Ahoj holky,mám takový problém,jsem 3 měsíce po zmenšení prsou ve vinohradský nemocnici,před operací jsem měla velíkost D/E,a teď když si chci koupit podprsenku tak C je mi malá a D dobrá.Tak já už nevím co ďelat...jsem neštastná,že mi prsa rezali zbytečne.S p.Doktorkou jsem byla dohodnuta na vačší B a stále mám D.Záda mě stejne bolej,protože ta operace nemá žádny efekt.Poraďte mi prosím co mám ďelat,myslíte,že bych mohla jít na reoperaci?

Reaguji na klodynka:
Bylo by dobré dát foto jak prsa vypadají teď po operaci a upřesnit co přesně jsi chtěla od plastického chirurga a zda to byla operace hrazená pojišťovnou

Reaguji na Laky: Ahojky,byla to operace ze zdravotních dúvodú,takže proplacená pojištovnou a byli sme dohodnuté na velikosti B.A záda pořád zlobí a nevím co mám ďelat.

Cituji klodynka: byla to operace ze zdravotních dúvodú,takže proplacená pojištovnou a byli sme dohodnuté na velikosti B.

Měla bys mít tedy podepsanou dohodu a plánovaném zákroku,kde je popsáno co ti udělají.To se dává před operací.
Prsa vypadají teď jak?Ona velikost udaná písmenem je zavádějící u každého objemu je košíček jinak velký.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reagovala jsem do minulého tématu...
takže znovu, psala jsem, že to že máš podprsenku C, D nemusí znamenat, že máš prsa 3,4. Záleží i na obvodu...
Zkus si dát fotku do galerky po

Reaguji na Wild Paula: Souhlasím s Paulou, mám podobná prsa a nosím podprsenku 85 G, takže záleží jak vypadají po zákroku, ale myslím si, že oni zase nechtějí udělat razantní změnu, to by ani nebylo dobré. Zkus na ty záda nějaké cvičení, třeba se to upraví

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na klodynka:

Já myslím, že to bude určitě dobré, uvidíš...potřebuješ si jen zvyknout, je to změna. Určitě přece nemáš stejně velká prsa jako před OP, máš lepší tvar atd.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Wild Paula: Mě to jako D nepřijde ani náhodou

Ani mě ne. Nevím jak velká jsou teď, ale před to určitě nebyla déčka.

tak to jsi teda opravdu předtím nenosila správné číslo,D to není rozhodně.. možná ted po máš D a B by ti ani udělat nemohli-protože tak velká prsa se o tolik nezmenšují-hrozí tam totiž odumření tkání pokud by byl tak velký operační rozsah.ale chce to foto po

arrow
Neprodává v Bazaru

Tohle tipuju tak na Gčka minimálně podle fotek

já mám 75 H podprdu a to se mi zdají moje teda menší....

docela by mě zajímala fotka po zákroku...

Já být Tebou tak hlavně ještě neplaším a vyčkávám. Já měla před opkou přes obvod 103 cm, po opce 94 cm a postupně mi to začalo ještě padat a teď po roce a půl jsem na 86 cm, takže vydrž!!

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s děvčaty, Dčka jsi neměla ani náhodou. Mám třetinová E. Viděla bych to také na ty Gčka, takže pokud máš po operaci D, tak je to super.
Nicméně podle toho, že jsi dříve nosila evidentně špatnou velikost podprsenky, měla by sis jít novou koupit tam, kde Ti skutečně pomohou zvolit správnou velikost.
Na záda cvič.

Ahojky,ďekuji za vaše názory,podprsenky jsem si kupovala u čínana,ale ty podprsenky co jsem nosila před operaci tak jsou mi i teď.....Tak ja už nevím....žádnou dohodu jsem neměla o zákroku.Prsa jsou síce upraveny a zmenšené bradavky ale to je vše.Fotky dodám v nedeli.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na klodynka: Podle podprsenek bych se neřídila, taky jsem se dokázala narvat do o dvě čísla menší když mi bylo malé i géčko. Důležité je, kolik ti odebrali tkáně a to ti doktorka určitě řekla. Nezdá se mi že by tě operovala jen tak a neprovedla přiměřenou redukci. Co se bolesti zad týká, můžou mít nejrůznější příčiny, nelze všechno přičítat velkým prsům

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené