arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj Já mám vlasy blond, které se snadno mastí. Chtěla bych šampon, který mi pomůže vyniknout barvě, bude mírnit maštění a klidně i trochu objemu Musím si koupit více šamponu a střídat? Zaujal mě i uhlazující šampon, ale nevím , který si vybrat... Děkuju moc

Balea Professional - Blond Shampoo (šampon pro zvýraznění blond barvy) - opravdu funguje, doporučuju, dělá i objem a alespoň mi se vlasy po něm nemastí - připadá mi hodně na úrovni a ke všemu je opravdu hodně levný. Můžeš ho střídat s jinými, já ho střídám s šampony z kadeřnictví, anebo si nejdřív vlasy umyju šamponem z kadeřnictví a poté ještě použiju tenhle šampon od Baley a super! Ale pozor! On zvýrazňuje blond barvu, ale nedělá ji bílou, ani platinovou - to nee - na tohle musíte použít jiné šampony (nejlépe fialové Silver Shampoo).

Cituji Catyy: připadá mi hodně na úrovni

Co znamená, když je šampon na úrovni?

Cituji bucinek07: Co znamená, když je šampon na úrovni?

Co to znamená? Že se rovná šamponům z kadeřnictví - těm opravdu kvalitním, které vlasům opravdu dokážou pomoct, ne je jen obalovat silikony, jako spousta šamponů z drogerie. Že je prostě lepší, než šampony z drogerie, tzn., že se dá přirovnat těm z kadeřnictví, víš? Já za ty roky už vyzkoušela snad 3/4 drogerie a vlasy po všem z drogerie stejné, rychle splihlé, bez objemu, kdežto po věcech z kadeřnictví ten objem vlasy mívají 2 i 3 dny, stejně tak jako po téhle Balee.

arrow
profile_image
Shirley
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Catyy: On zvýrazňuje blond barvu, ale nedělá ji bílou, ani platinovou - to nee - na tohle musíte použít jiné šampony (nejlépe fialové Silver Shampoo).

...a tohle je právě jediná věc, která mi na něm vadíDává vlasům ,,žlutější,, teplý nádech, což je u mě nechtěné, proto ho používám pouze občas, ale pokud to někomu nevadí, rozhodně souhlasím, skvělý jak šampon tak i kondicioner

arrow
profile_image
Shirley
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A můžu také doporučit šampon s merunkou. Krásně voní, vlasy jsou hebké a vlasy se i méně mastí

arrow
profile_image
Alie
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moc všem děkuju!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě taky Balea profesional na blond vlasy!

Cituji Shirley: Dává vlasům ,,žlutější,, teplý nádech, což je u mě nechtěné, proto ho používám pouze občas,

Taky ho používám jen občas, raději mám teda Silver -) studený nádech. Někomu se ale právě ten teplý nádech blond může líbit, ne každému se líbí platina, šedá, takže v tomto případě ho doporučuju, a víc tu blond barvu zvýrazní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené