arrow
profile_image
Deeniisa
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, od září 2010 žiji a pracuji v Londýně.V létě bych se ale chtěla vrátit domů.V čechách jsem se odhlásila od své pojišťovny takže teď se budu muset znovu nahlásit jak na pojištovnu tak na pracák..Nevíte co je všechno zapotřebí udělat jaké dokumenty sebou přivézt?děkuju za odpovědi

arrow
profile_image
Ajkaa
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejlepší bude informovat se na místně příslušném úřadu práce a pojišťovně, tak budeš mít jistotu, že máš vše potřebné. Asi těžko by jsi dodatečně doklady sháněla. Určitě odpovíd i na e-mail.

arrow
profile_image
Alex_x
od 11. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,

na pojišťovně chtějí dokázat, že jsi v zahraničí pracovala, měly by ti stačit výplatnice. Na pracáku pak budou chtít formulář E301, teda alespoň po mě to chtěli, co si tak pamatuji.

Cituji Ajkaa: Asi těžko by jsi dodatečně doklady sháněla.

Všechno se dá sehnat dodatečně. Napsala jsem si o dokumenty žádost na HM Revenue and Customs a do 4 týdnů mi dokumenty přišly. (nějaké to E něco, číslo už nevím)

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zeptala bych se přímo na svojí pobočce. V Brně mi řekli že budu potřebovat nějaké dva Ečkové dokumenty podle toho jestli v Anglii pracuju jako self employed nebo normálně na smlouvu. U nás na malém městě nikdo netušil, prej si mám pak přinést výplatní pásky za dobu co jsem byla pryč oni mě znovu přihlásí. Jako všude záleží na kterého ouřadu zrovna narazíš
Vzala bych si i všechny P60 a P45.
Jinak hodně diskuzí je o tomhle na Pohybech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené