arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, co myslíte? Kdy začíná muž být nevěrný. Mám manžela, jsme spolu 2,5 let. Jen náhodou minulý týden jsem zašla na jeho messenger a měl tam profilovou fotku někoho jiného... Ze zvědavosti ( já vím, že se to nemá, ale nedalo mi to) jsem si přečetla jejich poslední rozhovory a píšou si asi tak 1 měsíc.. takový ty sentimentální řečičky jako, už jsi jedl? Jaký jsi měl den atd. nic v tom smyslu, že já tě miluju atd. Je tohle už problém? Je to normální? Mám rovnou uhodit nebo počkat? Jinak vztah v normálu- tzn. je občas nevrlý, odtažitý, je milý jenom když něco potřebuje, takový ale on byl vždycky. Ale na tu z messengru nebyl nijak nevrlý a to mě na tom užírá nejvíce.

Cituji Van_Doan: píšou si asi tak 1 měsíc.. takový ty sentimentální řečičky jako, už jsi jedl? Jaký jsi měl den atd. nic v tom smyslu, že já tě miluju atd. Je tohle už problém?

Pokud si tak píše jakoby tajně,tak je to divné,ale jako problém bych to neviděla.
Sedí u PC když jsi doma?

arrow
Neprodává v Bazaru

ne, píšou si jenom přes den, kdy nejsem doma. Mně to připadá taky divný, ale ještě trapnější by bylo na něho uhodit :/ tak asi budu muset čekat, jestli něco nepřijde

Cituji Van_Doan: Mně to připadá taky divný, ale ještě trapnější by bylo na něho uhodit :/

Proč divné...zeptala bych se manžela kdo je ta pisatelka z MSN...však jste manželé a není nic trapného na tom chtít vědět co ten druhý dělá doma celé dny,když je sám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dobře... tak se tedy zeptáme ... stejně bude zatloukat. Prostě mám nějakou předtuchu že náš vztah čeká krize, už se to k tomu schyluje... je furt nějaký otrávený. Pak napíšu teda...

arrow
profile_image
elesse
od 12. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky bych se zeptala.. možn jen to nějak nadhodit v podstatě ve vtipu, ale lepší se zeptat něž dumat a dumat

Cituji Van_Doan: Prostě mám nějakou předtuchu že náš vztah čeká krize, už se to k tomu schyluje... je furt nějaký otrávený.

promluv si s ním

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem nedávno vlezla příteli do icq a našla jsem tam rozhovor starý asi dva měsíce s jednou jeho kámoškou, jako že by byl teďka radši s ní než se mnou, že máme krizi a že mě asi přestává milovat.. no byla jsem z toho uplně mimo, protože mi nikdy nic takového ani nenaznačil, ukázala jsem mu to a on byl rozčilený, že mu lezu do soukromí a že už je to dávno pryč, že to bylo v době kdy jsme měli krizi a že mě miluje. No jenže od té doby nevím jestli mu mám věřit, mám pořád strach, že když někde je, že je s ní, atd. Vztah mezi námi je ok, ale to byl i předtím, tak nevím asi je lepší nic nevědět..

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

to, co popisuješ je průšvih. Jestli už není pozdě, na nic se ho neptej. Co by ti asi řekl? Že je to "jen" kolegyně z práce, nebo dobrá kamarádka, (kde se vzala, tu se vzala). Podle toho, co sis přečetla, to vypadá, že ona ženská je na své lovecké výpravě, pravděpodobně spolu ještě nespali, to by se nějak projevilo v jejích zprávách (pokud by ty kritické vymazal, smáznul by asi komplet všechny). Zajímá se o to, jaký měl den a co jedl? Klasika. Asi je zvyklá na typy, kterým "jejich žena nerozumí" a prezentuje se jako citlivá a pečující náhrada. Jinak ruku na srdce, mě absolutně nezajímá, jestli kdejaký chlap okolo mě už jedl, pokud ho ovšem nechci dostat do postele. Stejně tak by si asi kolegové ťukali na čelo, kdybych se jich na to ptala ve zprávě. Převedeš-li si to na sebe: představ si, že ti někdo začne psát, ty mu odpovídáš, všechno tajně. Ptá se tě, jaký jsi měla den a jestli už jsi jedla: 1) pokud jsi s ním ještě nespala, napadne tě, že je do tebe asi zamilovaný, minimálně se mu líbíš. 2) pokud jsi s ním už spala, gratuluješ si, jakého citlivého a pozorného milence sis vybrala. Jak už psala Laky, jste manželé, není divné chtít vědět, s kým je manžel v kontaktu, s tím souhlasím. Ovšem je divné, že jste manželé a on je v kontaktu s někým tajně. Takže jestli on se nechová normálně, proč bys měla TY?! Zkus získat víc informací, pravidelně sleduj ty zprávy. Pokud na něj vyrukuješ a "překazíš mu to", stejně už mu nebudeš věřit a možná si budeš dál doma chovat chlapa, který tě jednou podvede. |Napiš, jak jsi dopadla...

arrow
profile_image
citadella
od 8. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Van_Doan
Bohužel, Váš manžel Vám je nevěrný.Vždycky to nějak začne - ale skončí to pokaždé stejným způsobem: buď Vás bude podvádět trvale a Vy mu to budete tolerovat, nebo si vztah vyjasníte a dle toho, jakého je on založení ( to už byste měla vědět ) budete ve vztahu buď pokračovat, nebo jej ukončíte.
Rozhodně se však neunáhlujte, ale ani druhá varianta - dělání mrvého brouka - by nebyla dobrá.
Je správné, že to řešíte, a vůbec se netrapte nad způsobem, jakým jste to zjistila. Spíš by měl být jeho problém, že nebyl vůči Vám fér.

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

RomanKaS
Souhlasím.
Není to normální a řešila bych to ...

citadella
Zajímalo by mě, kde berete tu jistotu?

arrow
profile_image
citadella
od 8. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

BlackCoffee

Cituji BlackCoffee: Zajímalo by mě, kde berete tu jistotu?

Stačilo mi přečíst si příběh dotyčné, je to jednoznačné ( no, jak pro koho asi.... )

arrow
profile_image
Spagetka78
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No mě se stalo něco podobného. Přítel se nějaký čas choval divně, jednou večer mi dokonce odmítl ukázat zprávy na facebooku, i když jsme si je čas od času ukazovali. No tak jsem se pak nalogovala do jeho účtu a zjistila, že si už asi dva měsíce píše s nějakou slečnou.. jaky byl tvůj den, co jsi jedl (podobně..) a dokonce se i nekolikrat sesli. Tak po neuvěritelnem šoku, jsem se ho zeptala, co to ma znamenat a on že to je jen kamarádka, že má problémy doma a že potřebuje pomoc.. Slibil, ze hned prestane, ale furt ji psal mile zpravy, takze zase hadka, zase slib, zase ji psal.. do toho mi porad tvrdil, ze me ma rad. No nebudu skryvat, ze jsem dva mesice denne probrecela. Nakonec se to vyresilo, protoze si slecna nasla noveho pritele a od te doby ani jedna zprava...

Kazdopadne si myslim, ze nejdulezitejsi je si o vsem s manzelem popovidat, vsechno se snazit vyresit. Jakekoliv skryvani te bude akorat ubijet. Preju hodne sily, nebude to asi lehke, ale je to potreba.

citadella
Tak to máte můj obdiv, já na sms nic jednoznačného nevidím, i když samozřejmě možné je všechno. A Van_Doan přeju, aby nešlo o nic zásadního.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené