Reaguji na ZuzkaZ: Ahoj, já mám z Profibeauty též ty indické, blond, už podruhé, napoprvé byly skvělé, ale teď, .. naprostá bída ..

Cituji Noumea: Zkus oslovit Petru z Dlouhovlásky cz, dává si na výběru fakt záležet.

Přesně, Péťu taky vřele doporučuju, vlásky má opravdu krásné a kvalitní a navíc za dobrou cenu

arrow
profile_image
Laurinka29
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejkvalitnější vlasy jednoznačně evropské vlasy virgin - neexistuje větší kvalita. Já je mám už 4roky a jakou stále jako nové. A nejlépe je koupit tam kde je stříhají od mladých holek. To jsou pak kousky z nezaplacení-)

arrow
profile_image
lusylla
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně..nejkvalitnější vlasy jsou Evropské vlasy Virgin..souhlasím s Laurinkou29...

arrow
profile_image
PetullkaXD
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Laurinka29: Poradíš mi, kde bych mohla evropslé vlasy virgin sehnat? Nikdy jsem o nich neslyšela...

Reaguji na PetullkaXD: "Virgin" jsou panenské vlasy, a to jsou nebarvené, nepoškozené ani jinak chemicky upravované vlasy. A ano, panenské vlasy jsou nejlepší!

arrow
profile_image
KacaLuke
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Noumea:
Ahojky,
Stále váhám o koupi vlasů od dlouhovlásky, ale i přemýšlím o koupi vlasy od Popy ale ty drašší. Doporučila by jsi mi kvalitu vlasů od dlouhovlásky? Jsem blondýna.

Cituji KacaLuke: Stále váhám o koupi vlasů od dlouhovlásky, ale i přemýšlím o koupi vlasy od Popy ale ty drašší. Doporučila by jsi mi kvalitu vlasů od dlouhovlásky?

Dlouhovláska má pěkný výběr středoevropských vlasů, podívat se na ně můžeš v jejich kamenné prodejně, mají je tam hezky vystavené a vybereš si, jaké se ti budou nejvíce líbit. Kvalitní je mají.

A Popa je, myslím si, taky záruka, že jsou vlasy středoevropské a kvalitní.

Takže ani jedni nejsou špatnou volbou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím si, že když si koupíš středoevropské, tak je jedno kde v česku máš nárok na to když to neodpovídá popisu zboží,k zboží vrátit do 14 dnů. Takže co řešit. Já mám své i aplikované u profibeauty, bělené středoevropy a nosím je druhým rokem. Prostě je jedno kde je koupíš, hlavně aby to byly středoevropy. Na středo dají záruku všude

Mám středoevropské vlasy a taky jsem moc spokojená. Prostě sázka na jistotu, jak už bylo napsáno.

ahoj holky, rozhodla jsem se si nechat prodloužit vlasy u Dlouhovlásky, protože ty fotografie prací tohoto salónu jsou naprosto úchvatné, chtěla bych poprosit o radu - vybrali by jste si panenské nebarvené středoevropské vlasy? pokud ano, jaké jsou jejich výhody, nevýhody?

Cituji lenkaleniva: chtěla bych poprosit o radu - vybrali by jste si panenské nebarvené středoevropské vlasy?

No jednoznačně! Pokud je ta možnost, aby vlasy byly panenské (nebarvené), je to to nejlepší. Když má někdo vyloženě platinové vlasy, tak na nich zásah (barvení) být musí, ale pokud máš třeba aspoň melír, nechají se sehnat ještě panenské vlasy. Ty máš jakou barvu vlasů?

svou mám takovou tu myší šeď, barvenou na světlejší blond, ale teď se vrátím po roce k hustému světlému melíru, ale ne bílému, ale takovému přírodnímu blond...

Reaguji na lenkaleniva: Ptáš se na panenské nebarvené středoevropské vlasy - ty jsou jednoznačně nejlepší a nenapadá mě snad žádná jejich nevýhoda! A myslím si, že barvičku máš ještě takovou, kdy se panenské vlasy nechají dát.
Takovou tu "dětskou blond champagne" mají v Dlouhovlásce taky. Být blondýnou, jdu jednoznačně do nich. Já mám tmavé, taky panenské a nemůžu si na nic stěžovat.

Cituji lenkaleniva: svou mám takovou tu myší šeď, barvenou na světlejší blond, ale teď se vrátím po roce k hustému světlému melíru, ale ne bílému, ale takovému přírodnímu blond...

Tak to je skvělé, myslím, že můžeš koupit ještě panenské vlasy a to je top. V dlouhovlásce mají i panenské světlé vlasy za rozumné ceny. Jestli vyhodit 20 tisíc za vlasy evropského typu v Yesu nebo utratit polovinu a mít panenské středoevropské vlasy...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené