Já tě chápu, myslím že jsem to chvíli měla podobě. Zkusím napsat, jak jsem to vyřešila já. Nevěra podle mě tedy fakt není řešení.

Já jsem se na to zkusila trochu podívat z pohledu muže. Je to vlastně jeho projev lásky, že se mu líbíš a chce ti být i fyzicky blízko. Muži v sobě mají kdesi hluboko touhu po uspokojení ženy. Chtějí prostě svoji partnerku učinit šťastnou. Když se ti sex nelíbí, tak nebudete spokojení ani jeden. Zkuste si prostě navzájem vyjít vstříc. Přemýšlej o tom co by se ti líbilo a zkus to muži navrhnout. Sám na to samozřejmě nepřijde, protože každý si i pod "romantickou předehrou" přestavuje něco jiného.

Já to dělám takhle, pokud se mi nelíbí, jak se mě partner dotýká nebo jeho narážky, tak mu to jemně naznačím. Třeba řeknu, že teď na to nemám moc náladu, ale že se může těšit na večer. Pokud to řekneš hezky, tak tě nechá a ještě mu bude připadat, že má skvělou partnerku. Já zkouším vyjít vstříc jeho potřebám a on zase mým.

Zkus si taky naplánovat sex podle svého vkusu. Připrav třeba romantickou večeři, svíčky, masážní olej a zkus partnerovi přímo říct co se ti líbí a co ne. Prostě změnit přístup v hlavě a z nepříjemné povinosti udělat hru. Pokud si nepřipadáš přitažlivá, tak si zkus koupit nějaké hezké prádlo ve kterém si přidáš sexy.

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No.... Ale jo, třeba i tak

Cituji Desire: Ať to zní jakkoli "nevhodně", tak já bych na tvém místě taky zkusila jiného chlapa.

A ty myslíš, že by to jiný chlap vyřešil? Saga od sexu spíš utíká, než že by ho vyhledávala.
A kromě toho, ve vztahu je jinak šťastná, jen má problém se uvolnit.
Reaguji na Saga:
Co takhle nějaké přírodní afrodisiakum? Třeba sklenku vína, nebo kotvičník...
http://www.dokonalazena.cz/vse-o-sexu-kotvicnik-je -zazracne-prirodni-afrodisiakum

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No co se týká poloh - když jsem nahoře a aktivní, tak taky žádná hitparáda, ale zase bohatě si to vynahrazuju různým škrábáním a kousáním - jak vidím, že je to na hraně mezi slastí a bolestí, tak mě to hrozně rozpálí. Možná že ty vrchní polohy tě nevzrušují, ptz prostě tělo necítí tlak jiného těla, nebo to naopak jde moc snadno (menší tření) - já to tak mám.
Myslím že další problém - teď ještě počínající, je to že tě přítel pořád ochmatává a má narážky - místo toho, aby tě jen něžně pohladil nebo pochválil jak jsi krásná, ale naopak chňapne a ty automaticky víš, že chce zase se.x. - nejspíš z jeho strany by to chtělo víc nápaditosti při svádění. S..ex by přece neměl být povinnost, ale něco na co se oba těší.
Nevím jak dlouho spolu jste, ale možná by to mohlo být i částečným zevšedněním.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Emma_Belle: že tě přítel pořád ochmatává a má narážky - místo toho, aby tě jen něžně pohladil nebo pochválil jak jsi krásná, ale naopak chňapne a ty automaticky víš, že chce zase se.x.

Tohle je asi přesně to,co má na mysli Saga

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jeee, já to mám uplně stejně. Teď když jsem bez přítele si hrozně užívám, sex mi vůbec nechybí. Ale strašně mě to mrzí, zkoušela jsem všechno možné, když jsem s někým byla a zatím nic nezabralo.
Ale ve Tvém případě mi přijde, že ani partner se k tomu nestaví ideálně. Chápu, že je to začarovaný kruh, on sex chce a když ho nemá, tak se ho snaží dosáhnout "urputněji" a naopak, čím víc to dělá, tím víc to tebe odrazuje. Aspoň já to tak měla. Ale souhlasím s tím, že sex je ve vztahu důležitý, můj poslední vztah právě na tom (můj nezájem o sex)ztroskotal.
Určitě je důležitá komunikace, vyjít si vstříct. Někomu, kdo to nezná to bude znít hrozně, ale opravdu se občas přemoct. mě pomáhala taková autosugesce. Sice jsem necítila žádné velké vzrušení, ale vsugerovávala jsem si, že ano. A to pomohlo. Nebo třeba nějáké porno, to by tě mohlo trošku navnadit.
Ale znova, základ je to s přítelem probrat a nějak společně vymyslet řešení. Já zas vím, že i pro toho kluka to není lehké, jeden můj ex mi to právě vysvětloval, že si připadá jako úchyl, když na mě furt doráží a pomalu mě nutí se s ním milovat a pokaždé se musí doprošovat...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Saga:
Nevidím problém v tobě,ale ve tvém partnerovi,který každý tvůj dotek považuje za pozvánku k sexu a to se ti logicky hnusí
Ty bys se chtěla třeba jen přitulit,nechat se hladit a on se začne "dostávat pod kalhotky" jak kdyby nic jiného neexistovalo.
Buď mu na rovinu řekneš,že takhle ne,že chceš k sexu jinou atmosféru a ne stylem "hop na krávu ať je tele" nebo budeš dál znechucená.
Není chyba v tobě..

Jsem ráda, že je nás takových víc, mě by stačil sex jednou za měsíc nad hlavu, je fakt, že už jsem skoro 15 let vdaná ale tahle situace přišla už dávno - nejdřív po porodu dětí a pak taky s užíváním HA - po vysazení jsem byla asi 2 měsíce "nakopnutá" a pak to zase lehlo popelem, teď musím brát ze zdrav. důvodů bohužel opět HA a je to zase úplná katastrofa, přitom manžel se mě často ptá, jak bych si to představovala, jestli má něco udělat jinak a já mu mám chuť říct "nechtěj po mě sex a bude to super" ale takhle to nejde to je mi jasné a sama přemýšlím jestli si snad pořídit nějakou erotickou četbu nebo jakým způsobem se navnadit, jestli třeba někdo nezkoušel ty erotické gely atd., Jinak změnou partnera se to opravdu většinou nevyřeší, moje zkušenost je taková, že ve fázi zamilovanosti to bude ok., po roce až dvou to libido upadne opět, je to prostě tak, že někdo má tu potřebu větší a někdo nízkou, tím ještě sice není méněcenný ale pro toho druhého partnera je to frustrující a pokud jde pak už o manželství kde jsou děti a majetek a tedy to není jen o tom se jednoduše rozejít tak opravdu pak chlapi utíkají k milenkách nebo do veřejných domů. Bohužel masové užívání hormonální antikoncepce tohle zhoršuje a skoro žádný gynekolog vám to nepřizná.

No a nemůže to být tím, že Tě třeba nebaví on?

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sára2:

v podstatě souhlasím.
Teď jsem přemýšlela nad tím, že potřeba partnerů se v průběhu vztahu opakovaně mění. K tomu HA jsem slyšela tolik, že jsem se utvrdila, že i to za to nestojí.

Pokud jeden z partnerů nemá potřebu sexu, tak mu zbývají dvě možnosti. Buď se přemůže nebo musí počítat s tím, že vztah půjde do háje. Tady totiž funguje jedno pravidlo. Nikdy se nepřizpůsobuje ten, kdo má větší potřebu, vždy se musí přizpůsobit ten, kdo má potřebu menší. Když to neudělá, druhý si najde bokovku nebo se dřív nebo později rozejde.

Zkus si s partnerem promluvit o tom, co by šlo udělat jinak, že bys ráda předehru a romantiku. Když to nepomůže, tak buď je to tím, že už tě partner nepřitahuje (s jiným by to šlo) nebo nemáš takovou potřebu.

A frigidní znamená, že je člověk sexuálně nevzrušivý, nikoli, že nemá na sex chuť.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lolla Pablo: No a nemůže to být tím, že Tě třeba nebaví on?

Já si to myslim taky...

arrow
profile_image
Janeeeee
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
potřebuji radu. Mám přítele tři měsíce a začala jsem pociťovat, že mě přestává přitahovat. Je to šikovný chlap, hodný a udělal by pro mě první poslední, ale sex s ním vázne. Začala jsem se tomu vyhýbat a hledám neustále výmluvy. Asi ped měsícem to všechno začalo. Bude to dva týdny, co jsem už nemohla, bylo mi z toho na nic, tak jsem mu řekla, že si nejsem jistá, jestli s nim dál chci být. On to vzal hodně špatně Neustále mi psal a volal, že je na dně, že pro něj skončil život a nemá pro co žít. Po pár brečících telefonátech, jsem se rozhodla dál ve vztahu zůstat. On je šťastný, ale já bohužel ne. Neříkám, že mi vadí všechno s nim, ale sex s nim si už nedokážu představit. . Strašně mě to mrzí a sama nevím, co se sebou dělat. Chtěla bych, aby to tak nebylo, ale nemůžu si pomoct Včera večer měl proběhnout sex, ale já jsem se zase vymluvila Něco mi říká, že to stejně nepůjde a budu to muset ukončit...jenže ta představa, jak moc mu to ublíží a že mi bude zase tolik psát, mě děsí. Myslíte si, že mám ještě počkat a třeba se to všechno spraví? Děkuji

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janeeeee: Ted' tě asi vážně nepotěšim...Přesně tohle jsem měla před rokem a něco. Měla sem přítele a přestal mě přitahovat a vůbec sem s nim nechtěla nic mít tak jsme zkoušeli jiný věci, ale bylo to úplně o ničem, protože mi došlo, že prostě tohle můžu dělat s někym jinym kdo se mi líbí, ale ne s nim. Tak jsme se rozešli a ted' mám přítele se, kterym mě to baví celou dobu. Stejnou zkušenost maji i některý jiný ženský co znám. Podle toho co čtu už to neni jen o tom, že tě to jen nebaví, ale prostě je to chemie a řekla bych, že už prostě chceš podvědomě změnu a trochu se ti hnusí. Tady už nějaký oživování, romantika nebo sexy hračky už nic moc nezmůžou a pomůže rozchod nebo změna patnera, protože akorát by ses tady v tom trápila zbytečně dýl.

arrow
profile_image
Janeeeee
od 5. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na redmary: Děkuji za tvůj komentář. Moc mě to trápí. Prošla jsem si několika vztahy, kde byl sex v pořádku, ale zkrachovalo to na něčem jiném. Teď mám partnera, který je ve všem naprosto dokonalá, až na sex. Prostě s nim nechci mít sex a nevím, jak se tomu vyhnout. Líbání mi taky začíná vadit .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené