Mám asi 3 roky Nokii 6300. Poslední dobou, když telefon zapínám, nabíhá hrozně pomalu. Dneska nenaskočila vůbec, vyndala jsem baterku a teď, když telefon zapnu, vyplním pin a naskočí dotaz na čas, se telefon zasekne, čas nejde potvrdit ani změnit, po nějakém čase naskočí "bluescreen" a pak hned zase čas, se kterým nejde nic dělat a tak pořád dokola, jako by se telefon pořád restartoval, ale nic nejde. Pokud vyndám paměťovou kartu, dostanu se přes čas a pásmo až k datu a tam se zase zaseknu. Myslíte, že to je definitivní konec telefonu? Dělal vám to také nějaký telefon?

arrow
profile_image
talinka mojeid
od 8. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Takhle to asi nepůjde posoudit.. Ale zkus zajít do opravny.. Navrhnou ti cenu a ty klidně můžeš odmítnout.. To je výhoda.. Někdy ale chtějí za opravu víc, než za nový telefon.. =DD
Mně moc nefunguje ,,červené" tlačítko.. =D Takže třeba nemůžu vypnout hovor, či zapnout telefon.. =D To je taky někdy boj, než to naskočí..

Já to vidím na nový telefon, ale nadšená nejsem, tahle nokia mi vyhovovala. Ta předešlá mi ale odešla s podobným problémem, tak se trochu bojím, že je tohle zase game over.

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkusila bych koupit novou baterku,není drahá a mohlo by to pomoct.Pokud nepomůže tak poslat mobil do věčných lovišť a tu novou baterku si nechat pro příští případy.

To se mi stalo u Nokie N97. V servise mi nahráli nový software a přišlo mě to asi na 600.

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tehle problém měla právě kvůli té paměťové kartě, když jsem ji vyndala, šel mobil zapnout v pohodě, ale to asi tedy není tvůj případ..
A u druhé nokie mi telefon jen rozsvítil a pak se vypl, a to byl jeho konec, myslím, že tomu tvému se děje něco mezi
Dej to opravit a uvidíš..

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Onehdá jsem měla podobný problém - mobil se zapnul a pak se zasekl při načítání smsek. Na internetu jsem našla restartový kód a jede v pohodě Žádnou stránku ti pochopitelně radit nebudu, je to holt na vlastní riziko, ale když do vyhledávače napíšeš i výrobní číslo, nic hrozného se stát nemůže.

Já jsem tyhle problémy řešila letem přes kuchyň světe div se, ale většinou to i pomohlo )

Holky díky moc za rady, zkusím ten nový software a uvidíme.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené