Reaguji na mau-mau:

Protože si to asi musíš vyzkoušet sama v této době. Dřív bylo spoustu věcí jinak, mámy i musely vyvařovat pleny, žádné šup sem pampers a jiné, neumím si to ani představit a nechtěla bych to. Vše má a mělo své pro a proti. Přestože jsem zastánce kojení, vyrostli jsme na Sunaru a nic nám není. Dnešní matky třeba mají snahu kojit, a mají všechny snahu vyhýbat se éčkům a srágorám, které jsou dnes moderní jako sladila, ochucovadla, ztužovače, aroma a jiné, je to všude a ve všem. Dřív tam zase bylo něco jiného, jedli jsme z hliníkových příborů a ešusů( na táborech) a jiných, pro dnešek škodlivých věcí, jen se to ani nevědělo..Tak někdo by klidně mohl říct, že s takovou výživou, se dá polemizovat o tom, co je zdravější pro dítě dnes, je to jako se vším..
Dnešní matky jsou i štvány dobou, dřív ale byly taky, ve dvou letech dítě do jeslí a utíkej do práce, ale měly jistotu, že jsou ve dvě hodiny doma a na děti budou mít čas i peníze, protože stát se dobře postaral i o rozvedenou matku se třemi dětmi, dal jí byt, zaplatil uhlí, poslal děti na tábor.. Dnes jsou finančně závislé na někom, nebo na rodičích a jsou rády, když seženou brigádu k příspěvku od státu(neříkám, že všechny samo).
Dnešní doba sebou nese větší možnosti, dávej dítěti hadrové pleny a per se s tím, když nemusíš, i kdybys zavářela jídlo(příkrmy a kaše ze zeleniny a masa..) do skleniček, stejně se najde moment, kdy půjdeš koupit do lékárny či supermarketu..
Je to jako s tím deodorantem měj mokrá trička a buď cítit, když ta možnost je..když chceš, vyhni se tomu.....stejné, jako diskuse o hormonální léčbě, je jen na tobě..

Pobavila mě hláška ve filmu: ,,Půjdeme kouřit?"
,,Ano, a budu doufat, že mě to zabije dřív, než něco jiného.."

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LMonito: měj mokrá trička a buď cítit, když ta možnost je..

Bylo to myšleno spíš jako: Nebuď zbytečně cítit, když ta možnost je...
Jako že je Pravdu máš v tom, že je to na každém, jestli se do takového nesmradlavého stavu dostane, anebo zůstane závislý na deodorantech

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LMonito: stejné, jako diskuse o hormonální léčbě

A ber moje žvásty trochu s rezervou, já jsem docela extrémistka ve všem

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LMonito: až na to, že hliníkové sole jsou v antiperspirantech a ne v deodorantech...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené