Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s tím jaké jsou sankce v případě nezaplacení měsíčního příspěvku v BBC fitness? Pořídila jsem si to na začátku školního roku a absolutně to nevyužívám,je mi líto vyhozených peněz a nemůžu sehnat nikoho na koho bych to převedla. Tak jsme si říkala,že to prostě přestanu platit, ale mám strach, abych pak kvůli takovéhle" blobosti" neskončila u soudu. Díky za radu

arrow
profile_image
Joliechoice
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To není dobrý nápad Jestli máš tu smlouvu, kterou jsi s nima podepsala, tak na rubové straně jsou uvedený sankce a pokud si tak zhruba pamatuju, tak se platí za každý den prodlení nějaké procento (promile) a mohlo by se ti to dost nasčítat. Můžeš na 100 procent počítat s tím, že na to mají lidi, kteří tyto peníze vymáhají, pro ně jsou to dobré zisky. Myslím, že na stránkách BBC jsou sekce, kde lidi nabízejí převody členství i jsou tam lidi, kteří by je převzali, pokud je najdu, tak je sem ještě dám.

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji plasicka: Tak jsme si říkala,že to prostě přestanu platit, ale mám strach, abych pak kvůli takovéhle" blobosti" neskončila u soudu.

Jak vás vůbec může napadnout něco takové?
Jestliže o nějakou službu nemám zájem, slušně ji vypovím a s poskytovatelem služby o všem komunikuju (ve smlouvě máš určitě uvedeno, za jakých podmínek se dá členství zrušit/odstoupit od smlouvy).

Smlouva o členství BBC fitness - smluvní pokuty

IX. 2. Pro případ zpoždění člena s úhradou jakékoli platby dle Smlouvy nebo těchto smluvních podmínek sjednávají smluvní strany smluvní pokutu ve výši 2% z dlužné částky za každý i započatý den prodlení, a to až do úplného uhrazení dlužné částky.

Takže být tebou, tak bych tam rychle nacupitala, doplatila úroky a poté případně vypověděla smlouvu.

arrow
profile_image
princezna.consuela
od 14. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

typický..a pak se všichni diví a brečí, že jim přišla pálka od exekutorů..Vůbec nechápu, jak někdo vůbec může říct: tak to prostě nebudu platit...Od začátku víš, že se upíšeš a musíš tam chodit a platit to...

arrow
profile_image
O F mojeid
od 3. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na plasicka:
a za kolik to chceš prodat?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji princezna.consuela: typický..a pak se všichni diví a brečí, že jim přišla pálka od exekutorů..Vůbec nechápu, jak někdo vůbec může říct: tak to prostě nebudu platit...Od začátku víš, že se upíšeš a musíš tam chodit a platit to...

Protože se lidi nechají přesvědčit tááák lehce.

Cituji plasicka: Tak jsme si říkala,že to prostě přestanu platit, ale mám strach, abych pak kvůli takovéhle" blobosti" neskončila u soudu.

Zapomeň na to a přečti si pořádně smlouvu a zkus se domluvit a nebo tam prostě chodit, když už jsi to koupila a během toho shánět dál po tom fitku, kdo by měl zájem.
A ano, oni to pak předají společnosti, která vymáhá pohledávky a pak ti hezky naskáčí sankce.

Reaguji na O F: je to pro studenty za 499 měsíčně, ten vstupní poplatek už jsem zaplatila... Ok, máte pravdu, je to hloupost.... zkusim ještě někoho najít,ale nevidim to moc nadějně, na tý strnce už jsem to postovala...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené