Ahoj, studujete některá? Zajímalo by mě, zda se vyplatí nechat si dát speciální podmínky ke studiu, tedy možnost nechodit do školy kompenzovanou nějakými seminárkami a literaturou. A jaké ty podmínky třeba konkrétně jsou.

Díky, i když moc nevěřím, že se tu nějaká studentka najde...

arrow
profile_image
cutworm mojeid
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co myslíš konkrétně tím, jestli se ti to vyplatí? V kombinovaný formě (nebo jak se to momentálně nazývá) přicházíš o status studenta. Tím pádem po práci (pokud tě tedy nebude někdo sponzorovat) budeš vypracovávat seminární práce na zápočty, které jsou kolikrát náročnější než složení zápočtu při denním studiu. (načítání další literatury, přinejmenším několikastránkové elaboráty) a na zkoušku se stejně budeš muset učit jako student denního studia.

Já jsem normálně přijata na denní studium, ale je tam nějaká možnost, jestli jsem to dobře pochopila, si zažádat o odlišné podmínky ke splnění předmětu-tedy bez docházky (tedy ne kombinované). Chtěla jsem právě od někoho slyšet, jak náročné jsou ty seminárky/eseje/recenze. Mám zkušenost jak s denním, tak s kombinovaným studiem a jestli to dobře dopadne, tak bych v Plzni měla dělat Mgr. a v Praze Ing. Tím pádem by se mi i hodila menší frekvence návštěv školy....

Holky a na jaké škole je ten navazující Mgr - mezinárodní vztahy? Ten název by mohl být výstižnější.

No já myslela, že v Plzni je jen jedna univerzita, ale je to Západočeská univerzita Plzeň (ZČU)

arrow
profile_image
cutworm mojeid
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

linn
Je to na ZČU, pod Filosofickou fakultou

Luciecz
jo aha...hele, zkus najít nějaký forum...nebo se k němu "vetřít" na spolužáky...

Luciecz

v Plzni není jen jedna VŠ, jsou tam i soukromé, např. pobočka Metropolitní univerzity...z toho názvu to není jasné, myslím, že by to tam moderátorky měli nějak dopsat, že to je pod ZČU, FF.

Aha, to jsem nevěděla, protože po soukromých školách nekoukám, ale teď jsem to kontrolovala a mají v Plzni jen obor Evropská studia a veřejná správa. Za ostatním se jezdí do Prahy. Takže by snad nemělo dojít k záměně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené