arrow
profile_image
Martinka0089
od 22. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

V klidu, je to běžný, zatím bych nic neřešila a nestrestovala

arrow
profile_image
káťa86
od 22. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
otvírám znova debatu a prosím o rady a názory. Mám 5 den po augmentaci s úpravou (375ml) vklad přes bradavky... Zatím je asi brzo, vím. 'Ale bradavky mám zatím bez vjemů, nereagují na dotyk. Vrátí se to časem že?
Máte zkušenosti s vložením skrze dvorec? Pište mi co a jak vy, díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na káťa86: Ahojky, jsem půl roku po modelaci a augmentaci přes dvorec, nyní jedno prso týden po reoperaci (dvojitá kapsule, řez podprsní rýhou). Citlivost se vrátí časem, moje bradavky se vrátili do původního stavu asi po 4-5 měsících, ale bude to individuální, může to trvat třeba i rok. Dej tomu čas. 5 dnů po augmentaci jsou bradavky ještě hodně oteklé a než srostou všechny jemné nervy apod. trvá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jsem 2 roky po operaci (viz info u mě v profilu) Chtěla jsem se zeptat holek, co mají nebo měly kapsulu, zda příznak byl necitlivost prsou? V poslední době totiž necítím skoro vůbec obě prsa, tak se celkem začínám bát, zda tu kapsuli nemám. Moc děkuji za odpovědi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj zatím jsem 3 týdny po operaci respektive po druhé augmentaci a necítím celou dolní polovinu u obou je to otázka času ale poprvé se mi citlivost vracela více jak půl roku

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja s bradavkama nemam problém, mám řez pod prsy a naopak jsem je měla až moc citlivé po operaci.. ale necítím taky spodní polovinu prsa, ale to je holt prý normální, když s eprsa hodně natáhnout nějak to neřeším jestli se to vrátí nebo ne..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ziziandzuzu: Reaguji na Zad: Ahoj holky, děkuji za info, vy máte ale bohužel prsa jenom krátce, Vám se ta citlivost ještě bude měnit, taky jsem ze začátku měla dost vše citlivé. A ted nemám skoro celá prsa necitlivá, zítra jdu k doktorovi na kontrolu po 2 letech tak uvidíme co mi poví

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adel-: kamarádka má prsa 5 let, a taky necítí celou spodní polovinu jako já..ale nejak mi to nevadí..sice je to trochu divný když mi na ně přítel sahá, ale neřeším to ale mít celé prsa necitlivá, to je už divný to chápu ( držím palce at je to ok

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ziziandzuzu: Ahoj, tak mám po kontrole, doktor říkal že je to zvláštní, že u mě vůbec do nervů neřezal, že většinou je necitlivost u žen které mají i modelaci, říkal že to chce čas, ale že nejspíš to bude tím, že mi tam opravdu narval největší implantát co mi mohl dát, takže nejspíš ten implantát tlačí na nervy a tím pádem proto ta necitlivost. Říkal, že se nemusim bát, že to po čase odezní Vše mi krásně vysvětlil, říkal, že kapsule to určitě není a že ani na sono nemusím chodit, tak uvidíme do budoucna jak to bude. Ono je pravda, že jednou je to tak a podruhé jinak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Žena měla po první augmentaci skrze dvorce, tak pak jeden necitlivý. Za 4,5 měsíce šla na úpravu dvorců a tam se jí to srovnalo a dokonce měla jednu bradavku přecitlivělou. Pak šla cca po 3 měsících na modelaci kotvou a měsíc po zákroku cítila obě bradavky již stejně. Někdy je to jako žert, ale většinou se to po nějaké době upraví.

Ahoj,
jsem pátý den po opce a citlivost mám v obou,jen mne včera začlo v určíté poloze píchat v pravém prsu,ale to se asi uklidní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené