Reaguji na Juu: Přesně tak, hezky jsi to napsala.

arrow
profile_image
MishMash
od 10. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám stejnej problém... promluv si sním o tom klidně znova! Nebo kdyby to přetrvávlao zkus vyhledat terapeuta...HELE LIDI PROSÍMVÁS NEJDE MI ZALOŽIT DISKUZE? KDO MI PORADÍ? (

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji redmary: Tak zkus jinýho jestli tě to s nim bude bavit víc

Tak toto by mě fakt nenapadlo

Není to o tom, že by mě nepřitahoval, mě spíš, jak to říct, "uráží" ty narážky. Přijde mi, že na nic jiného nedokáže myslet a nějak nepobírá, že jsme v tomhle každý z jiného těsta. Jakékoliv vysvětlování mi přijde zbytečné, není schopen naslouchat a když už teda jo, tak je změna fakt jen na chvilku.

Taky si stěžuje, že nemám já žádnou iniciativu. Ne, to fakt nemám. Když za ním přijdu a obejmu ho a on mě akorát osahává, tak mě veškerá iniciativa přejde, na dlouho.

Cituji Saga: Když za ním přijdu a obejmu ho a on mě akorát osahává, tak mě veškerá iniciativa přejde, na dlouho

Tak to ale bude u 99% mužů. Prostě to přijmi jako fakt, že muži jsou kontaktní a asi těžko po nich můžeš chtít, aby tělesný kontakt brali asexuálně.
Napadá mě, najít si homosexuála, nebo ženu. Tak to podle mě je a nezbyde ti než se s tím smířit. Tím se nechci zastávat jednostraně mužů, jistě i u nich je prostor k toleranci a respektování toho druhého.

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eleanora22: Napadá mě, najít si homosexuála, nebo ženu

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Saga: Jemu se to sice líbí, mě to ovšem nic nedělá, tak si přijdu, že to dělám špatně.

Tahle věta mě hrozně zaujala, jemu se to líbí, nebere ohled na to, že tobě ne a ty si myslíš, že děláš všechno špatně? Podle mě je chyba v partnerovi, který ti prostě neumí nebo nechce vyhovět, viz:

Cituji Saga: vím že mě povalí na postel, svleče, odbyde a padla

Já tak jednou došla za gynekoložkou, jestli nemůžu změnit prášky, protože mě sex nebaví.. Ona mi řekla, ať vyměním přítele. V duchu jsem na ni nadávala, že to snad nemyslí vážně. O 3/4 roku později jsme se rozešli.. a hle! Ona měla pravdu!

To mám stejně, kdybych už do konce života nemusela mít sex nevadí mi to hlavně od tý doby co jsem obézní mi to přijde nechutný ale co člověk pro lásku neudělá že?

arrow
profile_image
pandula
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem to samé , přítel nebyl pro žádnou romantiku , něhu nic , přesně jak říkáš svléknout šup šup a ahoj . Několikrát jsme mu to říkala , že ten sex s ním je jak s cizím jak kdyby mě někde našel a šup šup . Vždycky mi jen vynadal , jak prostě pro tohle není atd prostě zkrátka udělal z toho tak , že jsem vlastně byla pořád vinná jenom já jinejm to nevadilo atd..

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bejbee: nebere ohled na to, že tobě ne

Ale jooo, bere Jak vidí můj znuděný a znechucený pohled, požaduje změnu Já se snažím, aby se mi to líbilo, ale přijdu si v tom všem nějak trapná. Já nevím jak to popsat. Kdybych nemusela, tak to nedělám, nepotřebuju to

Cituji radulinkap: hlavně od tý doby co jsem obézní mi to přijde nechutný

Taky jsem přibrala, o to víc si přijdu jako nula. Stydím se sama před sebou, jemu se ale líbím.

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podotýkám, jsme spolu 4 roky a ze začátku vztahu jsem to chtěla furt 6x 7x denně Jak jsme se sestěhovali, prostě rutina, práce, domácnost, stres, únava a vidět přítele jak už sápe ty svoje ruce po mě, chce se mi *****

Reaguji na Saga: Rozhodně se z toho nesesyp, ale problém je v tobě a máš ho ty. Nebo teda nemáš, prostě nemáš sexuální potřeby.
Tak buď žij sama, nebo se přetvařuj. Ale chtít po milujícím partnerovi vzdát se sexu? Podle mě vztah bez sexu dlouhodobě fungovat nemůže.

Saga - asi je chyba v obou ...., i nepřímo. Libido je z velké části o hormonech, ale u žen je sex a to ostatní s tím spojené - "víc v hlavě" než ve spodních kalhotkách. Co kdyby sis našla milence, ne v pravém slova smyslu opravdu a natvrdo, ale určitě se na tebe někdo culí, někdo jiný než tvůj přítel ... Takový malý nevinný flirt dokáže hodně zvednout sebevědomí. Krása vychází zevnitř, když se cítíš žádoucí a sexy, tak jsi a není to o váze, o makeupu, ale o tom, že to "živočišno" je z tebe cítit. Ty se necítíš jako ženská a on to neví a jako chlap je totálně vedle, když si myslí, že otlapáváním roztaješ jak led

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ať to zní jakkoli "nevhodně", tak já bych na tvém místě taky zkusila jiného chlapa...hlavně abych zjistila, jestli mě to nebaví pouze s přítele nebo s každým mužem

Reaguji na Desire: Jak se zkouší jiný chlap? To jako vzít nejkratší sukni co mám a vyrazit do báru?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené