arrow
profile_image
Blacky
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, napadlo mě založit toto téma, protože už jsem zoufalá a připadám si jako zrůda Nikdy jsem na akné netrpěla, max. se mi někdy udělal pupínek na čele nebo na bradě, nikdy jsem neměla pupínek ale na tváři. Za poslední týden se mi bohužel posela pravá tvář, zhruba v úrovni špičky nosu, pupínky, které byly na vymáčknutí. Protože mám hodně světlou pokožku, na které prosvítá každá žilka apod. tak mi tam samozřejmě zůstávají flíčky, které ani nejdou pořádně zakrýt. Jenže nejhorší je to, že já pupínek vymáčknu, ošetřím tonikem a namažu Sudocremem (to je jediné na akné, co doma mám) a řeknu si, za dva dny to zmizne a ono to třeba zmizne i do dalšího rána, pomale se to vstřebává, jenže vedle je další a takhle to jde den ode dne.. už jich tam mám snad 6 a připadám si prostě ODPORNĚ. Vůbec nevím, od čeho to může být. Někde jsem četla, že akné v této části těla odpovídá srdci, ale za týden se mi přece nemůže z ničeho nic změnit zdravotní stav, navíc žádné problémy nepociťuji. Ještě mě napadl mobil, ale moc netelefonuji, max. 5 minut denně ani to ne a zase - nejenom tenhle týden přeci. Napadá Vás prosím nějaké řešení? Děsím se co bude zítra

Akné na tvářích může znamenat problém s horními, nebo dolními dýchacími cestami.
Srdci odpovídá akné na nose.
http://ona.idnes.cz/pupinky-ve-tvari-a-zdravi-0ye- /krasa.aspx?c=A130424_121420_krasa_sck

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na které straně spáváš ? Není to třeba nějakým nedostatečně vypraným povlečením, od pracího prášku, atd. ? Nebo si uvědom, jestli se nějak nedotýkáš obličeje neumytou rukou, neodhrnuješ si vlasy podvedomě z té strany, ...

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli to máš na jedné straně, není možné, že spíš napravo a máš dlouho nepraný polštář? Jinak bych asi zašla normálně za kosmetičkou na čištění, já to mám taky ve vlnách, že se mi někdy dělají pupínky hlavně na čele, jindy jenom na spáncích atd.

arrow
profile_image
Blacky
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Guernica: Jestli to máš na jedné straně, není možné, že spíš napravo a máš dlouho nepraný polštář?

Právě že spávám na levém boku, takže obličej se mi vůbec polštáře nedotýká a většinou se i na levém boku budím. Navíc povlečení měním každý týden.

Cituji True: Akné na tvářích může znamenat problém s horními, nebo dolními dýchacími cestami.
Srdci odpovídá akné na nose.

Já právě na googlu viděla spoustu obrázků s tím, že tomu odpovídá srdce.. no nevadí. Jinak já teda kouřím, ale to už tři roky a nikdy jsem s tím problém neměla.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Ahoj, dost často to bývá od mobilu, nevoláš častěji nebo nemáš jiný telefon?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené