arrow
profile_image
bambůča
od 26. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zjistili jste, že vám byl partner nevěrný a jak jste to řešili? Dá se vlastně nevěra vůbec ustát???

arrow
profile_image
hallina
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím si, že se nevěra ustát dá, myslím si, že jsou i horší věci, když je partner hrubý, agresivní, alkoholik atd, co potom z toho, že je věrný...taky záleží na formě nevěry, když se začne chlap blbě usmívat, pípají mu sms a chodí s telefonem na záchod, tak je to vůl, protože to musí manželce hned docvaknout...někdo s tím umí pracovat, doma je v pohodě, manželka je vždy/nebo to platí i obráceně/ na prvním místě, milenci se můžou tajně sejít řekněme 2x do měsíce, určí si pravidla hry, tedy žádný dopad na rodinu a nikdo jim na tu nevěru nemusí přijít a vlastně jsou všichni v pohodě.. i když to praskne, tak to dle mně nemusí být důvod k rozvodu, ale zase záleží s kým to bylo spácháno, mně by např tak nevadila vdaná paní, jako nějaká mladá holka, to by bylo víc ponižující a zraňujcí, o lehkých děvách nemluvě

Jo nevěra....tak nevěrná jsem byla a nevěru jsem dostala i jk dáreček. Takže fifty fitty.jde to ale překonat.blbě ale jde. však co,nejsem od přírody monogamní týpky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Je ještě rozdíl nevěra "jen" fyzická a takova ta psychická,kdy se člověk zamilluje a to je pak průšvih!

viv35
to je pak průšvih!
Mi povídej

hallina
Myslím si, že se nevěra ustát dá, myslím si, že jsou i horší věci
Taky si myslím, že se to dá ustát..

ani nemluvte me se to taky stalo partner ze kterým sem chodila 9let me podvedl s holkou ktera snim děla v práci a je o 6let mladší než on a to ještě k tomu mame děti 2.řekl že to skončilo a ja se dozvěděla že ne už jsem chtěla odněj odejít ale asi si pak uvědomil co vlastně chce ukončil to sní a já uvidím jak to pude dál jestli mu můžu ještě věřit.Spal sní jen jednou a pak v práci byla sem tam pusa a to bylo vše uvidím jestli to vše ustojím ale pokouším se na to nemyslet a jed jak se říká od znova všechny vás tu jináč zdravím mějte se

arrow
profile_image
JennyV
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám zkušenost s nevěrou.. přítel mě podvedl, když jsme spolu chodili asi teprve 2 měsíce, v době, kdy jsem s ním byla neskutečně šťastná, hrozně moc zamilovaná a vůbec nic takového jsem od něj nečekala.. Docela jsem se z toho sesypala.. Trvalo mi dlouho než jsem mu to odpustila.. Ale abych to upřesnila. S žádnou se nevyspal, jen se s ní líbal, ale jsem hodně citlivá a zranitelná a v té době jsem to brala jako hroznou zradu.. Teď jsme spolu 7 a půl roku a jsem ráda, že to tak je. Nevěra náš vztah narušila, ale naštěstí nezničila. Dokázala jsem se s tím vyrovnat.
Vlastně jsem se o tom nemusela ani dozvědět, ale přítel mi všechno přiznal, protože ho trápily výčitky.. No a co je potom lepší? Dozvědět se to a naruší se tím důvěra, nebo se to nedozvědět? Myslíte, že udělal dobře, když mi to řekl? V podstatě jsem za to na něj i naštvaná, protože jsem si opravdu vytrpěla hodně, jen aby se ulevilo jeho svědomí.. Promiňte, už končím, trochu jsem si vylila srdíčko..

JennyV
No a co je potom lepší? Dozvědět se to a naruší se tím důvěra, nebo se to nedozvědět?
No já bych to raději nechtěla vědět... stejně by mi to k ničemu nepomohlo. A pokud by se to stalo jednou a už to skončilo, tak si myslím, že je lepší nic neříkat. Horší je pak asi vydržet s tím svědomím.. ale to už si musí překonat každý sám v sobě.

JennyV
a co je potom lepší? Dozvědět se to a naruší se tím důvěra, nebo se to nedozvědět? Myslíte, že udělal dobře, když mi to řekl?
v žádném případě neříkat! proč jako? v případě, že by se s tebou chtěl rozejít, bych to pochopila, ale pokud se vzpamatoval a chce váš vztah udržet funkční, tak měl radši držet jazyk za zuby.
pro tebe to byla v podstatě nepotřebná informace, která ti akorát ublížila.

arrow
profile_image
Marge1980
od 16. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám názor, že nevěra se dá ustát - a otázka taky je, co je to vlastně nevěra. Je to i líbání a mazlení nebo jenom čistý sex - myšleno pohlavní styk?

Jinak si myslím, že pokud si můj přítel/manžel bude chtít jít pouze s prominutím za*ukat, ale vrátí se domů a bude se chovat normálně, tj. bude milý, bude se starat o rodinu, a já nebudu vědět, že má milenku, proč ne. Souhlasím s hallinou, že horší je sice věrný, ale alkoholik, gambler nebo hrubý či absolutně lhostejný chlap.

A taky když už se něco přihodí - jsem rozhodně pro Plzáka - zatloukat, zatloukat, zatloukat

Marge1980
pokud si můj přítel/manžel bude chtít jít pouze s prominutím za*ukat, ale vrátí se domů a bude se chovat normálně, tj. bude milý, bude se starat o rodinu, a já nebudu vědět, že má milenku, proč ne.
souhlas na 100%!

arrow
profile_image
KaciKaci
od 3. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také se mi to stalo, manžel mi byl nevěrný.Ale tam už nešlo o to jedenkrát si za****t, ale o vztah. tak jsem to po 8 měsících ukončila já mezi náma.
On by to jinak asi neukončil a hned tak neudělal rozhodnutí, protože pořád "nevěděl" asi chce.

Přítel mi byl nevěrný,ale nedošlo prý na sex...spíše jen mazlení,líbání ale za to se s ní vodil po městě za ručičku.... možná horší nevěra než sex na jednu noc... Ale to už je dlouho ... Nynějšímu příteli věřím a vím,že by to nikdy neudělal ... ale kdyby mě nějáká přítel podvedl,asi bych to těžce odpoštěla a furt se k tomu možná pak vracela

arvetka
JennyV
a co je potom lepší? Dozvědět se to a naruší se tím důvěra, nebo se to nedozvědět? Myslíte, že udělal dobře, když mi to řekl?
Trošku sobeček.... chtěl ulevit sobě a ublížil tím tobě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené