arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Babbu: nechápe, že to doma nechci, to samé výbušniny

Je to Tvůj byt, nebo alespoň se mi zdá po tom, co jsem pročetla. Ideální je stanovit si pravidla předem, ale i tak myslím, že se nemáš za co omlouvat, když ve svém bytě něco nechceš, natožpak výbušniny. Co na to tvůj přítel ? Přijde mi, že synkovi trochu příliš ustupuje ...

Cituji Babbu: jediné co dělá je, že si hraje na počítači hry a hraje si s kočkou

Počkej, to jako chceš říct, že kromě kočky živíte i chlapa, který si hraje na vojáky ? Mne to připadá, že svým "princeznovstvím" spíš maskuje nechuť jít makat - nebo alespoň na tu brigádu, ať vydělá na značkové granule pro kočku .

Cituji Babbu: Jen ta kočka no, když ji neuvidím a nebudu mít po celém bytě chlupy, tak bude klid, to vím zcela jistě.

Hm, a že k ní kluk má zřejmě citový vztah a že kočka je živý tvor, který za celou situaci nemůže, to by Vás taky mělo zajímat.

Nevím, no, nevidím do všeho, ale přijde mi to jednoduše sobecké. Buď je to potřeba si rázně vyřídit s klučinou (to vidím jako nejlepší), nastavit pravidla a buď je bude dodržovat, nebo ne (a z toho budou plynout tresty) a nebo se věci urovnají a Vy se budete muset smířit s tím, že kočka je součást rodiny.

Zní to možná pro někoho směšně, že dávám na "první místo" tu kočku, ale tady jde o princip, o zodpovědnost. Jste tři dospělí lidé, na Vás je se domluvit a dohodnout. A primárně bych toto důrazně vysvětlila tomu klukovi - bude se starat, na žrádlo si může vydělávat brigádkama (btw. žrádlo pro kočku nejsou nějaké horentní sumy) a budou všichni spokojení.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Babbu: charakter kočičí

Tak, říká se, že je kočka trošičku vyčůraná , ale já myslím, že jen kočkou to u vás nebude. Byla by škoda, kdyby na to měla doplácet. Holt, chlapi jsou u Tebe , tak si budeš muset vůči synkovi vytyčit nějaká pravidla - a ten Tvůj by to měl chápat a podpořit Tě. Synáček není 5 ti leté bezbranné děťátko.

Babbu

Já nesnášela kočky. Do svých 25ti let jsem byla zapřísáhlý pejskař. Ale kočky jsou úžasné, právě tím, jaké jsou. Možná bude stačit pár dní a kočku si zamilujete taky. Já mám psa a kocoura a nikdy bych to nechtěla jinak.

Cituji dadabus: Tak, říká se, že je kočka trošičku vyčůraná , ale já myslím, že jen kočkou to u vás nebude. Byla by škoda, kdyby na to měla doplácet. Holt, chlapi jsou u Tebe , tak si budeš muset vůči synkovi vytyčit nějaká pravidla - a ten Tvůj by to měl chápat a podpořit Tě. Synáček není 5 ti leté bezbranné děťátko.

Souhlasím na 100%!!

arrow
profile_image
Babbu
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byt je přítele, ale já měla dřív víc peněz a on měl dluhy, byt sjme dali dohromady a nemyslím si, že bych tam nastrkala málo, i dluhy s ním splácím. Ano o to jde, proto e s mámou hádal, řekla mu ať si najde brigádu, ale on chce jen s počítačema. Vše jsme mu stěhovali s přítelem a jeho mamkou. On má svůj svět, je hodnej, ale musí se zapojit do normálního života. Přítekl, slíbil, že ho bude postupně korigovat správným směrem, je jediný koho poslouchá. Taky se kroutí hlavou nad jeho názory. Jako holky, nejsem cíta, ale aby jedl s kočkou z jednoho talíře a pil s ní z hrníčku, na to nemám jako žaludek. Nevím jestli je chyba ve mně nebo v něčem jiném, budu se snažit přispůsobit, ale nevím na jak dlouho.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Babbu: luxuji tam 2 krát denně

Cituji Babbu: Třeba pet lahve na výbušniny a hromadu zbraní, takže se tam teď ani nehneme. Musel si vzít od mamky vše, prý nutně potřebuje vše.

prostě ti s... na hlavu. Luxuješ mu 2x denně - 18-letému klukovi ??
K čemu potřebuje pet lahve na výbušniny a hromadu zbraní ?
Kočka ti vadí a nebezpečné zbraně ne ?

Evidentně jsi na kočičku totálně vytočená. Ale upřímě řečeno, ta poznámka nemáme na to kupovat drahé krmivo mě nadzdvihla. Ono totiž kvalitní granule pro JEDNU kočku vyjdou na měsíc tak na 200 korun a to mi nepřijde jako drastická částka, navíc když živíte jednoho s odpuštěním darmožrouta. V 18 letech by měl jít min. na brigádu nebo si to odpracovat doma úklidem.

A k celému tématu - co ti máme poradit nebo co čekáš že ti poradíme ? že máš vyhodit kočku na ulici a kluka hýčkat a nechat ho nadále nic nedělat ?
Snad kdyby bylo téma jinak nazváno, ale stále víc mám dojem, že ti vadí i sobectví hocha a jeho lennost, že kočka je spíš zástupný problém.

Cituji Babbu: Víš spíš jde o to, že nemám ráda charakter kočičí, pejsky a koně miluju. Jen kočka mi nepříjde jako věrný přítel člověka.

Věř mi, že kdybys poznala hlouběji kočičí charakter, tak bys zjistila, že je nezávislá ale své lidi miluje. Máme doma psy i kočky, je pravda, že psi jsou člověku oddaní, ale tento vztah mi někdy zavání vlezlostí až otravností, kočky jsou svérázné, hrdé, nebudou se nikdy vnucovat.

Cituji Babbu: Nevím jestli je chyba ve mně nebo v něčem jiném

Každý majitel zvířete má k němu svůj vztah.Pokud kluk svou kočku má rád,tak se nedá nic dělat.Nastěhoval se k tátovi do bytu a řešit by to měl jeho otec.
Tím,že kočku budeš nenávidět si příliš nepomůžeš.Ale myslím si,že ti vadí i ten kluk a ta kočička je už jen jakoby poslední kapka.

arrow
profile_image
Babbu
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, něco jiného je, když je to od koťátka, ale takhle kočka nemá ráda lidi, jjsou už ji 3 roky, na lidi není zvyklá a je schopná tě srazit, je zvyklá být jen uvnitř bytu. Neublížím ji, nikdy jsem zvířeti neublížila a nikdy žádnému neublížím, ale už teď vím, že ji nikdy nepřijmu. Nejlepší bude dělat jako že tam není. I přítel dělá jako že tam není. Víš o co hlavně jde o ty chlupy po bytě o ty rozlámané ktky které poscházela ze skříní a ten ******, který tam nechal a odešel. Mohl to po ní uklidit. Vždyt on zatím ani nemá nic vybaleného, jen je u pc a u kočky, která zběsile lítá po pokoji a bytě. Asi mě z toho mrdne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ještě jsem to jednou přečetla, omlouvám se, že jsem na tebe trošku vyjela.
Souhlasím s holkama, syn musí dostat své povinnosti a podílet se na chodu domácnosti.

Trošku odbočím - a jak máš ošetřené, že jsi do bytu a do přítele nastrkala spoustu peněz a podílela se na zaplacení jeho dluhů ? Abys nedopadla nakonec tak, že otec a syn si budou lebedit v bytě a ty budeš mít kufry za dveřmi.
Ano píšeš milujeme se, ale nechci malovat čerta na zeď, takových případů tady už bylo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Babbu: poscházela ze skříní a ten ******, který tam nechal a odešel. Mohl to po ní uklidit. Vždyt on zatím ani nemá nic vybaleného, jen je u pc a u kočky, která zběsile lítá po pokoji a bytě. Asi mě z toho mrdne.

no a je to tady - já začínám být přesvědčená, že kdyby klučina po sobě a kočce uklízel, trošku se snažil zapojit do domácnosti a do vaší rodiny, tak by ti kočka ani trošku nevadila. max. bys ji tolerovala.
Tebe irituje hoch, jeho lennost, nezájem, sobectví a v tom máš pravdu, a zcela jistě se s ním nechceš hádat, aby se jeho otec nepostavil na jeho stranu (což se může velmi dobře stát). Nezávidím ti.

arrow
profile_image
Babbu
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S klukem to není jednoduché, je hodný, ale neí schpný ani dát talíř do myčky. Jako holky celý víkend bylo nádherné počasí a on seděl u pc, spal a hrál si s kočkou. Tak já nevím asi jsou dnešní kluci jiní. On je sice u táty v bytě, ale já do toho vrazila už tolik peněz, že bych si ho mohla koupit. O to ale nejde. on je v poho. J eto prostě náš Dave, i když má své výstření názory.

Babbu

Kluci jsou obecně v dnešní době strašně líní. Nejen na domácí práce ale i tak nějak celkově na to, zapojit se do společnosti, začít si při/vydělávat apod. Nechce se jim, líbí se jim doma, u PC.

Tomu klukovi prokážeš (samozřejmě ve spolupráci s jeho tátou) tu největší služby, když ho naučíš samostatnosti - je to dost nefér, že to "zbylo" na Tebe, primárně by jej měli vychovávat jeho rodiče, ale jeho vlastní máma to evidentně nezvládla, tak je to na Tobě.

Spíše si myslím, že toho klučina využívá, ta situace se mu líbí, možná Tě i trochu provokuje.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neomlouvej ho, není to 5 leté děcko. Evidentně ví, že tatínek do toho nebude zasahovat, pokud zasáhneš ty budeš ta zlá macecha.
Nenapadá mě nic jiného, než počítač sebrat a pouze za odměnu - ale to je dost blbé u dospělého kluka.

arrow
profile_image
Babbu
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vím, je to zatím puberťák který neví o čem mluví. Nemusí chodit ani na brigády, ale jde o princit, bez brigády, tak pomůže doma. Nepřijde mi to, že bych byla na něho nějak zlá, pokud pomůže tak mu i dám ráda nějaké kapesné, ale jde o to, že si to musí zasloužit. Je zvyklej, že o táta dostane vždy vše, ale teď na to nejsou peníze. Přítel chce napsat pojistku na mě, abych nepřišla o peníze co jsem do toho vrazila. Je to ferovej chlap. A musím říct, že se i postaví za mě, když mám pravdu, ale teď je toho na nás oba moc, musíme si vzít i jeho mamku. Je na tom zdravotně špatně a musíme si ji vzít co nejdříve , takže bohužel, teď nemám náladu a ani sílu uklízet po kočce. Jsem člověk , který když vidí snahu, tak potom oplácím dvakrát tolik. Ted jsem měla narozky a ani jsem mu nestála za to aby mi popřál. Je mi to jen trošku líto, dárky pro něj kupujeme oba. Víš je zvyklej asi jenom brát. No budu muset vymyslet fintu fň a opartně ho směrovat správným směrem, přítel mi bude pomáhat, vím to. Taky ho štve, že zná jen pc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené