1. . .567891011. . .1213
arrow
profile_image
srnecka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak a je to tu zase...nevím, možná jsem paranoidní a podezřívavá, ale dnes mi zase psal, v 8! večer, že asi usne a jak strašně je unavenej...nevím, jestli mu to věřit nebo ne. Takhle se vždycky choval, když jel za tou slečnou, ale poslední měsíc a asi týden se chová zase pěkně, plánuje se mnou, jak spolu budem za rok bydletn a je tak nějak milej, sladký slovíčka už tak často neslyším, ale to přičítám době, co jsme spolu. A další, stěžuje si, jak platí vysoké účty za telefon, že chce odejít od operátora a když jsem se ho ptala kolik platí, řekl 600,- ale objevila jsem složenku na 1500,- se mnou propsal 400,- takže nechápu, s kým propíše 900,-..co si o tom myslíte?

Cituji rybaaa: tak nevim přijde vám to normální psát KAMARÁDKÁM takový sms?

Proboha, není to normální.

Cituji srnecka: Přeci ze sebe nenecháme dělat blbky, že?

A co ti teda pomůže, že mu do toho telefonu vlezeš a "neděláš ze sebe blbku", když mu to potom nejsi schopná říct a jediný výsledek téhle akce je, že se užíráš ještě víc?
Holky, seberte odvahu a po krátkým a jasným monologu, co je a co není ve vztahu normální, to řekněte. Pokud mu do toho telefonu vlezete v téhle situaci a neděláte to běžně ze sportu, nedejte mu prostor rozebírat vaše chování. Měly byste být naštvané, ne přijít s omluvou, že jste chudáčkovi přečetly zprávy plné poklon (v lepším případě) jiné slečně.
Pokud bude pán naštvaný a nebude řešit v první řadě sebe, nestojí za to. Jestliže ale myslí na to, kdy se konečně uvidí s "kamarádkou", nestála bych já o něj už jen z tohoto důvodu.

Cituji srnecka: možná jsem paranoidní a podezřívavá

spíš máš ženskou intuici

arrow
profile_image
srnecka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na BlackCoffee:
Asi máš pravdu, nedát mu prostor. Já to s ním tedy zatím nijak neřešila. Když jsem mu tam vlezla naposled, nic tam neměl a řekla jsem si, že mu tam už radši nepolezu, protože se tím pak akorát užírám..

arrow
profile_image
srnecka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty:
No jako nevím, ale možná to opravdu bude intuice, protože jít spát v 8 mi nepřijde normální, u něj tedy! A hlavně když si to dám do souvislosti s docela velkým účtem za telefon...pak ale nechápu jeho chování ke mě, proč by se mnou byl a chtěl se mnou žít. A to se mi dneska zdálo, že mě požádal o ruku, už mi fakt hrabe..

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na srnecka: To ti říká proto, že má špatný svědomí. Abys neměla podezření

arrow
profile_image
chee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na srnecka:
Jo chlapi, kdyby jsme to dělaly jim tak nás hned pošlou do pryč a nes.rali se s námi.
Je to určitě nenormální. Když ti řekne za 600 a je tam za 1500. :/ ....mohla ses ho na to zeptat, třeba ať ti ukáže složenku, nebo ten výpis, jak to, že platí tak vysoké účty(jak on říká), že se na to chceš mrknut co je to za blbého operátora. Nějak to obkecat. A pak mu nastolíš těch 1500...
Možná se naučil nazpamět to číslo od té dotyčné, proto ho nemá v seznamu a sms si třeba hned maže...
Jinak bych se mu začala méně ozývat, když se bude blížit den kdy máte být spolu, tak to odřekni že už něco máš. A bude se o tebe více zajímat,bát a na nějakou tu svojí kamarádku nebude mít ani pomyšlení. Je možná jisté že tě má jistou a něco málo mu chybí v tom vztahu. Přítel mi jednou řekl že přítelkyně by měla být zároven milenka. ...

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na srnecka: achjo, nechápu, že mu to věříš (ty jeho sladký řečičky o společné budoucnosti vás obou) když víš, že se něco děje. Někdo tady hlásil, že se nedopatřením do telefonu nepodíváš a nezjistíš něco, já mám ale jinou zkušenost. Byla jsem u ex a vybil se mi telefon, ráno jsem měla jít na brigádu a chtěla jsem napsat kamošce, která tam šla taky, sms, že přijedu o něco později. Tak jsem si půjčila telefon od tehdejšího přítele - hňupa a tu sms napsala. Nicméně pak mi došlo, že nechci aby si ji přečetl, tak jsem najela do odeslaných (že tu moji vymažu) a co jsem neviděla. Sms, kde se domlouval s nějakou paní z privátu... To mě dorazilo. Kdybych měla po ruce nějakou zbraň, tak nevím jak by to dopadlo Takže takto jsem na to došla já.

Cituji srnecka: pak ale nechápu jeho chování ke mě, proč by se mnou byl a chtěl se mnou žít

To mohou být výčitky svědomí. Nebo to říká, aby Tě zbavil podezření.

Cituji srnecka: A další, stěžuje si, jak platí vysoké účty za telefon, že chce odejít od operátora a když jsem se ho ptala kolik platí, řekl 600,- ale objevila jsem složenku na 1500,- se mnou propsal 400,- takže nechápu, s kým propíše 900,-..co si o tom myslíte?

Byla bych ve střehu, stejně jako Ty. Je to zvláštní.

arrow
profile_image
srnecka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to jste mě holky moc neuklidnily . Včera večer jsem se uklidňovala tím, že šel třeba opravdu spát, ale moc tomu nevěřím. Nevím jestli plány o budoucnosti říká, kvůli výčitkám. Nevidím důvod proč by se mnou chtěl plánovat společný život, když by ho mohl plánovat s jinou a mě v klidu a s radostí kopnout do zadku. Není to jen u plánů v hlavě, ale už budeme mít nakreslený plánky na barák a na jaře stavět, chce, abych si našla práci blízko města, kde budem bydlet. O víkendech jezdíme pracovat na pozemek. A v neděli říkal, že se těší, až se přestěhujem k nám do domečku a budem spolu, takže tomu všemu opravdu přestávám rozumět . Dneska má přijet, tak jsem zvědavá, jak se bude chovat. A ještě, co se týče sexu...minulý týden u mě byl 2x a ani jednou nechtěl, pořád mi dával ruce pryč a když jsem mu řekla, že si připadám jak jeptiška, tak se začal smát je tohle normální, ale jindy se na mě vrhá sám, akorát když chci já, tak ne

arrow
profile_image
srnecka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji chee: přítelkyně by měla být zároven milenka

Ale jak toho mám docílit?

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na srnecka: Já už od rána přemýšlím, jestli to mám napsat či ne, jde o příběh mé sestry, takže nechci, aby se v tom event. poznala.
Šťastný vztah, krásné manželství, všichni jsme jí záviděli pozorného a hodného muže, byl jak z romantických seriálů.V jisté době jí začalo být podezřelé, že celé večery a noci tráví u compu, kde prý pracuje.Jednou tak dělala večer sunar děcku a na compu bliklo icq a podívala se...milostná zpráva.Udeřila na něj a prý to nic neznamenalo, holka ho prý pronásleduje atd.Uvěřila mu, ale ta intuice, po pár týdnech mu prolezla comp a zjistila, že na icq má desítky holek, že má profily na soc. sítích a prochatováno přes tisíc hodin a dokonce si ty prasárny co si psali vyvěsil na webu.A co víc, dával si i inzeráty...Sice se asi fakt s nikým nesešel, ale žít už s ním nechce.
Nedůvěřuj a tvrdě prověřuj.Za jejího muže bych kdysi bývala dala ruku do ohně víc, než za toho svého.

Cituji srnecka: pak ale nechápu jeho chování ke mě, proč by se mnou byl a chtěl se mnou žít.

těžko se to soudí, ale ona se občas jistota hodí... má doma stálici, co mu pere, uklízí, vaří, podporuje, zná ho, rozumí si s ní....pak si ale zvýší ego někde jinde.

Cituji Lauritta: nechci, aby se v tom event. poznala.

myslím, že to nehrozí, takových pánů, co si po večerech píšou prasárny s jinýma ženama je dost. I tady na Omlázku už to řešilo dost žen.

arrow
profile_image
srnecka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lauritta:
Koukám, že ti chlapi dokážou být pěkný s...ě a to jsem mu začala zase po měsíci věřit, vůbec nevím, co mám tedy dělat, momentálně nějak moc důkazů proti němu nemám. Hlavně ho strašně miluju, ale tohle mi ubližuje. Na netu už tolik času netráví a na icq už nechodí vůbec a FB zrušil (neměla jsem ho nikdy v přátelích, ale vím, že ho zrušil).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené