arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na magicworld: Znám, dobrá je taky Doba jedová, ale to nepochopí lidé, kteří nejsou ochotni si to sami vyhledat a zjišťovat si informace i mimo to, co je jim předkládáno účelově od mainstreamových medií a zdrojů. Každý si na to musí přijít sám, když bude chtít.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji magicworld: potom nebudete riešiť len nejaké hlinikove soli,ale aj SLS a pod.

SLS apod. se tady už někde dávno řeší

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji MKay: Přeci jen kamarád, co spolupracuje s onkology mi říkal, že většina nálezů rakoviny prsu je v horní části směrem k podpaží, z toho mi bylo jasné, že asi nejde o náhodu, většinou jde v těch místech o uzliny a vezměte si čistě logicky, že v té části používáte právě ty antiperspiranty.

Mléčná žláza není rovnoměrně rozprostřena v celém prsu - největší objem mléčné žlázy je ve vnějším horním kvadrantu prsu. Proto se taky nejvíce karcinomů nachází v této oblasti. Takže správně, nejde o náhodu.
Karcinom prsu je multifaktoriální onemocnění. Na jeho vzniku se podílí mnoho příčin. Od mutace genů, přes působení hormonů, životní styl, životní prostředí... Všechny faktory dosud nejsou známy, protože

Cituji MKay: doktoři toho zas tak moc neví

.
Tuhle větu může myslet vážně pouze člověk, který neví, kolik toho doktoři vědí.

Cituji Sandrika: Ako často používate antiperspiranty ? Denne? Nebojíte sa negatívneho účinku hliníkových solí?

Abych nebyla OT - používám denně, nad negativním účinkem hliníkových solí nepřemýšlím. Radši se snažím vyhýbat prokázaným karcinogenům.

Cituji Adluna: fakt mi to v dněšní dobe přijde jako mít vyčištěné zuby, jde i o úctu k okolí!

Reaguji na MKay: dneska som v kníhkupectve narazila na Dobu Jedovú aj na tú Rúž obsahuje olovo či ako sa volá a rozmýšľala som že si ich kúpim,ale napokon som si ich nezobrala,lebo by ma všetky moje produkty odradili

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na UsmejSe: Od lékařů jsem již zažila všelijakou péči a než mi přišli na mé autoimunitní onemocnění a další problémy, trvalo to několik let a mezitím se mi zhoršilo zdraví zase o něco víc následky nesprávných léčebných postupů a špatných diagnóz..takže podle mě zase tak osvícení nejsou... Spíš mi přišlo že zvláště v západní medicíně vytloukají klín klínem...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MKay: A nejlépe vše zaplácnout nějakým sajrajtem, který ti problém stejně nevyléčí, jen zakryje na dobu určitou..

Reaguji na MKay: Je to kus od kusu, mě na autoimunitní onemocnění přišli hned, jak jsem zašla k lékaři. Ano, nasadili mi léky, po čase mi je snižovali a dneska jsem "zdravá", čili v remisi. Takže zrovna u mě lékařská věda a lékaři zafungovali na 100 %. Jinak antiperspirant používám denně do práce, o víkendu většinou ne, pokud se pohybuju doma. Naštěstí se moc nepotím, takže ani moc nesmrdím . Jak už tu někdo zmínil, beru to jako každodenní část hygieny, jako čištění zubů. Ale o víkendu si zuby čistím .

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji valux: Používám, když jdu mezi lidi. Takže pokud jsem o víkendu doma nebo na chatě, tak ho nepoužívám (pokud něco začnu cítit, tak se opláchnu).

Mám to úplně stejně - žádné deodoranty už nějakou dobu nepoužívám, a kdyby náhodou něco, tak je skoro vždycky možnost si podpaží někde opláchnout. Je to mnohem lepší, zdravější a koneckonců i hygieničtější.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Claireen: takže kdyby to mělo přímou souvislost tak už mají muži rakovinu prsu určitě také

Však oni už ji stále častěji mívají taky.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MKay: dobrá je taky Doba jedová, ale to nepochopí lidé, kteří nejsou ochotni si to sami vyhledat a zjišťovat si informace i mimo to, co je jim předkládáno účelově od mainstreamových medií a zdrojů.

Přesně moje řeč. Kdo chce, ten hledá, ostatní věří a spoléhají na to, co jim podsune někdo jiný.

arrow
profile_image
SimaMona
od 26. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím vás.
Určitě jste všichni slyšeli o tom jak je nebezpečný hliník, zejména v anti perspirantech a deodorantech. Nikdy jsem to nějak moc neřešila, ale nedávno jsem viděla nějaký pořad o tom a musím říct že mě to i docela vystrašilo.
Proto se chci zeptat na váš názor, jestli jste přestali používat deodoranty které obsahují aluminium?
V drogeriích jsem snad ani nenašla anti perspirant který by hliník neobsahoval, dá se vůbec takový sehnat někde právě v drogériích? Co používáte vy ?
Děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SimaMona: V drogeriích jsem snad ani nenašla anti perspirant který by hliník neobsahoval, dá se vůbec takový sehnat někde právě v drogériích?

Já už se v sortimentu drogerií moc neorientuju, nicméně dokud jsem měla snahu hledat co nejšetrnější přírodní kosmetiku, zjistila jsem, že to stejně není dle mých představ. Čili tuhle cestu bych asi vzdala. Kdysi jsem viděla nějaký dokument o zkrášlování žen v různých částech světa a v dílu, který byl věnovaný centrální Africe, kam ještě moc nezasáhla "civilizace", ukazovali, že ženy tam místo deodorantů používají různé olejíčky, které si namažou do podpaží. Tak možná tohle by se dalo vyzkoušet.
Ale jinak myslím, že nejlepší je mít nesmradlavý pot, to je pak úplně po starostech

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

olejíčky tiReaguji na mau-mau: olejíčky ti zamastí oblečení..

Antiperspiranty mít hliníkové soli musí, protože v podstatě zacpávají ty potní kanálky (takže se ti toxiny hromadí v uzlinách u prsou - od toho rakovina prsu). Proto zabraňují pocení.

Kdežto deodoranty pouze pot ovoní, nezabraňují pocení. Takže soli nemají obsahovat.

Mně docela v létě vyhovoval deo kuličkový deodorant od alverde. Opravdu pecka. Ale jakmile bylo černé oblečení s rukávem - dělal bílé fleky. Takže za mě stačí deodorant a kdo se moc potí, tak se pročišťovat a hodně pít, aby pot tolik nepáchnul aspoň.

Cituji MKay: Antiperspiranty mít hliníkové soli musí, protože v podstatě zacpávají ty potní kanálky (takže se ti toxiny hromadí v uzlinách u prsou - od toho rakovina prsu)

Dedukce je dobrá věc, ale nesmí jí být moc
Jsem doma po opce týden, ležela jsem na chir a pokoji s ženami, které přišly o jedno či obě prsa z důvodu rakoviny, vystřídalo se mi jich tam pět. Ani jedna nevěděla, co je deodorant či antiperspirant. Teta je dermatoveneroložka a používá driclor( s obsahem chlornanu hlinitého, je tu na něj víc diskusí) roky, to prý nebyl ještě v prodeji v lékárnách a babička zemřela na prsní karcinom. Kupuje ho i v Německu v lékárně a tam jsou jiné kontroly nad výrobky, než u nás.
To je jako na 100% spojovat cigaretu a rakovinu plic. Kamarádka psala bakalářku na podobné téma, oběhla onkologická oddělení v Praze a ze čtyřiceti respondentů, kouřili tři ,,jako fabriky,, a většina vůbec.
Určo je dobré vyhýbat se výrobkům s negativními účinky na člověka, ale co tedy dnes můžeme? když fosfáty a jiné srágory najdete již v kojenecké výživě..

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LMonito: ale co tedy dnes můžeme?

Snažit se o co nejpřirozenější život v rámci možností, to pořád ještě můžeme...
Jinak souhlasím s tím, že samotné deodoranty nebo samotné kouření na rakovinu zase takový vliv nemá. Ale nějaký důvod se lidem předhodit musí... aby třeba nazačali uvažovat samostatně, co by mohlo být příčinou stále vyššího výskytu rakoviny u stále mladších lidí... Už obviňují i slunce, bez kterého by nebylo života, že způsobuje rakovinu kůže, avšak už nedodají, že podstatný je stav organismu.

Cituji LMonito: když fosfáty a jiné srágory najdete již v kojenecké výživě..

Proč vůbec ta kojenecká výživa tak prosperuje? Pokud není důvod, tak proč ženy nekojí dostatečně dlouho svoje děti? Já jsem dlouho byla jenom na mámině mlíku a potom mat.mlíku a banánech a díky tomu jsem dneska naprosto zdravá a bez jediné alergie, bez jediného zubního kazu...tj. mám evidentně dobrý základ..,, což bohužel v mém okolí platí za výjimku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené