arrow
profile_image
A123
od 27. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, žádám o radu, už před nějakou chvílí jsem si všimla, že mám problémy s dýcháním nosem, buď dýchám jednou dírkou nebo druhou, a nebo vůbec, proto převážně dýchám ústy a v noci chrápu, nosní madle mám vyoperované, tak vůbec nevím co mám dělat. Prosím poraďte jestli mám něco dělat nebo si jenom dělám těžkou hlavu?
Moc díky za odpovědi

arrow
Neprodává v Bazaru

Rozhodně to není zdravý. Budeš více náchylnější na nemoce a to hlavně ústní dutiny. Odmalička dýchám pusou, mám vyoperovanou nosní mandli, ale nepomohlo to. Navíc se mi špatně vyklenulo patro kvůli tomu dýchání, takže mě v budoucnu nemine ortognátka. Hrůza... Určitě s tím něco dělej.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dojdi si na ORL ať najdou příčinu. Těch může být hodně. Alergie, hodně sliznice nebo máš třeba křivou přepážku. Nebo já jsem např. měla špatnou přepážku (po úraze) + příliš úzký nos, který se mi věkem začal ještě zužovat (kvůli elasticitě kůže), byla jsem na septorhinoplastice a dýchá se mi úžasně.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neznám následky vyoperovaných mandlí, tak nevím, jestli to nemá spíše spojitost s tím, ale pocit ucpaného nosu způsobují i nosní polypy, trpí na to jeden můj známý, je to vlastně kus kůže, který tam vyroste a jakoby visí, časem se v tom nose i pohybuje, proto máš pocit, že je to jednou pravá a jednou zase levá dírka, kterou nemůžeš dýchat. Každopádně tohle by měl doktor určitě zjistit

arrow
profile_image
A123
od 27. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To jsem vůbec nevěděla, ale občas se mi dýchá nosem dobře, sice trochu ztěžka ale jde to. Je také pravda, že před tak 2 lety jsem měla jít na ORL a možna potom do spankové laboratoře, kvůli tomu že jsem možná přestavala v noci dýchat, ale po rozšíření čelisti jsem myslela, že to přeslo, ale asi jsem se mílila. Nevíte jestli by to mohlo mít nějakou souvislost se spánkovou apnoii?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na A123: Ano, má to přímou souvislost. Tohle mi bylo řečeno. Bohužel s tím nic nedělám, mám jiné starosti teď

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené