arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dobrý večer, vyzkoušel někdo Vacu shape a vůbec mu nepomohl? Děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nemůžu moc posoudit, měla jsem jenom 10 lekcí. Ale někdo už po 10 vidí i minimální změnu a já nic. Ani milimetr nezmizel.

arrow
profile_image
MadGirlNancy
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem chodila na 20 lekcí dvakrát týdně, do toho dvakrát týdně na spinning + plavat...proč to píšu - nejdřív jsem začala vacu shapem a nic, až když jsem přidala spinning a plavání jsem začala vidět změnu na mém těle. Podle mě jsou to vyhozené peníze, už to nikdy nechci. Stálo mě to skoro 4000, za to mohlo být pěkných věcí...na mě funguje spinning, pilates a plavání.

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji, já právě asi před třema lety chodila na něco podobného a taky bez výsledku, tak jsem si řekla nikdy více, těch vyhozených peněz je mi líto do teď. Ale teď když čtu ohlasy na Vacu shape a máme ho i tady ve městě, tak mě to opět láká.
Holky a dodržovali jste pitný režim? Já třeba poprvé vůbec, mohlo to být i tím. A nebo je to tak, že když do Vacu člověk chodí a upraví si jídelníček, tak hubne, ale prakticky by úpravou jídelnířku hubl i bez Vacu shapu.

arrow
profile_image
Slunii
od 2. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se přidávám k těm, kterým Vacu Shape nepomohl. Chodila jsem teda jen 10x, ale myslím, že to byly vyhozený peníze. To třeba po lymfatických masážích jsem změnu viděla velkou

no a drželi jste nejakou dietku? hodně lidí si myslí, že když si zacvičí na nějake novince tak pak z nich budou twigi...houby i ty co chodí do posilky a chcou zhubnout musí držet dietku, neboli si upravit jídelniček...pak je důležite správně spalovat...což si troufám říct, že většina z vás o tom neví a na to jsou přesně ty hodinky....plno lidí maká na spiningu a jedou do mrtva a třebá spálí jen polovinu toho co mohli....každý má jine spalování a proto i na tom spinu byste si měli vy sami pohlídat jak moc zamakat a ne fofrovat dle cvičitelky.... někdo hubne měsíc někdo rok to už záleži na jídle....a na tom záleží fakt moc....takže kolikrát by vám ten sport pomohl,ale musíte se více snažit....

arrow
Neprodává v Bazaru

Měla jsem 20 lekcí chodila jsem 10 a ted jsem 2 měsíce ze zdravotních důvodů nemohla chodit a ted to hodlám dochodit když už to mám zaplacené.

Nějaké extra výsledky jsem neviděla a snažila jsem se jíst tak jak se má.
Jediné fakt pozitivum co jsem viděla bylo že pokožku jsem měla takovou pružnější hladší a hdydratovanou (nebo jak to mám říct) nemám nějak výraznou celulitidu, ale po tom se to krásně zpravilo. Jediné fakt velké plus je u mě ta změna pokožky.

Ale možná je to i tím, že mě před cvičením namazala takovým skořicovým gelem na celulitidu a stehna, boky zadek a břicho až pod prsa mě zabalila potravinářskou folíí vypadala jsem jak párek a to pak bylo potu

Bavilo mě tam chodit na hudbu hrozně rychle to uteklo tak jsem si řekla, že půjdu k nám do posilovny taky se tak natřu a zabalím a budu chodit na pásu nebo na tom jak se tam jakoby šlape vypadá to dole jak lyže a jakoby se na tom taky tak běhá no snad víte co myslím a uvidím jestli to bude mít stejnej účinek

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kokinecka: jak se tam jakoby šlape vypadá to dole jak lyže a jakoby se na tom taky tak běhá

Orbitrek

Já si taky myslím, že se k tomu musí přidat ještě něco dalšího a ono to podpoří. Já mám odchozených 10 lekcí, pak pauza Vánoce a nemoc a teď chci dochodit dalších 10 - první sadu jsem bohužel neměla čas na nic dalšího, tak se to podepsalo jen trochu na bocích a asi i na té celu (ale možná je to pravidelným mazáním skořicákem a lymfodrenážemi).

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lulča: hodně lidí si myslí, že když si zacvičí na nějake novince tak pak z nich budou twigi...houby i ty co chodí do posilky a chcou zhubnout musí držet dietku

Já vím, že samotné cviko nemá takové výsledky jako, když se přidá zdravý jídelníček. Když jsem chodila poprvé, tak jsem zhubla, ale jedla jsem dietně, pak jsem chodila podruhý, jedla normálně a nezhubla jsem ani deko. Takže nevím zda neušetřit penízky za Vacu shape, nehlídat si jídelníček a pohyb např. běh (což je podstatně levnější) a možná i se stejnýma výsledkama. Nebo co myslíte?

arrow
profile_image
MadGirlNancy
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lulča:

Tak já mám třeba měřič tepu a do mrtva nejedu jídelníček taky dodržuju dle Havlíčka...
vacu shape prostě nedoporučuju, výsledky mám z jiných cvičení - jak jsem psala: pilates, spinning, plavání a jídelníček...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nezhubla ani deko a to jsem držela dietu a cvičila. Vyhozené peníze

arrow
profile_image
beunella
od 14. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nic extra nepozoruju, vlastně asi vůbec nic, hned jak bude venku hezky, tak vyběhnu do ulic, to bude účinnější a zadarmo. Na Vacu chodím po Power plate, protože se potřebuji nějak "dodělat", ta půlhoďka na Power mi nestačí (i když ze mě pěkně leje) a jak jsem rozehřátá, tak mám chuť ještě něco dělat, tak vlítnu na Vacu. Ta rychlá chůze mi po tom fakt vyhovuje. Ale jen na Vacu bych nechodila a až bude venku hezky, tak s tím hned skončím.

arrow
profile_image
Jarcaa
od 27. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych popsat svoji zkušenost, co se mi stalo při úplně poslední lekci, přístroj se zasekl a místo toho aby se tlak zvyšoval a snižoval, působil stále, nejdřív mě obsluha neslyšela, když přišla a vypnula to (i když jsem zmáčkla stop, přístroj stále běžel) řekla bych, že to trvalo tak 3-4 minuty, za tu dobu mě ale začaly brnět lítka, už jsem lekci dokončila jen bez podtlaku. Večer jsem si všimla, že mi na nohou vyskočily křečáky (dosud sem žádné neměla), prosvítaly na několika místech pod kůží a dvě noci sem pak cítila brnění, pak to naštěstí přešlo a teď koukám že i je to v pořádku, docela jsem se bála. Na základě této zkušenosti jsem se rozhodla, že už nepůjdu, myslím si, že to asi na ty žíly není zrovna nejlepší věc, rozhodně jim to neprospívá a raději budu oplácaná v sukni a v plavkách s celdou, než s křečákama.
Jinak co se týče efektu, absolvovala jsme 10 lekcí na Fatmagic – podle toho co sem četla, je princip stejný, výsledek nějaký byl, ale teď zhruba po měsíci to mám zpátky i když kg mám stejné a cvičím 1x týdně doma na rotopadu. Myslím si, že když budu cvičit cokoliv jiného, tak to bude mít stejný efekt. Mě přišlo, že i když jsme přes zadeček a stehna měla chvilku míň, tak naopak bříško mi trochu povyrostlo, ale možná to byl jen pocit. Držela sem i trochu dietku, takže nedokážu říct, co mělo větší vliv.

arrow
profile_image
Omladitahned
od 27. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Nejsem příznivcem podtlakových terapií.Tím spíše, že celulitida je způsobená špatným lymfatickým systémem.Tj.chce to stejný princip terapie jako problémy žilní anebo lymfodrenáže po ablaci prsu.Když už zabrousíme do medicínské oblasti.Žádný tento problém se neřeší pomocí podtlaku! Lymfodrenáže,graduovaná komprese..popřípadě na zpevnění pokožky růžná séra s kolagenem..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené