arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: To jsou pigmentové skrvrny-já je mám po dětech, obličej si v solárku musím zakrýt a jak vysvitne sluníčko musím si obličej mazat 5Okou. Nikdy jsem na to netrpěla-až po dětech.njn-hormony.

Určitě bych zkusila jiné solárium , protože nevidím jiný důvod, proč by jsi v solárku nemohla chytit barvu, když píšeš, že na slunku v pohodě zhnědneš ..

arrow
profile_image
Neli.
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, mám stejný problém..chodím do solária obden, byla už jsem na něm 6x a jsem opálená minimálně. Nechápu čím to může být. Jsem nešťastná hlavně z toho, že jsem za to už dala tolik peněz. Poprvé jsem byla ve vertikálním na 8min., pak jsem byla čtyřikrát na horizontálním po 12 nebo 10 minutách a naposledy (včera) jsem byla na vertikálním na 10 minut..opálení je uplně minimální..k tomu ještě používám speciální prohřívací přípravek přímo do solárií Supre - Cherry bomb..Když ze solárka vylezu, připadám si tmavší, ale druhý den už si připadám bílá, jako kdyby mi to hnedka vybledlo. Přitom se nesprchuju ani si kůži ničím nemažu minimálně 3 hodiny před a po. Nemáte tušení čím by to hlavně mohlo být, jestli by nebylo dobré koupit si nějaké vitamíny? děkuju moc za všechny rady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené