnes ho používám výjimečně - někdy jednou za měsíc, jindy jednou za půl roku a potím se jen tak "normálně".

arrow
Neprodává v Bazaru

Měla jsem ten samý problém a až driclor můj problém vyřešil.....možná ještě zkus koupit v lékarně excipial deo forte,je to tydeni kura a ze začatku mi to hodně pomahalo ,ale nakonec nejlepší vysledky byli právě s driclorem

Otázka zněla:

Cituji Kanover: No a teda nevím, jestli to nejsou nějaké hormonální změny? Jestli ano, přejde to po skončení puberty?

Na to, co funguje na pocení, jsou zde jiná témata.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Mpty: Já to měla úplně stejně ... doma nic, ale ve škole úplně zpocená ( vlastně už než jsem tam došla).

Tak to je úplně jako já, nevíš kolik ten driclor přibližně stojí? Hned pro něj letím do lékárny

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kanover:

Stál mě kolem 200 nebo 300 Kč. Přesně si to už napamatuju, teď už snad bude levnější. Jsem docela skrblík - rozmýšlela jsem, jestli ho koupit, jestli to nebudou vyhozené peníze, ale nebyly.
Doufám, že ti taky pomůže.

P.S. Teď jsem se koukala na netu a měl by být kolem 200 Kč. Pak napiš, jak ti to zabralo.

arrow
Neprodává v Bazaru

No tak Driclor už je konečně doma a musím říct, že je to ÚŽASNÉ!! Už po prvním použití se pocení snížilo na polovinu. A teďka jsem se úplně rozloučila s propocenými kolcy. A žádné negativní reakce, jako pálení jsem vůbec nezaznamenala. Používala jsem to přesně podle příbalového letáčku, takže super!! Jsem vážně velmi nadšená!!

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Takže už můžeš nosit ta hezká trička, co ?
Jsem ráda, že ti to pomohlo ... jenom to moc nepřeháněj.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené