1. . .567891011. . .1415

Zaměřila jsem se na nehty modelek a celebrit na obrázcích...jen tak z "plezíru"... Nosí se opravdu pěstěné vlastní nehty, buď zpilované do rovna (ale to chce hezký, podlouhlý tvar nehtu) a nalakované hodně sytým, krémovým, tmavým lakem nebo tkzv. francouzská m., ale v krémových odstínech od smetanového kakaa, až po hořkou čokoládu nebo karamel ) Délka je kratší přirozená, žádná americká manikúra, spíš nehty do špičky nebo oválku. Umělé má např.Ivana Trump...vůbec si myslím, že Američanky jsou lehce kýčovité , ale prostě je to tam jinak hozené. Třeba Carla Bruni nebo Dáša Havlová (a ta je nyní opravdu chic) sází na upravený, vlastní nehtík....jen s průhlednou úpravou. V přirozené úhlednosti a čistotě je krása. Alespoň pro mne.

arrow
Neprodává v Bazaru

avaa
Přesně tak taky jsem se dívala jen tak a všimla jsem si toho co popisuješ ty a nebo ještě celý nehet nalakovaný třeba fialovým, červeným nebo nějakým růžovým lakem

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Nosila jsem gelové nehty asi rok, ale hrozně se mi okoukaly a nebavilo mě to věčné hlídání, jestli jsem někde nějaký neztratila atp. Teď mám přírodní nehty. Momentálně kratší a červené. Jindy např. jemně růžové nebé krémové. Přijde mi to mnohem jemnější a čistější než umělé nehty. Také už je má každá a to mě nebaví, není nad přírodní, hezky upravené a zdravé nehty.
Ale to je jen můj názor, neukamenujte mě!
P.S. Přítelovi se gelové nehty líbí (ale jen vkusné a jemné, např. francouzská man.), ale také už ho nebavila ta moje nešikovnost v nich A teď si oblíbil přírodní, červené, což bych u něj vůbec nečekala. Tak lakuju, lakuju...

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky se mi líbí přírodní, i když mi to dá práci, aby ty moje nějak vypadaly, nemám takový ten pěkný, mandlový tvar. Na umělých mi vadí hlavně ten odrost a viditelnost vlastního nehtu zespodu, přijde mi to takový nečistý.

arrow
profile_image
Hanulli
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

takže jak to tak sleduju, pro ty, co gelovky shodily, jsou už pasé. Pro ty, které je stále mají, jsou v pohodě.
Mě se líbí i přírodní, krátké, hezky upravené a nalakované do barviček, ale i gelovky. Mám je asi rok, pořád jsem nosila franc.manikúru, dneska jsem si nechala jenom umělé nehty nalakovat přírodním lakem a zagelovat. Taky to vypadá dobře a celkem přirozeně. Nemám je ráda nějak extra dlouhé, takže žádný extrém. Pro mě to má jednu velkou výhodu, že si prostě na hoďku sednu na pokec s kámoškou a tři týdny si na nehty nemusím ani šáhnout....

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kosheeeen

presne. potom budú ešte aj všetky ženy rovnaké... aaaach, aká nuda

osobne som sa vyjadrila proti geláčom, tiež sa cítim lepšie, odkedy ich nemám. dnes som ochotná vziať na milosť iba pekne urobenú francúzsku na gélových... neznášam tie trblietka, tmavé končeky a podobne... nikdy som to nenosila.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Ahoj, gelovky se mi libí. Měla jsem je, bohužel při psaní pc mi víc vyhovují ty mé. Ale můj názor je, že at si na ruce dávají lidi co chtějí, je to jejich prezentace a kdybych měla možnost, tak si klidně ty šíleně dlouhé a barevné dám, jelikož mám ráda extravagantní věci. Kamarádka si nechává dělat různě barevné a moc ji to sluší. Pokud by někomu vadilo, že je na rukou mám, či že mám tlustě prsty, tak si budu něco v duchu myslet, jelikož druhá osoba je nenosí, nosím je já.
A nějaké články, co si kdo myslí, ať si myslí. Taky si něco můžu myslet o tom, kdo nosí něco, co bych si já nezvala,ale nebudu mu nutit svůj názor, jelikož je to prostě každého věc!

arrow
profile_image
slzička
od 2. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přikláním se k názoru, že svoje je svoje.... Sundala jsem gelovky z důvody svých "úrazů".... co se mi s nima povedlo, to jsem se svými nikdy nezažila.... Prasklý nehet až do krve a podobně. Navíc se mi začíná moc líbit přirozenost, jen světlý odstín, nebo i výrazné barvy... ale na svých, bez bublin, odrostů, úrazů....

Mě gelovky drží perfektně, žádné bublinky, odrosty nejsou vidět (mám velmi šikovnou nehtařku), gel mi dobře drží, nikdy jsem si ho neurazila, nezlomila atd. Pro mě je to věc rize praktická. Takže myslím, že pasé můžou být určité náměty na nich, ale ne gelovky. Někdo dává lak, někdo gel, někdo nic, pro každého je něco z toho praktičtější. To je jako by se řeklo, že jsou pasé lodičky a lepší je nosit mokasíny

Dejnička
Četla jsem ten článek, ale je to jen názor jedné osoby. Co takhle vlasy? Co kdyby se řeklo o barvených vlasech, že jsou pasé? To by jsme byly krásky s našimi přírodními, šedé myšky.

arrow
profile_image
vosmajda
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky sleduju modelky v časopisech a celebrity a většina jich gelové nehty nemá. Tohle mi pomáhá o něco méně se trápit, že na ně nemám. Přírodní jsou taky fajn, ale mám radši delší. Teď po tom zpevňovači, co jsem si koupila, se přestaly lámat, tak snad vyrostou. A mám je radši kulaté, když jsem se snažila o hranaté, tak se mi lámaly ty rohy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Je úplně jedno jestli jsou podle módních časopisů pasé, důležité je na ženě, jestli se jí líbí a chce je nebo ne. Nosila jsem gelovky tak rok zpátky, ale přesně, 14 dní super, ale pak jakmile mi jeden upadl, vypadalo to hrozně a ty odrosty. Ale vlastní nehty mám nepevné a ke všemu pracuju s oblečením, takže i kdybych je normálně měla trochu delší při téhle práci to není réalné, neustále se totiž o látku zatrhávají. Tak dva měsíce si gelové nehty dělám sama a jsem spokojená. Můžu si je dělat každých 14 dní a tudíž vypadají pořád dobře. Prostě je na každým co mu vyhovuje a říct, že je něco pasé?? Nesmysl

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, tak geláky už nemám, protože jsem zjistila, že po půl roce mně nehty hodně zeslábly. Šly teda dolů, mám svoje pevný a pěkný. Můj chlap má radši, když mám přírodní, zaujaly ho prý už když jsme se seznámili Nosím je dlouhý už od 15ti, nejraději tmavě červený. A už do sebe tak nešijte, jde jen o nehty !

arrow
Neprodává v Bazaru

člověk by se neměl řídit tím co je pasé, ale tím jak se v tom cítí ! až někdo řekne že jsou pasé melíry tak všechny budete chodit v jednotné barvě? nebo že jsou pasé oholoné nohy tak budete zarostlé?

arrow
profile_image
Alustra
od 20. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je pravda že podle mého názoru jsou gelovky s bílou francií už trošku pasé. Navíc je dělá kde kdo a někdy jsou na ulici k vidění děsivé výtvory. Například že je tip na konci o dost širší než nehtové lůžko ...apod. Podle mě jesli je neco in..... tak jednoznačně zdobení ! Nehty všech barev, délek, a délka stilet(kterou si dovolí málo kdo) a hl 3D design ...který se zatím u nás moc nenosí jen proto že málokterá holčina si jej dovolí.
Takže holky nebojte se experimentovat .....zdobte a zdobte. A přeji všem hodne fantazie na vaše nové výtvory aby nám taková zatrpklá ženská jako zakladatelka této diskuze měla co závidět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené