Ahoj holky, již mám po třech dětech. Kojit jsem přestala před 2 měsíci. Má někdo zkušenost s tím, kdy je možný nejbližší termín zvětšení prsu po kojení? Nemohu se už dočkat krásných prsů.
Moc vám všem děkuji předem za odpověď.

Ahoj, myslím že je to možné po půl roce od ukončení kojení a nesmí už se ti tvořit mléko.
Já šla po 3/4 roce

To je doba, tak dlouho čekat, hmm. Už teď mám pocit, že se mi nemá co zmenšit. Mléko se mi už netvoří. Ale děěkuji za odpověď.

Prosím tě a to ti lékař doporučil čekat, tak dlouho?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano, opravdu se doporučuje 6 měsíců po ukončení kojení, s tím, že už se ti nesmí tvořit mléko.

arrow
profile_image
lijuli
od 22. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jahodall: Opravdu je doporučeno počkat alespoň 6 měsíců. To ale neznamená, že na konzultaci nemůžeš jít už teď . Když se teď objednáš, tak je konzultace obvykle za x týdnů a pak ještě mušíš čekat na opku a ono to tak akorát do těch ukončených 6-ti měsíců vyjde .

Děkuji všem za Vaše odpovědi, tak tedy budu čekat

mě teda říkali v Perfect Cl. že i konzultace 6měsíců po.... protože se prý ten tvar ještě mění (mě teda nepřišlo) tak jsem si při objednání měsíc ubrala, takže na konzultaci jsem šla v 5.m a operaci v 7m.

Reaguji na MsBig: A jak to dopadlo, bylo vše v pořátku, nic se už nezměnilo?

Reaguji na kuliferda: Reaguji na Jahodall:
Já byla na modelaci a zároveň zvětšení po 3 měsících od ukončení kojení. Důležité prý je, abys měla stabilní váhu, nejlépe jako před otěhotněním.
Andrea

Reaguji na Jahodall: Děkuji za reakci. Jen bych měla ještě dotaz. Po kolikati dětech jste si nechavala dělat zvětšení prsou? Protože já mám po 3dětech a všechny jsem dost dlouho kojila, takže z mých původních plných 2 mi zůstaly škaredé 0 , takže by mne zajimalo, jaký bude asi výsledek. Pan dr. mi říkal, že v mém případě je možnost dát implantáty pod žlázu. Máte také implantáty pod žlázou? Nebo pod svalem? A jak moc jsou nahmatatelné? Děkuji, za odpověď. Lenka.

arrow
profile_image
sulawesi
od 6. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky pročítám si před operací diskuze a narazím na tuto a docela jsem se dost lekla. Termín operace mám příští týden v pátek jsem po dvou dětech a přestala jsem kojit před 9 měsíci na to se mě i doktor ptal, ale když si zmáčku bradavky tak mi ještě trochu mléka stále teče a to jsem mu neřekla nějak mě to v tu chvíli nenapadlo, u prvního dítěte jsem to měla stejně mléko jsem měla ještě asi 1,5 roku sice se ty prsa nenalévají jen když zmáčku bradavku tak trochu teče, váhu mám už stejnou jako před těhu i prsa jsou už stejné nemění se. Teď se docela bojít aby mi tu opku příští týden doktor udělal. Měla jste to některá z vás také? Vím že už je to stará diskuze tak snad se někdo ozve díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, zkus homeopatika Ricinus Communis 30 CH 5gr 2x denně. Já jsem si tím během pár dní zastavila tvorbu mlíka u obou dětí ....do týdne jsem nevěděla že bych kdy kojila Třeba ti to pomůže

arrow
profile_image
sulawesi
od 6. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Škatule: Díky a nevíš to se dá koupit volně?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sulawesi:
jojo, to koupíš volně v lékárně která "vede" homeopatika. Já bydlím v malým městě tak mi je vždy musí objednat....stejně jako Arniku Montanu kterou mám nachystanou teď na opku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené