Dobrý večer děvčata,

mám problém se svým pracovním telefonním číslem. Je na paušál a ačkoliv mé osobní číslo i simka do tabletu fungují bez problému, má pracovní stagnuje. Nelze se mi dovolat dokud dané osobě nezavolám sama. Nechodí mi ani žádné sms, byla jsem ve vodafonu, tam mi vyměnili simku - nic. Tak jsem obsluhu požádala aby se podívala do nastavení telefonu. Něco tam pomačkal- údajně nějaké přesměrování - a zase vše ok. Ovšem až do chvíle než jsem si to pro jistotu ověřila a prostě ne, nefunguje tak jak má. Velmi mi to komplikuje práci, mám ji novou a tyto problémy si zrovna nemohu dovolit. Neměl tady někdo obdobný problém? Jak jste jej vyřešily?

Předem děkuji za všechny rady, telefon mám Alcatel dual sim a pak starší "hloupou" nokii. Jo a když mi někdo zavolá, hlásí to že je telefon vypnutý/nedostupný.

Reaguji na classy and chic:
Pracovní telefon máš od zaměstnavatele?
Rozhodně bys to měla urgovat u něj. Měl by ti telefon vyměnit. To je běžná praxe.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když je SIM v pořádku, tak asi vyměnit telefon .

Reaguji na True:

Mám rozdělené pracovní a osobní číslo kvůli svému vlastnímu pohodlí, nemám ani účet ani telefon od zaměstnavatele. Ale je problém mne zastihnout a to opravdu není ideální. Dnes jsem opět byla ve vodafonu se poradit, chvíli to vypadalo že je to telefonem ta jsem obnovila tovární data a tvářilo se to OK. Ale když jsem požádala kamaráda aby to ještě zkontroloval furt nic.... Zkoušela jsem i jiný telefon a nic. Prý se tento problém stává při přenášení čísel ale k tomu u mne nedošlo. Už jsem z toho zoufalá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Děje se mi to samé u vodafonu. Většinou když vlezu do metra a pak vylezu, telefon už nechytne znovu signál. Říkala jsem si - stará simka, nechali mi ji vyměnit, dělo se to znovu. Pak jsem vyměnila i telefon a na 14 dní pokoj, ale začalo se to dít znovu. Podle mě má tyhle problémy jen vodafone a už mi to leze na nervy. Pak mám spoustu zmeškaných hovorů a vypadám jak idiot, navíc blízcí mají strach, co se mnou je... Uvažuju, že od vodafonu odejdu, protože to řeším už tak rok a je to strašně otravný. Vždy když vylezu z metra musím zapnout "režim v letadle" a pak ho zase vypnout, aby se mi chytil signál...

Reaguji na Carrier:

Metrem nejezdím (vždycky tam chytnu nějakou chřipku a přitom jinak nikdy) a signgál mi to ukazuje že to má. A nejhorší je že mi prostě ani žádné změškané hovory nedojdou i když vím že jsou

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na classy and chic: No tak to je strašný!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené