myslím, že je příjemnější spát s prázdnějším žaludkem. Pokud potřebuju rychle zhubnout, jím naposledy odpolední svačínu (15, 16 hodina). Večerní jedení jsem si zakázala, protože toho sním vždycky víc než za celý den.

arrow
profile_image
katusssek
od 5. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Začala jsem nejíst po 18 hodině před půl rokem. A podle mé zkušenosti to zabírá. Ikdyž taky mi to někdy nevyjde a jím až pozdějc kolem 20 hodiny i pozdějc.

Kdysi jsem to tak dělala (ale hodně dávno) ale přestala jsem, už kvůli tomu hladu ale hlavně že ten tuk nešel dolů - jediné co mi šlo dolů tak to byly už tak beztak malá prsa.. a na nich si dost zakládám - takže konec tomuto

Reaguji na Pollinko:

Jejda,tak to mi mluvíš z duše.Já jsem moc let večeřela v 17.30,spát chodila cca ve 22,vstávala v 7 a pak hned snídala.Dokud jsem to dělala takhle,sice jsem nijak nehubla,ale taky nepřibírala.Pak jsem chtěla zhubnout,tak jsem si vyslechla a přečetla,ta musím jíst ještě i mezi tou 17.30 a 22.Tak jsem jedla - a nestačila jsem se divit.Ráno jsem neměla na jídlo vůbec chuť,cítila jsem se plná a hlavně jsem nemohla dopnout oblečení .

Prostě každý jsme jiný.Teď večeřím už zase kolem 18,spát chodím mezi 21.30 a 23 a od těch 18 teda ještě jím,ale spíš piju - kefír.Nebo sním rajče,okurku,mrkev,jabko.Ráno se vzbudím s chutí na dobrou snídani,kterou si taky řádně užiju.A je mi dobře.Zhubla jsem.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jj, dost záleží na tom kdy chodí člověk spát..když jsi třeba noční pták , tak myslím není problém se najíst i v osm, devět, aby tělo pak nemělo děsnej hlad a nezačalo si dělat tůčkové zásoby

arrow
profile_image
Cool-X
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Určitě to není asi zdravé, ale to je jako když vám někdo řekne ''nemyslete na slona'' tak na co myslíte?
Už to asi 2 měsíce držím, cvičím u toho ob den a hlavně mi pomáhá že si píšu co jím, a zhubla jsem asi 3 kila. Bohuže si myslím že to je hlavně svalová hmota, ale postava hned potom vypadá mnohem lépe. Mám problém s boky, nemám tam ani tak špeky, ale spíš mám divnou stavnu těla- široká ramena, pod prsama ůzký obvod ale hned podtím takový schod, takže i kdybych byla sebevíc hubená, šaty nosit nemůžu, ale alespoň už můžu nosit uplá trička.
Každopádně moje teta byla po druhém porodu, a dva měsíce tuto ''dietu'' držela, a zhubla 12 kilo! Je tedy pravda že ona je už od přírody droboučká, ale já jsem důkazem toho že to funguje
podle mě to ale funguje

Já musím maximálně souhlasit. Vždy když jsem končila s jídlem kolem té 18. hodiny, ráno jsem se cítila štíhlejší (plošší bříško) a skutečně za pár měsíců i pár kil shodila. Teď jsem měla období, kdy jsem jedla třeba i v devět večer a to bílé pečivo a ráno jsem se cítila nafouklá a přibrala jsem téměř hned 2 kila. Můj tatínek tohle praktikuje asi 5 let. Nepřejídá se navečer a poslední větší jídlo má v 17:00. Tvrdí mi, že se tak cítí líp a udržuje si stále váhu.

arrow
profile_image
Ivulienka
od 10. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Brácha takhle zhubl snad 8 kg za relativně krátkou dobu (a to vůbec nesportuje), normálně se nasnídá cca v 9 (většinou nějaké pečivo se šunkou, sýrem, o víkendu koláč), na oběd se pořádně nají (mezi 13-14 hod)- a opravdu toho sežere dost, aby později neměl hlad (ale doma nevaříme žádné svíčkové a pod. prostě relativně zdravě, i s přílohou atd), kolem 4-5té si dá svačinu (jogurt, puding, ...) a pak už nejí nic. O tom, že by to snad byla nějaká dieta ani neví, jen mu to prostě vyhovuje a cítí se dobře, měnit na tom nic nechce, prostě se takhle cítí dobře, hubne a hlad v noci údajně nemá - když ano, dá si třeba kolem 8 hod. kousek syrové zeleniny. Spát chodí v 10, o víkendu tak ve 2 ráno. Není to žádný dietář, je mu 20 a je vcelku hubený, jen břicho má trošku větší, ale tímto právě mizí. takže něco na tom určitě bude, ale člověk to podle mně nesmí brát jako krátkodobý režim, když pak najedete na normál večeře s pečivem a nevím čím, tak to logicky naberete - tělo na to není zvyklé a začne si ukládat, neví co s tím najednou. Mamina takhle jí celý život + přes den malé porce a je jako proutek + hodně sportuje a svaly má vyrýsované hodně dobře (denně je ve fitku, 4-5x týdně běhá na crossu a chodí na jogu 2x týdně) když má hlad, zobne si ovoce nebo zeleninu a pije hodně čaje.

arrow
profile_image
pampalatrala
od 6. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já taky nejraději končím kolem té 18:00, samozřejmě když někdy přijdu domů později, navečeřím se klidně i v 19:00 a déle, když je nějaká akce, taky klidně jím večer, ale to jsou výjimečné situace, když končím cca v těch 18:00 a chodím spát v 11, cítím se úplně super...hlad nemám a když ano, vezmu si večer buď syrovou zeleninu nebo kefír, trochu tvarohu či jogurt bílý...

arrow
profile_image
whatsername
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem se docela pobavila na tomhle tématu . Zhubla jsem a jsem hubená,protože jsem změnila jídelníček a začala nejen pravidelně jíst,ale také cvičit. Když jde někdo spát v 9 večer,tak proč nemít poslední jídlo v 6,ale já chodím spát třeba po 11 a tudíš večeři mám i klidně v 8 hodin a pořád mám 3 hodiny nejezení před spánkem. Kdybych neměla jíst po 6,tak jdu do postele s kručícím břichem a špatně se vyspím. BTW nějaká slečna píše,že se po ránu cítí takhle štíhlejší...nenapadlo ji,že třeba je to pro to,že má prázdný žaludek?

arrow
Neprodává v Bazaru

Nejím po 18 pokud jdu spát kolem 10 večer. V případě, že vím, že půjdu spát po půlnoci, tak si dám ještě v 8 něco malého k snědku.

arrow
profile_image
zulajda
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Co to je to něco malého?Asi spíš zelenina,já právě spíš to jablko a to je asi špatně.

arrow
profile_image
Susan-ka
od 20. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkusím jíst naposledy mezi 18. a 19. hodinou s tím, že chodím spát okolo 22. hodiny a snídám kolem 7. Vyzkouším a uvidím

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

17 00 je blbost, ale 18 00 to mi přijde celkem normální zvlášt když je normální večeře a ne jenom nákej kus salátu.

arrow
profile_image
Susan-ka
od 20. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na redmary:
S tím souhlasím!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené