arrow
profile_image
delzur
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky,
mám problém s nepravidelností menstruace. Nějakých 6-7let jsem užívala HA a menstruace probíhala v celku OK. Na začátku minulého roku jsem začala mít problémy, mívala jsem menstruaci 2x za měsíc..nebo jsem to měla velmi nepravidelně a objevilo se mi akné. Za minulý rok jsem vystřídala x HA levnějších i drahších (např. Zoela za 1.200,-,která měla za následek úplné ztracení krvácení, tu jsem musela vysadit z důvodu objevení se akné..ale fakt hrozné akné.)
Ještě o Vánocích jsem brala HA Minervu, aby to akné zmizelo.
Žádnou HA už zhruba od ledna neberu, pleť mám už lepší (i když ne jako dřív) a opět mám menstruaci podruhé v měsíci...abych byla upřímná, už se mi nechce zase jít na gyndu to řešit..minulý rok jsem ta byla skoro každý měsíc a už jsem si připadala jako blbec. Neřešila, některá stejné problémy? Zajímalo by mě, jestli je to nějaké ,,onemocnění,, nebo si jen moje tělo dělá co chce..je mi 24let a uvažuji klidně příštím rokem nebo i letos o miminku, kdyby se s přítelem zadařilo.
Jen dodám, že na gyndě žádné problémy nenašli a jsem zdravá. Těhotenský test si dělám už od Vánoc zhruba 1x měsíčně a vždy negativní.

arrow
profile_image
stanii
od 29. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na delzur:
Je jedno kolikrát jste u doktora byla, tohle byste s ním řešit měla.

arrow
profile_image
kacik.789
od 10. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem s tím měla velký problém. HA už nikdy! Měla jsem před braním pravidelný cyklus po vysazení katastrofa, doktorka mi nabízela hormony, už jsem je odmítala.Máš tělo zblbé dlouhodobým užíváním HA. Já pak po vysazení zkoušela pít různé bylinné čaje a užívat Ostropestřec, protože moje játra z antikoncepce byly ve špatném stavu. Nakonec se mi menstruace srovnala.

chce to čas, tělo se samo očistí od hormonů a srovná. Určitě je dobře že sis to uvědomila už teď, některé holky se tím cpou do třiceti a potom začnou panikařit... držím palce, vytrvej a bude to oukej

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené