arrow
Neprodává v Bazaru

Kdy začínáte nakupovat Vánoční dárky? Nakupujete dětem dárky už v létě?

arrow
Neprodává v Bazaru

Vždy přesně od začátku do konce listopadu, prosinec si už nechávám jako klidný advent +nemám ráda ty přecpané obchody, ale takto dopředu-v létě teda nenakupuji.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslíš tím cílené nakupování vánočních dárků v létě třeba v období slev, nebo spíš potkáš něco zajímavého a řekněš si proč ne? Vánoce by neměly být o dárcích, proto je nijak dramaticky neřeším i když chápu, že s dětmi je to jiné, sama jsem se vždy těšila, co mě čeká pod stromečkem. Spíš by se měla sejít rodina, dát si najevo lásku, mít radost ze setkání.
Já bych to tedy nedokázala, sama mám radost z radosti toho druhého a nevydržela bych to čekání. A dárečky se hodí kdykoliv, přece ani nemusí být vánoční. Sobě jsem slíbila kabelku a stejně vím, že si ji koupím dřív, protože bych ji v zimě neunosila, tak proč se nepotešit dřív.

jak to máš s nakupováním dárků ty?

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
Mně jde spíš o dárky pro děcka, na Vánoce finančně krvácím tak přemýšlím, jestli už něco nekoupit, ale zase nevím, aby to pak někde neviděly, nebo nedostaly k něčemu jinýmu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
Nedá se ti psát SZ, máš plnou schránku

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to já začínám nakupovat vánoční dárky už tak ten srpen/září. V říjnu už je většinou finish. Pak v prosinci hledám, co jsem komu koupila a čučím jak puk, co všechno vyhrabu. Ale zase je to překvápko i pro mě. A vánoční stres v obchodech? To už leta neznám a jsem v klídečku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lucyje: Pak v prosinci hledám, co jsem komu koupila a čučím jak puk

To máš ještě dobrý, u nás se polovina dárků najde až při povánočním úklidu

Já teda předminulý rok začala nakupovat v září.Byla jsem těhu s termínem v prosinci,tak jsem kupovala průběžně a ještě dneska si pamatuju jak si manžel ťukal na hlavu No a v prosinci jsem byla vysmátá a bylo to super.Né jako minulý rok ,kdy jsem se zase jako pes honila na poslední chvíli.Nesnášim ty narvaný obchody a hlavně vymýšlení co komu koupit. Takže teď když si někdo posteskne,že by něco potřeboval,hned zapíšu a v září začínám) Děti jsou zatím malé,tak na skříň nevylezou

arrow
profile_image
24ka
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jdu pro první dárky zrovna zítra, potkala jsem při přestupu na MHD za výlohou něco, co má člen naší rodiny hooodně rád a těžko se to shání, takže dopoledne vyrážím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak asi začnu s nákupem už teď, sice polovinu věcí pak asi najdu až po, ale co, to nevadí. Mám toho na Vánoce taky moc, máme velkou rodinu a všichni si dáváme dárky plus všichni až na mě mají děti, kterým musim vymyslet dárečky, takže si to asi umíte představit

arrow
Neprodává v Bazaru

A kolika-ti lidem tak dáváváte dárky?-já 16ti (-přítelovi, mamce, taťkovi, sestře, babičce, přítelové mamce, přítelovému taťkovi, přítelové babičce, přítelové sestře, jejímu partnerovi, jejich dvoum dětem, 4 kamarádkám/kamarádům), prostě jen těm nejdůležitějším lidičkám, ne někomu koho vidím jednou za čas apod., dřív sem ale dávala mnohem více lidem (sestřenkám, bratrancům, všem možným kámoškám, ...).

My se scházíme druhý den po vánocích u rodičů se ségrou a bráchou a jejich rodinami a min.rok jsme si řekli,že si nebudeme dávat nic mezi sebou a nakoupíme o to víc jenom dětem a bylo to super.No teda je fakt,že jsem to dodržela jenom já se ségrou.Ostatní vyměkli ,ale usoudili jsme,že je to takhle docela dobrý.Než aby jsme vyhazovali peníze za blbosti,které pak stejně většinou nepotřebujeme (přála bych Vám vidět třeba spodní prádlo od babičky,to v první chvíli nevíte jestli je to vtip)Takhle je to bez stresu.

Cituji framboise: A kolika-ti lidem tak dáváváte dárky?-já 16ti

uff to jsem na to asi špatně, protože já jen rodičum, přítelovi a jeho mamce

a dárky samozřejmě kupuju na poslední chvíli ...

Tak já jsem tady loni založila téma na tipy na vánoční dárky 08, v září. Dopadlo to tak, že co holky napsaly za tip, bylo pomalu hned vyprodané (doteď nemám ten set na hraní do vany pro holčičky!) a ve finále jsem dárky sháněla 23. prosince letos je budu v tichosti nakupovat postupně, co se mi zalíbí. Jenže já vždycky vyměknu a dám jim to dřív

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

framboise
Uff, jak to zvládáš? Fyzicky a finančně?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené