arrow
Neprodává v Bazaru

Je opravdu názor od názoru. Já mám své nehty opravdu hodně slabé, vůbec nerostly a nehty se mi třepily i s lakem (kupovala jsem kvalitní laky). Tak byla má volba jasná a před dvěma lety jsem si nechala udělat gelovky. V mém zaměstnání ukazuju ruce hodně často, tak jsem se konečně přestala stydět za mé krátké lámavé nehty. Ale já jsem také názoru nic nepřeplácat, proto nosím jen bílou francii (občas stříbrnou nebo světle růžovou a zdobení pouze bílostříbrné). Jiné barvy na nehty u mě v žádném případě. Ale jsou lidi, kteří mají barevnější nehty, ale je to jejich styl a vkus, tak proč se tady někdo obouvá do kolotočářů?? Protest proti gelovkám může napsat jen osoba, která nikdy neměla problémy s kvalitou nehtů.

Reaguji na Rendik: S tou poslední větou bych tak nesouhlasila
Moje nehty jsou taky otřesné, lámavé, hnusné a krátké. Ale pořád zkouším co se dá, v dnešní době opravdu existuje tolik věcí, kterým nehty neuvěřitelně spravíš. Neříkám, že budou vypadat jako gelové, ale budou taky pěkné. Já si gelovky nemůžu dovolit už jen z důvodů peněz. Jsem studentka a taky bych se ráda blýskla krásnými nehty, ale nemám na to. Proto si pěstuji ty své zlatíčka. A co se týče malůvek, souhlasím, že někdy je to opravdu přehnané. Jak s délkou tak s barvami. Není nad přírodu, protože přehnaně dlouhé, navíc gelové jsou i tlustější než normální a přeplácené nevypadají hezky a klasika (Francie) stejně to vypadá tak "uměle"

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud Ti na nehty stačí jen vitamíny, tak to jsi šťastný člověk. Já kupovala několik let vitamíny - obyčejné i ty za několik set na měsíc - a výsledek "nula" , než mi vyrostly dva milimetry, tak se zlomily. Teď jsem maximálně spokojená s gelovkama. Je to samozřejmě o penězích, ale někdo kouří, já si zas nechávám dělat nehtíky

Reaguji na Rendik: Tak mě ani ještě ty 2 mm se nepovedly Je to běh na dlouhou trať, ale kdo si gelovky může pořídit, tak je samozřejmě má. Já ani nekouřím, ani nefetuju, nic..ale prostě nemůžu si to dovolit, Není to jen záležitost na jednou, musí se chodit na doplňování a fakt na to není

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji blondiebabe: Není nad krásné,čisté,pěstěné přírodní nehty,je to elagantní.

Já souhlasím, třeba modrá třpytkatá francouzská manikůra je silně odpudivá. Stejně jako kytičky, kamínky a podobně. To je pro mě naprosto fuj fuj. Líbí se mi jednobarevné nehty bez třpytek nejvíce červené, šedé a tělové laky.

arrow
profile_image
Destinnys mojeid
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, já to mám střídavě...........když mám udělané nehtíky .- nechávám si tenký akryl, jak tu už někdo psal, dají se udělat opravdu krásné a tenké - chvíli mě to baví, nedělám si žádné zdobení, jen lak nebo jemnou francii s prodlouženým lůžkem.....pak vidím např. Daru Rolins, jak má krátké nehtíky, zřejmě svoje, nebo někoho jiného se svými jen průhledným lakem nalakovaný, no a šup a už jdou dolů.....trvá mi než se mi spraví můj nehtík a do té doby zas vidím někoho s umělými, krásnou jemnou francií a zas po nich toužím, takže jestli jsou pasé nebo ne, toť otázka. Je to asi opravdu o tom, v čem se kdo cítí........ale za mě je to asi tak, pokud máte šikovnou nehtařku, která umí parádní nehtíky na kterých skoro není poznat že nejsou vaše, tak proč ne, přece jsme ženy, chceme se líbit a mít upravené ruce je základ

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

S dovolením přidám svůj názor. Celý život jsem měla třepící se nehty, které sotva povyrostly, už se zlomily. Takže jsem se loni rozhodla vyzkoušet nehty gelové. Čekala jsem, jaký to nebude zázrak, jak to s nima bude jednoduché, ale ouha. Možná jsem jen narazila na špatné nehtařky, možná to není nic pro mě. Ale s těmito nehty jsem měla spoustu práce, protože nesnesu nehty dlouhé, tak jsem je musela každý týden zkracovat, jak rostl můj přírodní nehet...a ono to pilování není pro amatéra žádná sranda a navíc jsem si totálně zprčila tvary. Taky jsem měla problém s tím, že se mi okamžitě okoukaly a po čase jsem si s nima začala připadat trapně, takže jsem s nimi po 5ti měsících přestala chodit a myslím, že to byl dobrý krok.
Jenže po sundání jsem měla nehty slabé tak, jako předtím a řešila tedy, co s nima dál...a tak jsem si po přečtení spoustu diskuzí pořídila P-shine sadu, už půl roku ji používám a konečně mám krásné, pevné a hlavně zdravé nehty, které si už neničím různými laky, protože se mi líbí tak jak jsou.
No a nakonec můj názor na gelovky. Počáteční myšlenka byla jistě dobrá, ale slečny/paní nehtařky tento nápad naprosto shazují tím, jak vymýšlí čím dál "zajímavější nehtíky" - bohužel je to ve většině případů na hranici kýče.

Mám maminku profesí kosmetička-manikérka, tvrdí, že gelové nehty už nejsou tak "in" jako bývaly... Nejvíc se teď nosí dokonale upravené přírodní nehty... Ale řekněme si to na rovinu, baví nás nehty každé 3 dny upravovat?

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na angel91: Pokud žena vyloženě nepoužívá výrazný lak, tak stačí jednou týdně. Mně osobně se líbí "nahé" laky, průhledné a nebo žádné, když se použije leštička či P-shine

arrow
profile_image
ragazza
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám teď nově gelovky. A jsem spokojená. Mám je krátké, francii. Dohodly jsme se, že je po 2 měsících sundáme a dáme na moje přírodní nehty gel. Cítím se dobře, konečně upravené ruce. Taky jsem brala vitamíny, kupovala různé vyživující laky apod. A nic. Co chvíli se mi nehet zlomil, lak se setřel atd. atd.
Reaguji na mitternacht:
Co jsem četla a slyšela, nenalakované nehty nikdy. Tím, že jsou nechráněné, jsou ,,přístupné" všemožnému neřádstvu...

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně osobně se gelové nehty nikdy nelíbily. Některé mé kamarádky nesdílejí stejný názor a já to respektuji, jen se musím vždycky přemáhat, když mi ukazují své nové nehty a já jim řeknu "hmm, hezký". Dle mého názoru - když má žena krásné a kvalitní své vlastní nehty, tak proč si je ničit akrylem? Nicméně je to dobrý vynález pro ty, ke kterým nebyla příroda tak "štědrá" a mají své nehty nekvalitní a až díky akrylu a podobným vylepšovákům je mohou mít ... krásné.
Jena moje kamarádka měla vždycky nádherné přírodní nehty i vlasy. A jednou přišla s gelovkama. Myslela jsem, že mě omyjou! Vždycky mě hrozně štve, když má někdo třeba přirozené, krásné dlouhé vlasy, a pak přijde nepřirozeně nabarvenej a zkrácenej. Proč ničit to krásné, co nám příroda nadělila? A na druhou stranu - proč nepomoci tam, kde byla skoupá?

arrow
profile_image
Jitulin
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gelovky mám ráda, navíc odpadá starost furt někde něco dolakovávat, upravovat. Nosím francii, ale na podzim mám nejraději tmavé laky na nehtech, tak jsem gelovky shodila, páč tmavej lak je nejhezčí na krátkých...až mě to omrzí, půjdu zase do gelovek změna mě baví

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se moje nehty třepí a mám je tenké. Asi už tak 10 let nosím gelovky (svoje nehty potažené gelem), ale v poslední době je mám tím gelem jenom zpevněné a na prsteníčku mám samolepku. Žádná francie, žádná barvička a takto se mi líbí nejvíce. Gel používám mírně mléčně zbarven a jak jsou nehtíky delší, tak to vypadá že mám takovou přírodní francii.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tos nás přišla poučit o tom co se nosí na přehlídkách? svoje si nos přírodní my sami uznáme za vhodné co je pasé. Navíc někdo má slabě nehty a v zimě ti mráz zelézá uplně až pod nehty. a to je nepříjemný. když ejdu třeba na hory mám to samé..takže nechápu proč se tu snažíš udávat nový styl!

arrow
profile_image
pecik
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nečetla jsem celou diskuzi, ale kéž by to bylo passé! Je stále nespočet absolutně nekusně kýčovitých nehtů v mém okolí jejichž tvar připomíná lopaty a s krásným, elegantním nehtem to nemá nic společného. Je mi to absolutně prot srti a příjde mi to nechutné.
Edita1 - že by to bylo nudné, kdyby jsme měli všichni "obyčejné nehty"? Ne nebylo, akorát by ubylo alespoń trochu brutálního nevkusu v ČR.
A souhlasím, že jsou pro mě tyto nehty symbolem jakési špinavosti a absolutního nevkusu. Světské, kolotočáři, striptérky (gogo tanečnice) apod. Pro ty ano...a ještě vesničanky, za těma to došlo asi až teď mám někdy pocit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené