Reaguji na noeud:
Na dnu otevřených dveří opravdu říkali, že se na navazující hlasí méně lidí v porovnání s bakalářským studiem. Berou kolem 350 lidí co jsem kdesi viděla.

Prosím není tady někdo kdo studuje Marketing a management na magisterském?

ahoj, prosím kdo studujete na FAME, v bloku C jsou volitelné předměty, většinou jazyky. Nevíte někdo o jakou se jedná úroveň? Třeba taková francouzština, ruština, španělština....je to vhodné i pro úplné začátečníky? díky moc za odpověď.

arrow
profile_image
baarky
od 25. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kokorunka: Ahoj, hlásím se na navazující na Finance, přecházím ze stejného oboru z VŠB Ostrava. Chtěla jsem se zeptat, jak vypadá studium na UTB. V plánech jsem viděla hodně předmětů v Anj, třeba Makro, Mikro...to je povinné studovat je v angličtině? Jak probíhají zkoušky, přístup vyučujících, počet hodin týdně cca ve škole atd. Moc děkuji za info

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Leeinah: ahoj
byla jsem tam na přijímačkách (obor marketing a management), a byly z makra,mikra,účta,marketingu,managementu, a to je asi vše. Takový mix, od každého něco..
Dost tam bylo i příkladů.
Mají na webu vzorový test, tak se mrkni. Otázky byly ale úplně jiné

Reaguji na Zdenis:
ahoj, a už víš jestli jsi přijatá? a ty přijímačky jsi dělala na bakalářské nebo magisterské?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Leeinah: přijata nejsem a ani jsem být nechtěla jdu jinam
přijímačky byly na magisterské

arrow
profile_image
babs
od 16. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Leeinah: Co se týče těch jazyků v bloku C, jsou tam cvičení jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Jakmile bude přístupný před-zápis bude to u těch předmětů i napsané..

arrow
profile_image
babs
od 16. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na baarky: Co se týče předmětů v angličtině, tak za magisterské studium musíš absolvovat alespoň jeden předmět v angličtině a je jen na tobě, zda to bude z bloku A, B, nebo C. Počet hodin týdně ve škole- záleží jak si poskládáš rozvrh a zda budeš navštěvovat i přednášky, jež nejsou povinné. Každopádně cvičení se dají poskládat i do dvou, tří dnů. Zkoušky a vyučující - tak jako na ostatních školách, jsou tam tací, jež jsou úplně v pohodě, ale najsou se tam i Ti co občas umí znepříjemnit život.

Reaguji na babs:
Díky za všechny informace, teď už si jen nějak dobře poskládat ten rozvrh

arrow
profile_image
baarky
od 25. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuju za informace...mohla bych ještě poprosit o tip na nějaký fajn předmět v angličtině a taky na ty z těch povinně volitelných, které se dají zvládnout nebo mají příjemné vyučující? A jak funguje ta tvorba rozvrhu? Na VŠB nám rozvrh prostě vytvořili na studijním...A kolik je vlastně pokusů na Zk, dva nebo tři? Díky za odpověď

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené