1. . .34567
arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, tak co říkáte na poslední díl? Nevíte, jak je to s těmi páry na prahu rozvodu dneska?

Cituji saprenza: Holky, tak co říkáte na poslední díl?

Říkám, že to dopadlo přesně dle mého očekávání. Nemohlo to dopadnout jinak.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na saprenza: Ještě jsem neviděla, ale už se na něj těším

arrow
profile_image
Didli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na saprenza:
Isabela vesele přispívá na FB pořadu Navždy svoji a rozvedená není, s Lukášem jsou pořád spolu.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Viděla jsem teda jen kousek - začátek, a nelíbilo se mi, jak Erika zasahuje do té svatby. Nejdřív otázky na maminku ženicha - co říká nevěstě - nemůžu si pomoct ale slyšela jsem tam v tom jistý podtón, pak na té svatbě už se jí na to ta maminka evidentně vykašlala a vypadalo to, že má i po náladě (co následovalo před tím a jaký byl dotaz to jako diváci nevidíme). A nakonec to s tím hostem, jak už i nevěsta tam na ní zakřičela, já si nemůžu pomoct, ale takovéhle chování od dokumentaristky by se mi teda na mé svatbě nelíbilo...
Jako v jakýkoliv jiný den, ale proč ničit svatbu?

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adka: To ano - tam, kde se mělo co vyostřit, se to vyostřilo. Myslím ale spíš ten závěr - přišel mi takovej otevřenej.Reaguji na earth88: Já to právě nevydžela a sledovala jsem online přes net Reaguji na Didli: No vidíš, já úplně zapomněla na FB , děkuju!

Cituji Minette: nelíbilo se mi, jak Erika zasahuje do té svatby

Souhlasím. Chápu, že jejím cílem bylo a taky to z těch odpovědí vyplynulo, že svatba je celkem unáhlená, že jako svědek jde člověk, který zná Isabellu dva měsíce, že nezná přítelovu širší rodinu atd. Režisérka se ale rozhodla, že neche dívat do pořadu komentář, a tak potřebovala mít každou odpověď natočenou, aby z tohto divák něco měl. Podle mě nešťastné a dovedu si představit, že jiný režisér by z takového potenciálu vytřískal maximum - viz 4 v tom.

Edit: Holky, tak jsem koukala na FB a pod fotkou z Běliny svatby se vyjadřuje i pan kartář (jeho "profesionální" profil), který jasně píše, že neočumoval Bělu, takže je to jen účelová manipulace režisérky, aby měla co dát do upoutávek.

Cituji Výklad karet Dominik: V dalším dílu dokumentu o svatbách jsem se opět objevil, prý celkem dlouhou dobu, na obrazovce. Po četných připomínkách musím říct, že jsem v době, když ostatní tancovali, neočumoval nevěstu, ale její blonďatou kamarádku Nevěsta má svýho manžela a tím pádem je celá věc pro mě jasná

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji saprenza: Souhlasím. Chápu, že jejím cílem bylo a taky to z těch odpovědí vyplynulo, že svatba je celkem unáhlená

Tak možná jsem v tom viděla něco jiného, neřekla v podstatě nic jiného než "znáte něvěstu dobře " s tím důrazem na to dobře a zopakovala to - no já to pochopila jakože naráží na to, jestli ví, čím se živí, protože pak záběr na tu samou maminku, která už dost jiným tónem říká, že se "k tomu nebude vyjadřovat" - ale nebylo tam podle mně slyšet, co předtím režisérka říká nebo k čemu se nebude vyjadřovat.

Ale ikdyby to nebylo tohle, tak nejdřív znechutí jednu maminku, pak druhou, a přestože nevěsta řekne, že si něco nepřeje natáčet tak to v televizi vidíme, to samé na konci s tím Lukášem, on jí slušně poprosil ať vypne kameru a ona stále nejen točí ale ani to neprostříhá, tohle v Čtyři v tom nebylo, tam prostě někdo požádal že nechce něco točit a byla hned tma.

Cituji Didli: Isabela vesele přispívá na FB pořadu Navždy svoji a rozvedená není, s Lukášem jsou pořád spolu.

Pokud je to pravda, tak v jejich případě to není žádná výhra. Neustále se jen hádají a setrvávají v nefunkčním vztahu, ve kterém chybí především úcta. Isabela je neustále naštvaná a vynervovaná, ventiluje to na dětech. Kvůli každé maličkosti se na ně utrhuje, řve po nich a pro plácnutí nejde daleko.
A Běla? Nechápu, co čekala od chlapa, který se neumí zastat partnerky a postavit se matce.
Bylo jasné, že to dobrotu dělat nebude, když nevychází s tchýní, která bydlí o pár metrů vedle.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Pokud je to pravda, tak v jejich případě to není žádná výhra. Neustále se jen hádají a setrvávají

Tyhle dva páry žily v takovémhle vztahu už před svatbou, a bylo vidět, že ne krátce (jako že se neberou po pár měsících známosti), dohadování s tchýní i hádky kde já vůbec nechápu o co se tam vlastně hádají (fakt mi to snad nikdy nebylo jasné), tak není zas tak překvapující, že to svatba nezměnila a oni v podstatě pokračují v tom stejném dál. A něco jim to určitě přináší, takže to tak nefukční být nemusí.

Zdeňka s Ondrou se k sobě chovají hezky, ale zas je otázkou nakolik je to v tomto směru srovnatelné, protože oni dva podle mně v tomto období prožívali ještě tu prvotní zamilovanost a opojení, zatímco ty druhé dva páry když se začalo natáčet už byly v jistém stereotypu.

Cituji Minette: Tyhle dva páry žily v takovémhle vztahu už před svatbou, a bylo vidět, že ne krátce (jako že se neberou po pár měsících známosti), dohadování s tchýní i hádky kde já vůbec nechápu o co se tam vlastně hádají (fakt mi to snad nikdy nebylo jasné), tak není zas tak překvapující, že to svatba nezměnila a oni v podstatě pokračují v tom stejném dál.

Já jsem tím chtěla říci, že nebylo ani u jednoho páru rozumné vstupovat do manželství.
Běla se evidentně chtěla vdát za každou cenu a Isabela očekávala, že se Lukáš změní.

Cituji Minette: A něco jim to určitě přináší, takže to tak nefukční být nemusí.

Ty si takto představuješ funkční vztah?! Jedna odešla na čas od manžela a mluvila o rozvodu, druhá dokonce měla podanou žádost. Myslím, že to mluví za vše. To, že jim chybí odhodlání to ukončit neznamená, že vztah funguje a něco jim přináší či je obohacuje.

Cituji Minette: Zdeňka s Ondrou se k sobě chovají hezky

Myslím, že ti dva spolu vydrží.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Ty si takto představuješ funkční vztah?! Jedna odešla na čas od manžela a mluvila o rozvodu, druhá dokonce měla podanou žádost. Myslím, že to mluví za vše. To, že jim chybí odhodlání to ukončit neznamená, že vztah funguje a něco jim přináší či je obohacuje.

Vztah jako takový si netroufnu soudit, komunikace je nefukční - nebo spíš nefungující, a to je ve vztahu dost zásadní. Funkční vztah - no něco jim to přináší, třeba podvědomně, já moc nevěřím, že by někdo dokázal setrvávat roky ve vztahu jen z důvodu, že chybí odhodlání ukončit. Člověk obvykle vztah ukončí když převáží mínusy nad plusy, někomu trvá než si to uvědomí, ale nevidím tam nutnost nějakého odhodlávání se.

Například ta Běla s tím Jardou - typické, že dominantní si našel submisivního jedince, kdyby měl ten Jarda nějakou hodnou zakřiknutou ženušku, tak asi nikdy nic nerozhodnou, neudělají, tak na mně alespoň on působí.

Cituji Minette: já moc nevěřím, že by někdo dokázal setrvávat roky ve vztahu jen z důvodu, že chybí odhodlání ukončit.

Ty ses tady na Omlazení ve "Vztazích" nic nenaučila?
Nesouhlasím, zejména v případech domácího násilí, špatné finanční situace ... se ženy odhodlávají roky.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Ty ses tady na Omlazení ve "Vztazích" nic nenaučila?
Nesouhlasím, zejména v případech domácího násilí, špatné finanční situace ... se ženy odhodlávají roky.

No asi ne, no.

S tím domácím násilím souhlasím, ovšem i tam je to psychologicky složitější a té ženě to paradoxně něco přináší (míněno subjektivně), vytvoří si na svého trýznitele vazbu a on v ní umocňuje pocit, že bez něj je nemožná vlastní existence.

U Ondry se Zdeňkou se mi líbí ta vzájemná úcta, ovšem já měla za to, že na začátku je to takhle všude - včetně té nesmělosti a velké úcty k druhému a deformuje se to právě až časem.

Nedovedu si představit, že by se jakákoliv žena projevovala jako Běla už na samotném začátku vztahu.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: špatné finanční situace ... se ženy odhodlávají roky.

Jo a tohle jsem četla na jedné diskusi v přímém přenostu, no já myslela, že to snad ani nemohou myslet vážně, a že jde o nějaký druh humoru, nebo že je právě po hádce a v afektu.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak nudné a doslova chcíplé dva lidi jako jsou ti věříci aby pohledal.
Ty další dva páry jsou druhý extrém.
ten dokument nebyl moc povedený.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené