Středoevropské vlasy jsou nejkvalitnější, ale chce to vybrat si vlasy jen u ověřeného zdroje, zkrátka vybrat si z nějaké zásoby vlasů a mít možnost vlasy si ošahat. Ne tam, kde vlasy objednávají a pak se čeká nebo vám holčina přinese jeden culík s pramínky a ten vám nandá bez ohledu na připomínky...

tak jsem nakonec šla do klasických středoevropských a jsem úplně okouzlená, kvalita nádherná, vůbec se necuchají, vypadají přirozeně a odstín mých melírovaných vlasů je naprosto totožný s prodlouženými, za mě 1* pro dlouhovlaska.cz. Fakt jsem si to vůbec neuměla představit, ale pořád se jich musím dotýkat, jsou tak heboučké, jemné, přestože mám délku 55cm, tak vůbec nejsou na koncích protenčené, opravdu jsem nadšená a i okolí mi je moc chválí. Doporučuju. Petra a její přítel jsou skutečně kouzelníci.

Reaguji na lenkaleniva: Taky se tam chystám.

arrow
profile_image
Tarran
od 22. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vyzkoušela jsem několikery vlasy z našeho trhu a bezkonkurenčně se vracím k perfectress. Mají kvalitní indie a nedám na ně dopustit (snad se tedy za dobu mých experimentů nepohoršili kvalitou - nemáte někdo aktuální info?) Mají nový obchod, příští týden vyrážím na nákup.

Reaguji na Poshuk: budeš nadšená... už je nikdy nesundám, jsou jak moje...

arrow
profile_image
Katka8653
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
nevíte někdo o šikovné kadeřnici,která je schopná prodloužit mi vlasy doma? Ostrava a okolí.

arrow
profile_image
Effedrin
od 4. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janicka21:
Jo, zkus se obrátit na Petru či pana Petra z dlouhovlaska.cz, co se týká vlasů, jsou perfektní. Co se týká komunikace a vstřícnosti, tam už je to trochu horší. Petr je zbytečně tvrdej, ale proti gustu. Každopádně vlasy maj super !

Cituji Effedrin: Jo, zkus se obrátit na Petru či pana Petra z dlouhovlaska.cz, co se týká vlasů, jsou perfektní.

Ano, taky doporučuji, na prodlužka a kvalitní vlasy jsou jedničky. Komunikace a vstřícnost je taky perfektní, mně odepisovali v sobotu i v neděli, vždycky mile a vyšli mi vstříc i s komplikovaným termínem, a to jsem je přes víkend uháněla jen kvůli pár pramínkům

Cituji Katka8653: Ahoj holky,
nevíte někdo o šikovné kadeřnici,která je schopná prodloužit mi vlasy doma? Ostrava a okolí.

Ahoj, určitě mi přijde lepší investovat čas do cesty a dojet do Prahy k odborníkům, kteří se prodlužkama zabývají. Většinou holčiny, co jezdí domů, to neudělají dobře a mohly by ti zničit vlasy.

Za mě tedy Dlouhovlaska.cz rozhodně ne. Objednavala jsem od nich docela dlouho, ale pak mi jednou (při male objednavce jen 20 pramínků na doplnění) poslali taky vlasy horší kvality, ale hlavně s nekvalitním keratinem. Vlasy jsem během tří týdnů kompleně vyčesala, uvolňovaly se po trsech, až jsem to obrečela Komunikace a jakákoli snaha řešit problém z jejich strany veškerá žádná.

Nejlepší jsou středoevropy a hlavně když má člověk možnost výběru a může si je předem osahat.

Nejkvalitnější vlasy na trvalé prodloužení jsou určitě vlasy středoevropské, zkrátka "naše", ale přírodní, ideálně nebarvené, neponičené, prostě zdravé vlasy se stejnou strukturou jako vlastní vlasy. Stejnou strukturu nikdy nebudou mít vlasy asijské, které se upravují a tenčí do vlasů evropského typu nebo vlasy východoevropské, protože to je jen často jiný název pro vlasy asijské (no dneska už bohužel jo) Takže přírodní vlasy a ještě s možností si je vybrat osobně, jak už tu bylo napsáno.

Cituji Angelin: s nekvalitním keratinem. Vlasy jsem během tří týdnů kompleně vyčesala, uvolňovaly se po trsech

Keratin mají nejlepší, ale spíš kdo Ti pramínky aplikoval, měl k pramínkům keratin přidat. To je normální, že se keratin při aplikaci přidává, spíš se divím, že Ti ho tam kadeřnice - profík - nepřidala, to byla její chyba, ne prodejce.

arrow
profile_image
Terka62
od 18. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, vlasy si nechávám prodlužovat asi 4 roky a za tu dobu jsem vyzkoušela hodně typů vlasů. Od čínských vlasů až po Evropské vlasy. Záleží jestli jsou vlasy nikdy nebarvené, nebo jestli už prošli nějakým chemickým procesem. Naposledy jsem vyzkoušela vlasy ruské. Paní kadeřnice z jednoho salonu v Brně mi je doporučila. Mám je 6 měsíců a zatím super, necuchají se a jsou celkem jemné. Vypadají asi takhle http://www.vlasy-prodej.cz/ruske-vlasy

Reaguji na Terka62: Ruské vlasy jsou jako kazachy. Jestli máš nějaké lepší, měla jsi na vlasy štěstí, ale jinak jsou ruské vlasy hrubé. Já jsem je měla i s takovou jakoby krepatou vlnkou.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji De Licia: Keratin mají nejlepší, ale spíš kdo Ti pramínky aplikoval, měl k pramínkům keratin přidat. To je normální, že se keratin při aplikaci přidává, spíš se divím, že Ti ho tam kadeřnice - profík - nepřidala, to byla její chyba, ne prodejce.

vlasy jsem si nechávala prodlužovat 2 roky u kadeřnice a 3 roky prodlužuji doma, naopak vždy keratin většinou částečně odstřihávám, protože preferuji menší spoje, nepřidávala jsem já a ni kadeřnice nikdy - ani nevím jestli by to dělalo dobrotu přidat keratin jiného druhu, protože kadeřnice může používat úplně jiný keratin než je původně na spojích, já osobně jsem vyzkoušela x keratinů než jsem si našla ten svůj, co mi vyhovuje (jedině až při posunování přidávám keratin ale ten stejný co už na vlasech je) a nikdy se mi vlasy z keratinu nevypelichaly tohle slyším poprvé a to jsem kupovala vlasy několikrát z czvlasy, profibeatuy, hair4you a všude bylo na prameni keratinu dostatek (někdy až příliš), pokud si prodejna započítá nakeratinování pramenů tak prostě vlasy mají být připravené k nasazení, pokud ne tak by měli na to upozornit, podle mě je na vině špatný keratin - kadeřnice mi tehdy povídala, že jednou jí taky výrobce opatřil vlasy nějakým novým keratinem a pak jí chodily zákaznice po týdnu, že jim lezou ze spojů všechny vlasy, evidentně chyba toho kdo takovým keratinem vlasy opatřil.

Cituji Sára2: vždy keratin většinou částečně odstřihávám, protože preferuji menší spoje

Jo, to jo, na délku spoje chtějí zkracovat v každém případě, jinak by ty spoje byly zbytečně dlouhé - ale to už by profesionál měl taky vědět. A stejně tak by měl vidět, že pokud to chce k pramínku keratin doplnit (případně to prodejce dokonce doporučí), tak by ho doplnit měl.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené