1. . .34567
arrow
profile_image
Annyta
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na connnnny: Jé ahoj!
Hele klid, Dagi si taky počůrával pelechy, dobytek jeden. Ale nějak ho to přešlo, ani nevím jak. Každopadně jsem mu vždycky vynadala a byla jsem vytočená, že musím skoro každej den prát pelech. Taky jsem všude četla, že pes si nenačůrá tam, kde spí. Asi máme divný psy
Jinak jsem ráda, že nemám jediná otevíracího psa To musí bejt docela šok, když tě najednou něco v noci zalehne. Náš taky poznal, že v posteli je nejlíp
Na cvičák jsem nakonec nešla, protože světe div se, ale on mě začal poslouchat. Vysvětluju si to tím, že nás přešla puberta. Nebo nevím. Ale poslechne na slovo (i když odvolat ho od psího kamaráda někdy trvá). No koukám, že boxer je asi každej stejnej, protože za psama mi tahal vždycky a až když mu dám povel k noze, tak si jich přestane všímat. Myslím, že je to právě tím, že jsem ho taky od malička pouštěla ke všem psům a pamatuje si, že je s nima sranda a může si s nima hrát. Každopádně na cvičáku jsem byla taky za exota, pes se souetředil jen na ostatní psy a vůbec mě nevnímal, natož aby šel u nohy, když jsme zrovna kolem nějakýho procházeli
Kolik už Nerovi vůbec je, že má 20kg? Co si tak pamatuju, my měli 20kg zhruba v 5 měsících. A jinak cvičák dobrý? Jde to Nerouškovi? A ještě se teda zeptám, demoluje byt? Náš už naštěstí ne, ale bylo to někdy fakt k zbáznění.

Reaguji na Annyta:
Super, že nemám jediného psa dobytka. Taky mě to už přestává bavit furt prát. Jak mě naštve, tak mu ty pelechy vyhodím a bude spát jen na dece. Ale to bych mu neudělala, protože to je moje mimino. Ale každopádně nedostane novej pelech, o tom si může nechat jenom zdát .
S tím otvíráním je to ale fakt hnus. Malej otrava to je. Je témeř nemožné vytřít celý byt, když si furt někde otvírá dveře a leze za mnou. To je najednou závislý. Ale jakmile jsme na cvičáku, nebo venku na louce, kde je plno hoven, tak jsem mu ukradená. I cvičitel říká, že ho víc zajímá okolí než já a to by tak být asi nemělo. Tak doufám, že se vzpamatuje.
Ale ti psi to je hrůza. Furt mu opakuju fuj a je mi to houby platný. V tu chvíli nezabírají ani hračky, ani pamlsky. Cvičíme to furt dokola jak dva blázni a když pak přijdu na cvičák a malej se zas předvádí, tak mi cvičitel řekne, že asi málo cvičíme. To mi tečou nervy. Cvičitel říká, že je moc přátelský. Což by neměl. Protože, když na něho někdo cizí zavolá, tak on prostě nemůže běžet za ním a vítat ho. Koupila jsem si boxera, aby mě v nepříznivé situaci ochránil a ubránil, ale ne tím, že toho, kdo mě napadne, ulíže k smrti . Je to hrozný telátko.
Ale jak jsi mluvila o tom cvičáku, tak u nás fakt to samý. Pak si tam připadám jak *****, když ti ostatní psi poslouchají. To mi hlava nebere. Cvičí s náma malej ovčák, tak 3-4měsíční a ten mi napadá 5ti měsíčního Nerouše. Už celkem porost, ale frajerovi to nevadí. Posledně si jak frajerka přijdu s Nerem v novém termo oblečku (protože jak není osvalený, tak je to kost a kůže a je mu zima) a ten malej smrad se do něj zakousne, jak kdyby se nechumelilo. Chápeš to? A ten jeho pán jenom tak v klidu "fuj". No to mě fakt vytočil.
Takže fakt legrace na tom cvičáku.
Jinak byt moc nedemoluje, ale nevím, jak to dopadne, když si umí otvírat ty dveře. To je totiž novinka, tak pak dám vědět škody.
A už se Dagoušek trochu osvalil? Přibral ještě? Kolík teď váží? Každej mi říká, jestli mu dávám najíst, ale mám pocit, že mu ty žebra půjdou vždycky vidět. Jinak jsem čekala, že bude větší. Je něco málo nad kolena, ale to se srovná, až se osvalí.

Nějaké fotečky. Taky přihoďte. Ať je na co se koukat.

arrow
profile_image
Annyta
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo ty boxeři jsou fakt pometla, Doma za mnou taky pořád dolejzal a na cvičáku jsem byla ze debila. Cvičitel se mě vždycky ptal, jestli jsme cvičili a já, že jo a že mu to jde krásně a pak začal šílet po ostatních psech a já myslela, že se propadnu. Nejdřív jsem ho vždycky vychválila a jak uviděl psy, byl k neudržení. Jinak ten můj blbeček mě začal pěkně bránit, ale jen večer když už je tma To se může zbláznit, když něco uslyší nebo kolem nás někdo jde. Pořád je přede mnou a štěká a vrčí a hlídá si mě. Ale když mě někdo zabije za denního světla, tak on s ním ještě rád odkráčí pryč
Se divím, že nezakročí cvičitel, když je na cvičáku pes, kterej po ostatních vyjíždí. Bych majiteli toho ovčáka něco řekla teda. Ať si ho má na vodítku aspoň. Jinak pozor ovčáci mají hrozně silnej stisk, tak až bude větší, aby Nerovi nějak neublížil.
Jo mě taky každej říká, že ten pes je chudák, že mu nedám nažrat. Dagimu se dají spočítat žebra jen pohledem. Hrozný, přitom teď žere dost, ale asi to venku všechno vylítá. V listopadu jsem s ním byla na očkování a dr. mi říkala, že je krásně svalnatej, asi si zapoměla brejle A že prej má ještě na zmohutnění čas, no asi se toho nedočkám a budu mít pořád doma tuhle vychrtlinu. Teď má asi 33kg. Někdy třeba 35kg, podle toho jak se nažere Ale on je těžkej, protože je na boxera celkem vysokej. Neboj on se ti Nerouš ještě vytáhne. Zatím je to ještě mimino. Říká se, ře do vejšky rostou do prvního roka. Pak už rostou jen do šířky Jinak Nero je kouzelnej, má ještě ten štěněcí kukuč

arrow
profile_image
Ropucha Berenika
od 13. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny, ráda bych si pořídila fenku, prarodiče si pořizovali vždycky pouze boxera, mám k nim tedy blízko. Kamarád tvrdí, že fenky slintají daleko méně - prakticky pouze pokud vidí jídlo. Máte s tím někdo zkušenosti? Je to prakticky jediná nevýhoda, která mě ale trápí... Samozřejmě vím, že ji budu milovat i uslintanou, ale přesto... Děkuji za názory!

arrow
profile_image
Della
od 15. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mám šesti měsíčního boxerka a máme problém s průjmama, nemá s tím někdo zkušenosti? Krmíme granulema Hills. Zkoušela jsem i kuřecí maso a rýži, přidala jsem Smektu, ale nic nepomáhá. byli jsme vet. a dostali jsme antiboitika, ale zabralo to na jen týden. Díky

arrow
profile_image
Annyta
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ropucha Berenika: Ahoj. Je pravda, že fenky slintají méně. Ovšem každej pes je jinej. Některej neslintá vůbec, některej zas pořád. Ale u fenky, pokud teda slintá, je to určitě únosnější než u psa.

arrow
profile_image
Annyta
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Della: Ahoj. Tak s průjmem bohužel zkušenosti nemám. Každopádně bych mu nechala udělat nějaký podrobnější testy, aby se vyloučilo něco vážnějšího. A co zkusit změnit granule? Třeba mu nevyhovují, špatně je tráví. Já krmím Acanou a nikdy žádnej problém. Ať se prcek brzy uzdraví

arrow
profile_image
Della
od 15. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Annyto, děkuji za odpověď. Zase jsme dostali antibiotika, no snad to pomůže, asi bude mít citlivější žaludek a střeva. Je to běloušek, tak to asi bude kluk citlivá. Jen nám potrvá než to všechno vychytáme. Vyšetření mu udělají až dobere prášky. Tak hezký večer všem.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím po delší době, bohužel se smutnou zprávou.. 8.prosince 2011 mi moje Sára umřela, nechali jsme ji uspat na veterině. Měla rakovinu plic a zhoršilo se jí dýchání, tak už to bylo dále neúnosné. Rozloučení se s ní byla asi ta nejsmutnější věc, která se mi za 24let mého života stala.. Nového pejska teď pořizovat nehodlám, ale boxíkům zůstanu věrná asi už napořád Hezky se o ty své starejte, ať se vám také dožijou co nejdéle Ještě dodám, že Sáře bylo 13 let a 3 měsíce.

arrow
profile_image
verysek111
od 25. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na darig: Mám z toho smutného sdělení husí kůži a přesto, že jsem tvoji Sáru neznala, moc mne to dojalo.
Ten věk byl na boxera krásný ! A snad dlouho netrpěla . Jeden pán,co chová boxery mi říkal, že až skoro do smrti je boxer hravý a milý a bezvýhradně oddaný.
Někteří nemocní psi jsou totiž zlí a nevrlí.
Tak přeji Sáře lehkou zem a klidný spánek.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji verysek111: Někteří nemocní psi jsou totiž zlí a nevrlí.

Tak to opravdu ne.. Kdyby nekašlala, tak jedině, čeho si všimnu bylo, že víc spí.. Pak se ale vzbudí a chce si hrát
Reaguji na verysek111: Když se člověk vcítí do situace druhého, tak si to však dokáže dost dobře představit. Díky za soustrast nějak to zkusím přežít

Reaguji na Annyta:
Ahoj, tak jak se má Dagouš? Už je osvalený? Nero už dorostl do kohoutkové výšky a začíná pěkně přibírat svaly, už se rýsuje. Ale samozřejmě žebra vidíme.

Reaguji na darig:
Upřímnou soustrast. Ale 13 let je opravdu krásný věk.

arrow
profile_image
eMBe
od 29. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak se Vám taky pochlubím s naším "mimčem" Jmenuje se Brita a teď v srpnu měla 1 rok, strašně ráda řádí s ostatníma, taky je velká výletnice a hlídačka za plotem - ano, jenom za plotem, když se dveře otevřou,host projde dovnitř, tak opět mazel ... Musím říct, že s boxerama žiju vlastně už od narození - jako malé mimino už jsem měla boxera u postýlky. Byli to mí obranáři a hlídači Zároveň i parťáci do pohody i nepohody.

A ještě dotaz- jsou Vaši boxíci taky takoví skokani, kteří Vám skočí klidně i nad hlavu ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené