Ahoj Holky, určitě hodně z vás nakupuje na e-bay. Jak jste spokojené s kosmetikou z tohoto internetového obchodu? Už jste se setkaly že vám odtud přišla nějaká imitace?

Já na ebay nakupuji docela dost, zatím mi vždy přišly originály, spíše se stalo, že mi přišla pomačkaná krabička bez celofánu, ale to je prostě risk. Navíc pomačkat se mohla i cestou, nemusela tak být rovnou od prodejce. Nicméně kvalitě výrobků to neubírá, alespoň ne v mém případě.

Vždy mi došlo úplně vše, již jsem na ebay udělala asi 120 obchodů,určitě jsou mezi námi tací, kteří obchodují daleko více než já, ale i tak jsem spokojená. Pouze nyní čekám již měsíc na jednu zásilku z Itálie, ale jak víme, italská pošta je strašná sama o sobě, takže ta zásilka mi jistě nedojde. Nevadí, bylo to za hubičku, žádná škoda, příště vím, že Itálie ne

arrow
profile_image
Kamilla
od 11. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nikousek
A co kdybys sem hodila jména prodejců, kteří se ti osvědčili?
Na jiné diskuzi jedna holčina chválila tohoto prodejce: http://stores.ebay.com/One-Twenty-Ventures
Tak takovým způsobem bychom si tu mohli sdělovat, kdo je spolehlivý, levný apod.? Což?

Kamilla:

najdu a něco sem hodím. Je to dobrý nápad.

Holky a co prodejce Honeyyork? Koupila jsem u něj přes jednu kamarádku krém od Lancome a dívala jsem se dnes do jeho hodnocení a má tam asi 1500 pozitivních hodnocení, ale také 20 negativních hodnocení že prodává napodobeniny. Navíc je z Hongkongu a jedna holka tu na diskuzi psala, že jí od prodejce z Hongkongu přišly imitace krémů,tak se obávám jestli to není on. Nemáte s ním někdo zkušenosti??

arrow
profile_image
Kamilla
od 11. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hana Marková
Výrobců z Hongkongu je asi hafo. Já bych sledovala feedback a míň jak pod 99% bych nešla.

Kamilla
Jojo to souhlasím,akorát zrovna tento prodává jenom krémy od Lancome. A příjde mi trošku divné, že všechny cca do 400 kč. Což je opravdu hodně málo. Feedback má 98,7% tak nevím. Trošku jsem znejistěla. Třeba tento krém je hodně drahý a on ho prodává takhle levně:

http://cgi.ebay.com.au/Lancome-Absolue-Night-Premi um-Bx-Recovery-Nuit-Cream_W0QQitemZ230263752827QQi hZ013QQcategoryZ45176QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZ ViewItem

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, zajímalo by mě jak se tady na tom nakupuje... Poradíte?

arrow
Neprodává v Bazaru

nikousek
Pouze nyní čekám již měsíc na jednu zásilku z Itálie, ale jak víme, italská pošta je strašná sama o sobě, takže ta zásilka mi jistě nedojde. Nevadí, bylo to za hubičku, žádná škoda, příště vím, že Itálie ne
Fakt? jak to? Já jsem se divila, když jsem už několikrát potkala- prodáváme do celého světa, kromě Itálie..

Dejnicka:

netuším, jak je to možné, ale vím, že třeba i pohledy jdou z itálie někdy měsíc, natož něco většího. S tím, že se neposílá do Itálie, je to ale něco jiného. Patří tam i Německo, je to z důvodu, že tyto země myslím neberou věci nezablené v originál krabicích, třeba krémy, ale nejsem si jistá, možná pletu jablka a hrušky dohromady, ale máš pravdu, hodně prodejců do těchto zemí nezasílá, ať už mají jakýkoli důvod.

arrow
Neprodává v Bazaru

nikousek
Já viděla nejvíc Itálii a pak Itálii+ Francii. To je mi jich celkem líto, když jim nechtějí zasílat.. a právě mě už kolikrát napadlo proč..?

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, já bych do toho krému z Hongkongu nešla. Sama si kupuji Lancome na ebay, ale vždycky studuju hodnocení a pokud tam víc lidí napíše, že je to napodobenina, něco na tom určitě bude.Nakupuji v Anglii, Itálii a Francii. Německo moc nemusím, mají vysoké poštovné a navíc z Anglie mám většinu balíčků do čtyř až pěti dnů doma.
Mimochodem, moje poslední kořist Gucci kabelka, nošená, ale v nádherném stavu se všemi doklady a za pusinku.

lisica
Ahojky, asi máš pravdu, kouknu na ten krém až příjde a uvidím jestli to je fake. Doufám že to poznám, když už jsem měla originál
A nenapsala by jsi nám nějakého prodejce krémů Lancome s kterým máš dobrou zkušenost a neprodává napodobeniny? Díky moc

Ahoj, mohly byste mi prosím některá vysvětlit - polopatisky , jak se na e-bayi nakupuje? Prostě jakýsi step by step , pro začátečníky. Děkuji.

Samozřejmě opět překlep - polopaticky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené