arrow
Neprodává v Bazaru

97

Ahoj holky. Loni jsem navštěvovala solárko. Chodila jsem pravidelně, asi 2 měsíce a za tu dobu jsem se opálila jen velmi lehce, spíš vůbec. Dodržovala jsem poctivě intervaly, přístroje střídala, mazala se, před a po se nesprchovala, přesto výsledek žalostný. Nemyslím si, že by to bylo slabými trubicemi, ty tam měnili. Na sluníčku se opálím hezky tmavě. Nevíte, čím by to mohlo být? Chtěla bych zase na jaro chytnout zdravou barvu, ale bojím se opět vyhodit peníze oknem. Díky za reakce!

Když jsem před pár lety chodila, taky jsem měla pocit, že to na mě nějak nepůsobí. Byla jsem ve dvou různých soláriích a nic moc.. na sluníčku je to úplně jiné. Třeba se někdo prostě v solárku nechytne Nevím, na kamarádkách co tam chodí to poznat jde...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Balthazarka: Možná bych zkusila jiné solárium,já chodím teda pravidelně jednou týdně už 4 roky.Kupuji si ale krémy s bronzrem tak možná proto se to na mě i drží a opálení je tmavé.

arrow
Neprodává v Bazaru

Napadá mě, jestli ti nedoporučili málo minut nebo zkus silnější solarium. V solariu jsem pracovala a vím, jaký je rozdíl mezi trošku slabším a silnějším. Nebo pak jsou krémy speciálně pro intenzivnější opalování;)

Já se teda opaluju mizerně, ale je pravda že na sluníčku se opálím určitě x krát líp než v solárku, chodila jsem tam x let, vystřídala jsem asi 4 studia a prakticky nic, nikdo by to na mě ani nepoznal, samozřejmě jsem chodila pravidelně a kupovala si super krémy, ale prostě mám taky ten pocit, že někomu je solárko prostě na pd.

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Reaguji na SlečnaXY: Minuty jsem stupňovala podle doporučení obsluhy. Dokonce jsem párkrát byla i na maximum. Prostě nic. Kolem chodily černošky, které byly tmavé už po pár návštěvách, já po dvou měsících vypadala jak ideál krásy v Asii. Krémy jsem střídala. Měla jsem plné balení Oranjito Babassu Melone, pak takový ten prohřívák, ale kolikrát jsem je zapomněla doma a kupovala si jednorázovky - takže jsem to střídala. Solárek bylo ve studiu tuším 10, různě silných. Taky jsem střídala...
Docela by mě zajímalo, čím to je, že na někoho to nefunguje..

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to teda netušim. Prostě asi pár jedinců je proti solariu imunní.. Protože jak píšeš, vyzkoušela už jsi snad všechno..

arrow
profile_image
Nikikiki
od 30. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, nevím zda to vysvětlím správně, ale, když jsem před x lety byla v jednom soláriu, kde tomu fakt rozumněli, tak paní mi říkala, že nejdřív musím několik návštěv na slabší solárium, který přiravý mojí pokožku na opalování a vytvoří mi pigmenty ( nebo nějak je akituvuje, nevím přesně) aby pak to silnější solárium mělo co opalovat. To pak právě opaluje ty pigmenty nebo co.. Takže žádný Turbo 500 atd. hned na začátek. Nejdřív si zajdi na nějaké obyč solárium, které ti akttivuje ty pigmenty a to ti ak to silnější solárko opálí.. Pokud se v něčem mýlím tak mě prosím oravte. A u mě to tak i fungovala, když jsem chodila na ty Turba tak opálení nic moc, pak jsem chodila za pár korun do nějakého No name slabšího solária a postupně to na mě bylo vidět.

arrow
profile_image
macik993
od 29. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nikikiki: přesně tak to bylo vysvětleno mě v soláriu,takže já souhlasím

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Záleží na výběru solária. Souhlasím s Nikikiki

Já s tím naštěstí problém nemám. Po dvou - třech týdnech chození do solárka jsem opálená jak v létě Ale moje kamarádka má taky takový problém a neví proč.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus jiné solárium. Silnější!

Ahoj, taky jsem chodila do solaria a na mě to byl efekt minimální, spíše vůbec (vyzkoušela jsem jich několik a začínala jsem na slabém) a ještě mě po 4 návštěve začala kůže bolet a byla citlivá. Na sluníčku se taky neopálím, přijedu z dovolené u moře a jsem bílá (sluníčku se nevyhýbám)popřípadě velmi lehce broskvová. Jsem fototyp II, i kdybych se postavila na hlavu opálení do hněda nedocílím a na samoopalovací krémy už kašlu.... Hold se musím smířit s tím, že jsem Sněhurka...

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda nevím, ale já třeba nikdy nemusela chodit na slabé solárko prvně a pak na silné. Rovnou jsem šla na turbo a to i třeba po 2 letech pauzy chození do solárka a opálená jsem byla už po první návštěvě ( ty první ale chodím na málo, max. 5-6minut, protože jinak se neopaluju přes rok) a všechno bylo ok a každou další návštěvou jsem byla připečenější.

Naopak mám dvě kamarádky, které jsou přírodní hooodně světlé blondýnky s neviditelnými řasami a obočím a bílou pletí a ty se neopálí ani za týden na pláži. Někomu to asi není dáno, nebo nevím.

Lepší bílá než tmavá od solárka. Ta kůže vypadá hrozně a je to nepřirozené. Pokud ses opálila alespoň minimálně, tak to stačí. Nejsi ani bílá a ani přičmoudlá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené