upravené ruce nebudou nikdy pasé, byť gelové

arrow
profile_image
Judy
od 22. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gelovky nemám. Moje vlastní nehty mají pěkný tvar a jsou dostatečně pevné. Když už gelové nehty, tak kratší, s decentní francouzskou manikůrou. Ruka pak vypadá jemnější. Ty dlouhé, barevné drápy, jaké nosí většina žen mi připadají nevkusné.

arrow
profile_image
Tutka
od 14. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak za mě,gelovky už nosím také několik let,prošla jsem si různým obdobím,přes dlouhatánské šíleně zdobené až přezdobené,přes ty méně zdobené až ted jsem dospěla k uplně kratounkým gelovkám červeně nalakovaným...a to že jsou uuuplně kratoulinké,že se mě už plno kámošek ptalo,jestli jsou moje nebo gel,protože ví že jsem si vždycky dělala gelovky sama,ale ten gel tomu prostě dodá tvar...takže za mě,také se mi už absolutně nelíbí to zdobení,ale někomu se zase nelíbí červené,že?Takže at si každý samozřejmě nosí co chce

arrow
profile_image
burciaga
od 31. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji blondiebabe: podle mě takové nehty nosí světský,cikánky a kolotočáři,působí to lacině a ušmudlaně.

Když má holka gelové nehty upravené, decentní, tak to na tebe působí lacině a ušmudlaně?

Já gelové nehty nosím, líbí se mi to a chlapům také. Nechci slepě následovat módní trendy a kdyby mě podle vás "vyhodili z módní přehlídky", tak je budu nosit stále.

arrow
profile_image
Teera
od 18. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Luczinka
Vždyť i ty gelovky můžeš nosit krátké. Na dlouhých vypadá červená fakt vulgárně,na krátkych se mi také líbi,a to jsem jí dřív nemohla přijít na chuť. Jinak mám dojem,že takové ty omalovánky na dlouhých nehtech a ono je jedno jestli jsou gelové nebo přirozené,vidíte snad už jen u nás,ve světě vůbec.

Cituji Teera: takové ty omalovánky na dlouhých nehtech a ono je jedno jestli jsou gelové nebo přirozené,vidíte snad už jen u nás,ve světě vůbec.

Taky mám dojem.. Tyhle dlouhé drápy, nejlépe ještě do špičky a s co nejvíce obrázky , mi přijdou kolotočářské a jako vrchol nevkusu. Decentní francie se mi naopak líbí ...

Ano,naprosto souhlasím a Dirtyangel ,protože si myslím,že každá žena má právo mít na rukách to co chce ona sama a ne co ji poručí tady nějaká anonymní osoba,co se akorát chlubí tím že dělá vizážistku,atd a kdoví jestli vůbec...Já třeba dělám nehty už několik let a za tu dobu sem zjistila,že každá žena má prostě svůj vkus,některé chtějí třeba jenom bílou francii,různě dlouhoé nehty,ale některé jsou nejspokojenější,když se můžou chlubit různými motivy,kamínky a zdobením.Já osobně například mám dlouhé nehty,tipy si zkracuju cca i centimetr a zdobení si taky užívám...To,proč modelky nemohou mít gelové nehty asi tady víme všichni,potřebují univerzální vzhled ke všem svým aktivitám..A to že se to nelíbí vám,neznamená,že nesmí nikomu.

arrow
profile_image
mooonaaa
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no nevím ja mám taky gelovky dlouhé a do špičky a to samé má 62letá máma a rozhodně bych neřekla, že jsme jak od kolotočů. ba naopak obě chodíme vkusně a hlavně elegantně oblečené. to že máme dlouhý nehty je prostě naše image a v žádném případě to na nás nepůsobí vulgárně nebo směšně. pokud to nehraje barvami , což v našem případě nehraje, tak s tím nemám problém. myslím si ,že i tyhle nehty umí být decentní,někdy více než krátká přeplácaná franice. každý má jiný vkus a jak už tady někdo psal je na každém v čem se cítí nejlépe a jak to umí nosit. takže ono v podstatě toto téma je dost pasé

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji blondiebabe: Podle mě takové nehty nosí světský,cikánky a kolotočáři,působí to lacině a ušmudlaně. Není nad krásné,čisté,pěstěné přírodní nehty,je to elagantní.

.
Někde (možná tady) jsem narazila na fotky nehtů se sněhuláčkama, vánočníma balíčkama, stromečkama (smrky to byly) a ta dýlka ... některý ženský prostě nemaj soudnost.
Jinak si nemyslím, že by gelovky byly pasé a každá nemá to štěstí, že se může pochlubit svýma kvalitníma nehtama. Ale i ty gelovky by měly vypadat přirozeně a ne jak od kolotočů, jak jsi napsala.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud se vrátím k názvu tématu, tak pro mě gelovky pasé JSOU. Ale pro mě za mě, ať si je nosí každý dle své libosti - ať chce mít decentní francii nebo ujeté megadlouhé špičaté stobarevné obrázky
Jenom mi nikdo nevymluví, že gelovky nejdou poznat! Nemusí to být ten šílený dráp jako když gelovky začínaly, ale poznat to prostě je.

arrow
profile_image
Katya
od 5. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se jednoznačně nelíbí dlouhé rovně useknuté barevné drápy, mamka má krátké kulatě zapilované s jednoduchou bílou nebo světlou glitrovou francouzskou manikúrou, dobře to vypadá první týden, potom je vidět, jak nehty rostou a gel se oddaluje od kůžičky, začíná vypadat neupraveně a to i přesto, že na doplnění chodí každé 3 týdny.

Já nemám co řešit, nechci investovat peníze do něčeho, co se mně ani přítelovi nelíbí. Jsem pro přírodní nehty, nejlépe s francouzskou manikúrou nebo nalakované čirým lakem, ale třeba i nějakým výrazným, když se to hodí.

A přesně, jak říkáte, nedovedu si představit, že by nějaké modelka přišla třeba na přehlídku Chanel či Dior s umělými nehty!

Mimochodem, víte, že umělé nehty začaly v USA nejdříve nosit chudé latinsko-americké uklizečky, protože svoje nehty měly od uklízení strašně zničené?

arrow
profile_image
metoyou
od 20. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nosila jsem gelovky, pak jsem přešla na akryl,porcelán, ale to už je všechno minulost - teď má už 3 roky akrygel - kráský,pevný a současně pružný, jenomže to vyžaduje aby s tím uměla nehtařka zacházet, byla přesná a rychlá, s citem a vkusem. Akrygel je perfektní pokud je od kvalitní firmy a modeláž je udělaná profesionálně. Nedám na něj dopustit a doporučila bych ho všem, které chtějí, potřebují či musí mít upravené ruce, aby si našli tu svou nehtařku, která rozumí individuálním potřebám, nekopíruje bezhlavě cokoliv a hlavně používá kvalitní materiál a dodržuje maximální hygienu při práci, jako ta moje.

Když je to elegantní,třeba francie a není to nějak dlouhé, tak to jde...Ale přijdou mi odporný třeba tak 8cm nehty, to fakt ne...

Každý má na tuto věc jiný názor.
Já jsem zastáncem toho, že když gelovky, tak jedině nosit všechny a nedej bože, aby nějaký nehet chyběl. To je podle mě děsné - může se stát, ale v tom případě rychle opravit a nečekat měsíc na další návštěvu nehtářky
OT - když už někdo nosí oloupaný lak na přirodních nehtech, tak ať si raději nelakuje nic a nebo pravidelně.

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ať si každý nosí co chce, ale mně se gelové nehty nelíbí, i když jde o precizní práci. Přijde mi, jako by ženě hypertrofovaly nehty kvůli nějaké plísni.
Já uznávám přírodní nehty buď nenalakované, nebo pouze s průhledným lakem/ přírodními odstíny.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené