arrow
profile_image
Mata75
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Theressia
Já byla na Merhautce v salonu Gabriela. Strašně jsem se těšila. Ale mám po aplikaci spálené vlasy. Je to proškolený salon a prý si neumí vysvětlit, jak k tomu došlo. Pokus o nápravu dopadl strašne. Ta kadeřnice se mě pokusila !přistříhnout! , že se to spravi... Na hlavě mám polovinu vlasů a stejně je vidět, ze jsou spálené. Jsem úplne na nervy. Místo ozdravení vlasů, jsem jak slepice oškubaná a nemohu se s tím nijak vyrovnat. Bude mi to dorůstat minimálně rok.

V Brně s Global keratinem dělá ešte salon OSKAR.

Ahoj holky, tak sem se taky těšila jak budu mít konečně krásně rovné vlásky..nechala jsem si aplikovat keratin u své kadeřnice, myslím, že to byla značka hair go straight a dneska jsem si to po 3 a půl dnech smyla. Samozřejmě se mi vlasy zvlnily do stejné podoby jako vždy..:-/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím holky,

koukám nejsem v tom sama, kdo je s keratinem nespokojený ...Já si jej nechala poprvé aplikovat po domácku od kamarádky výsledek nulový,až na to že vlasy začaly být tvrdé,nepodajné,špatně se rozčesávaly no prostě děs asi o 1,5 měsíce později jsem to zkusila znovu, tentokráte za pomoci kadeřnice a výsledek? vlasy se zdály o něco lepší ovšem po prvním umytí přišel zlom a já měla vlasy uplně v háji[cry]. Byla jsem bezradná jakmile jsem vlasy umyla a vyfoukala cca. po 1-2 dnech byly konečky vlasů vysušené, ale kořínky u hlavy mastné..No jo začarovaný kruh a vize na krásné dlouhé a zdravé vlasy byla tatam. Přešla jsem k radikálnímu řešení a to své vlasy, které jsem měla až do 2/3 zad dlouhé ostříhat, no a kadeřnice to vzala ve velkém takže mě ostřihala opravdu důkladně zhruba nad ramena, ale jedno plus to má...vlásky mám skoro v jedné délce, teď už delší .
Vlasy se snažím moc nezatěžovat, používám stále čistící šampón a chtěla bych se zeptat jestli existuje i nějaký šampón či přípravek na odstranění brazilského keratinu?[loser]

arrow
profile_image
kamiko
od 24. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky nestraště mě, já se právě včera objednala. A doufám, že mi to vyhladí ty lehce zvlněné vlasy hlavně vyživí suché po melíru.

No já vám tedy holky nevím, ale mám pocit, že kolem keratinu vznikla spousta mýtů.
1. že vlasy narovná - jak by mohl bez chemického zásahu? toho dosáhnete jen chemickou změnou struktury vlasů, takovou tou narovnávací trvalou
2. že napraví jejich zničení - keratin vlasy jen načas obalí, látka se ale vymyje a vlasy se vrátí do původního stavu, žádné následky odbarvování a žehlení to tedy odstranit nemůže

Moje kadeřnictví píše:

přinášíme tuto převratnou metodu permanentního ozdravení vlasů, která vyrovná a vyhladí i nejkrepatější vlasy.

Brazilian keratin proniká do poškozené struktury vlasů a toto poškození opravuje a vytváří ochrannou vrstvu proti dalšímu poškození. Výsledkem jsou hladké,jemné,lesklé a rovné vlasy.

Je toto ošetření chemické narovnání? NE. Je to ošetření na bázi keratinu, který přirozenou cestou odstraní kroucení a v mnoha případech vlasy narovná.

Takže ono asi máš pravdu, ale oni to píšou tak fikaně, že to z toho občas vyplývá....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Keratin jsem si dělala za pomoci kamarádky doma, asi před 2 týdny. S výsledkem jsem celkově dost spokojená. Bohužel mi to nespravilo konečky po několika barveních, odbarvováních a melírech, tak jsem se dnes nechala lehce ostříhat, ALE! Po vyfoukání jsem měla vlasy dřív dost krapaté a každý pramen směřoval jinam, objem jsem trochu ztratila po následném žehlení. Teď nemusim složitě vlasy tvarovat, stačí v předklonu vysušit a trochu "zakulatit" konce, aby měl účes tvar. Objem je stejný, jako po žehlení. Je mi líto, že vám to nefungovalo, ale mě to splnilo vše, co jsem víceméně čekla..

arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se po brazilském keratinu začali šíleně ulamovat konečky vlasů, i když před aplikací se mi nelámaly vůbec. nevím čím to může být. Ustřihla jsem je asi o 1cm a dělám si masky, tak snad se mi to zlepší. Jinak celkově vlasy vypadají mnohem lépe. I čerstvě po umytí.

Ahoj holky,
jsou 4ráno a já pořád nemůžu usnout z toho šoku, který jsem dnes zažila po prvním umytí brazil keratinu! Tak se musím vypsat, jsem z toho vážně zoufalá. Jestli jsem na sobě měla někdy něco opravdu ráda, tak to jsou moje vlasy-mám blondatý, vlnitý, hustý vlasy dlouhé do pasu. No, měla bych použít spíš čas minulý Před 4mi dny jsem byla na aplikaci keratinu a dnes je poprvy umyla. Mám je šíleně hrubý, suchý, totálně ztratily veškerý lesk. A co hůř, kadeřnice se s vyfoukáváním přes kartáč moc nepárala a ja mám ty vlasy úplně vyškubaný, troufám si říct tak 25% vlasů vyškubaných, potrhaných. Co s tím? Což o to keratin, ten se snad vymyje, ale ty potrhaný vlasy? Já tak dlouho čekala, až mi narostou a ted bych je měla zas ostříhat? Ale ani kdybych to ostříhala na mikádo, tak by to nestačilo, mám je vyškubaný i u kořínků...

Cituji zaragirl: Což o to keratin, ten se snad vymyje, ale ty potrhaný vlasy?

No s těmi už toho taky moc neuděláš, nebo nalepit zpátky? Asi jsi padla do rukou nějaké amatérce.

Reaguji na mishka999:
No nalepit ne, to jsou moje vlasy víš, proste potrhaný na různých místech.. Kadeřnice přitom na mě působila dost dobře..a jak to dopadlo. Asi se nesmí říkat, kde to bylo, ale mám sto chutí to vykřičet do světa, kd emi to provedli!

Reaguji na zaragirl:
Já bych nejdřív řešila tu její práci. Zašla bych za kadeřnicí a reklamovala celé to "dílo ", co ti vytvořila. Ať poradí co s tim máš teď dělat. Jinak je to celkově opravdu strašný pocit, když jdeš z kadeřnictví nespokojená,zklamaná. Dobře znám,tak se ani nedivím že jsi ješte ve čtyři ráno byla vzhůru.

Reaguji na Myu:
No to je prave nejhorsi, ze kdyz jsem odcházela, tak to vidět ještě nebylo. Až po umytí včera. Další problém je, že já jsem celkem lína huba-holé neštěstí, ostýchavý typ, nerada si stěžuju, atd. Ale tohle bych asi fakt měla. On je to takový rádoby nobl salon, co furt hlásá jak má vše nej nej a ted já tam přijdu a řeknu jim, že něco tak hroznýho mi s vlasama ještě nikde neprovedli? No, to si nedovedu dost dobře představit, ale musím se dokopat. Hned v pondělí.

Cituji zaragirl: celkem lína huba

To ja jsem taky. Jednou se mi stalo že jsem po kadeřnici chtěla ostřihat vlasy po ramena a odcházela jsem nakonec s mikádem. Vlasy mi šahali sotva pod uši. Změna i šok.
Když jsem si je pak umyla, nijak jsem je neuměla upravit,no strašný. Chtěla jsem tam pak jít, že ať mi poradí jak to mam upravovat, když už mi to takhle zkratila. Nešla jsem.
Ale udělat mi s vláskami to co tobě? Přesně. V pondělí tam jdi. Nobl salon normálně jim řekni že nevíš co s tím. Jsem zvědavá co ti kadeřnice řekne a jak to bude řešit.

arrow
profile_image
LaiDi
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, doporučuju zajít do salonu, kde dělají keratin pomocí LiteRam... nikdy se mi nic podobného, co popisujete, nestalo... Naopak, vlasy mám vždy krásné, hebké a lépe se žehlí. Mám od přírody lehce vlnité vlasy, keratin vlasy nikdy úplně nenarovnal, ale jsou opravdu znatelně lépe upravovatelné. Jsem s tím moc spokojená, chodím pravidelně (keratin se z vlasů vymývá).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené