arrow
profile_image
zlatovláska111
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
trpím na vysušené vlasy, které se u hlavy rychle mastí.. myji je ob večer.. a ráno v den mytí jsou už nesnesitelný, až tak strašný to dřív nebylo.. střídám jeden šampon za druhým a vždy to dopadne stejně. Asi rok používám suchý šampon.. který jsem vyměnila za dětský pudr, který se mi vyplatí víc při mé spotřebě a je účinnější. Ale uvědomila jsem si, že se vlasy opravdu mastí víc a víc. Každodenní mytí nepřichází v úvahu, protože mám vlasy zároveň vysušené. Spíš uvažuji o prodloužení intervalu mytí a vysazení suchého šamponu. Neznáte nějaké přípravky, které by mi to ulehčily? Ať už jde o vitamíny nebo šampony.. máte zkušenost s nějakými přípravky z lékárny? Bojím se použít šampon na mastné vlasy.. aby se pokožka ještě víc nebránila.. chtělo by to něco by vyrovnalo hodnoty pokožky. Také uvažuji o trichologickém vyšetření.
Děkuji za každou reakci.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

To by mě taky zajímalo. Já teda suchej šamon používám jen občas, na mě neúčinkuje tak úžasně jako u jiných lidí (jo, trochu odmastí, ale do pár hodin je mám mastný ještě víc). Teď mám novej, tak uvidíme. Navíc já si nechávám odrůstat blond melíry, takže ty moje přírodní vlasy nahoře jsou umašttěný a konce vysušený, děs. Zkoušela jsem všechny možný i nemožný šampony (přírodní, semipřírodní, profesionální, z drogerky, ty nejvíc obyčejný, šampuky, dětský šampony, koňský šampony, domácí šampony...), ale nikdy nic dlouhodobě nezabralo. Situace se záhadně zlepší na jaře/na začátku léta a pak je to zase tragédie. Nejmíň se mi vlasy mastí s Milva chinin, ale ten mi pokožku zase vysušuje, takže svědí a mám tam stroupky. Vím, neporadila jsem, ale jen jsem ti chtěla napsat, že v tom nejsi sama (a taky si tu dát háček ).

arrow
profile_image
Rosálka
od 11. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zkuste Ecoplex z Notina.
Já jsem přírodní blonýdnka a šla jsem na zrzavou, červenou, fialovou, černou a potom jsem zesvětlovala na hnědou a na blond...... Co vám budu povídat, vlasy byly bez lesku, konce suché a roztřepené a u hlavy mastné. Zvlášť katastrofa pro mě je, umýt si hlavu večer-ráno ji mám mastnou...Takže jsem si umývala každý den ráno hlavu....otřes.
Nicméně zkusila jsem možné i nemožné rady, ale jediný, co mi vlasy zacelilo u konečků a nemastila se mi po tom hlava je ten Ecoplex šampon.
Není to předražené, vychazí okolo 350,- a já jsem se po něm vlasy umývala za tři dny, což bylo rozhodně schůdnější než každý den. A koupila jsem si fén s ionizací a přijde mi, že ty vlasy tolik netrpí fénováním a nejsou ty konce tak vysušené a "potrhané", cena mě vyšla okolo 700,-

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Reaguji na Ona: Čepice nosím jen v největším mrazu. Vlasy mám hezký vážně jen tak duben-červenec. Vůbec nechápu nic.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené