arrow
profile_image
petra. H
od 5. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem zastánkyně nošení punčoch a to zejména s podvazky. Jen velmi málo mladých žen s tím má zkušenosti, maximálně tak akorát ve dveřích ložnice. Když se někdy svěřím, že nosím podvazky docela běžně i za dveřmi bytu, většina ženské populace mě má za marťanku, zato ta mužská, když by se to dozvěděla, jsem stíhaná jak štvaná zvěř. Nebudu se rozepisovat, o všech výhodách nošení punčoch, stačí jen to, že to jen kvůli chlapům určitě nedělám, že se v nich cítím velmi dobře a příjemně. Myslím, že to co dříve nosilo za dob našich maminek a babiček 100% žen nemusí být tak úplně špatné. Navíc změnily se materiály a co nebylo moc pohodlné je někde jinde. Nyní by mne dámy zajímalo zada:

1. Některá punčochy na podvazky nosíte
2. Máte nějakou zkušenost s nošením punčoch - když negativní tak jakou
3. Zda uvažujete o nošení punčoch

Ráda v tomhle tematu poradím, někdy souvisí s tím i nošení výborného stahovacího prádla a úprava postavy. přestože se v módních časopisech píše, jak nošení podvazků je in, jako by to nikdo neslyšel. tak holky pište, ráda odpovím.
Petra

Ahoj, mě se podvazky a punčochy moc líbí v ložnici, ale klidně a ráda bych to zkusila i normálně na ven (samozřejmě ve vhodném provedení) Máš nějaký typ na eshop, kde mají pěkné a nositelné?Nebo třeba i fotku pro inspiraci?Díky D.

arrow
profile_image
Lucy09
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych je ráda nosila, ale nevím, kde koupit punčochy k podvazkům.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji petra. H: když negativní tak jakou

Podvazky /zapínání/ se rýsuje pod oblečením,tak za mě jednoznačně samodržící punčochy.Pod upnuté pouzdrové sukně či šaty se podvazky nosit nedají a letní sukně nosím bez punčoch.

Cituji Tiakia: Podvazky /zapínání/ se rýsuje pod oblečením,tak za mě jednoznačně samodržící punčochy.Pod upnuté pouzdrové sukně či šaty se podvazky nosit nedají

Souhlasím, podvazky a punčochy jsou skvělé a pro mě i pohodlné, ale prostě se mi ve všem rýsují a proto je nenosím, nepřijde mi to vhodné. Ze všech "silonek" jsou mi nejpohodlnější samodržky.

Cituji Lucy09: koupit punčochy k podvazkům

Běžně je mívají jak ve specializovaných obchodech s prádlem, tak např. v H&M a Calzedonii.

arrow
profile_image
petra. H
od 5. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nečekala jsem tak rychlé dotazy. Tak holky, na punčochy nemusíte shánět e shop, koupíte je v běžných obchodech. Osvědčené punčochy jsou např. české Sindy Aries. Super jemné, barvy tělová světlá a opálená a taky černá. Skvěle se nosí, stojí 35-50 Kč, ale doporučuju víc párů, pak zatržení a výměna jedné přjjde skoro na polovičku, a to je velká výhoda proti punčocháčům, ty se musí vyhodit celé. Přitom se ani moc nezatrhávají, protože jsou hladké, sukně na nich navíc příjemně klouže. Napiš jestli jseš z Prahy, poradím kde je mají najisto. S podvazky je to horší. V obchodě se dají koupit buď bokovky- Úpavan, Timo, ty jsou vysoké, od pasu až pod zadek, výborně upraví postavu a mnohem jsou příjemnější než stahovací kalhotky a dobře drží punčochy. Jestli ale chceš na léto i více sexy jenom podvazkový pás, většina těch v obchodech je spíš pro parádu do ložnice, protože punčochy déle neudrží. Pak si zadej do googla podvazkový pás a najdeš tam spousty zboží. Doporučuji ale jen ty do pasu, ne bokové, ne ta krajková nic, ale aspoň 10-15 cm vysoké aby dobře držely. Jsou buď vzadu zapínací, nebo pohodlně je jen natáhneš, to je např z prádlo cz model 5035. Doporučuji vždy o něco menší velikost, aby držel dobře v pase, je to základ úspěchu. Timea.cz zase nabízí naprosto dokonalé anglické podvazky s kovovými sponami, které super drží, ale jsou určené pro náročné dámy, které nosí pravé nepružné nylonky, což je zase jiná kategorie božských silonek, které tady na ženských neuvidíš. Budeš li chtít zodpovím další otázky.
Petra

arrow
profile_image
petra. H
od 5. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sotva jsem dopsala a další příspěvky. K těm samodržkám. Zkusila jsem je, ale nesnáším déle silikonové proužky na stehnech, kůže mi zarudne a svědí, navíc se mi stalo že punčocha nečekaně sjela, je to dost trapné. Mám ráda pleťové mléko a to se pod samodržky nesmí, jinak nedrží. Pro mne je taky důležité, že stojí dvě stovky, to se denně nosit nedá. Jistě, pod hodně úzkou tenkou sukní se opravdu podvazky mohou rýsovat. Pod širší sukní a silnější látkou nebo se sukní podkladem je to ale v pohodě. Stejně si nemyslím, že dneska si hned každý všimne něčeho co se rýsuje pod sukní, podvazky nosí málokdo a ani si to s nimi nespojí. Navíc mám takový fígl, přední podvazky si zapínám punčochy až jako trochu na vnitřní stranu stehen a zadní zase co nejvíc dozadu, tak není nic vidět ani pod dost tenkou sukní, protože podvazky nejsou pod napnutou látkou.

tak snad zatím čau Petra

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji petra. H: Pod širší sukní a silnější látkou nebo se sukní podkladem je to ale v pohodě.

V nějaké diskuzi jsem viděla tebou vloženou vzorovou fotku podvazků,tak o té si myslím,že tak to vypadat nemá.

arrow
Neprodává v Bazaru

peto, dala bys sem nějaký obrázky? zajímá mě to.
já sama mám zkušenost jen s klasickými punčochovými kalhotami...
v čem je tedy výhoda podvazkových pásů oproti ostatním krom té ceny?

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já punčochové kalhoty nosím opravdu jen v největších mrazech, jinak od jara do podzimu punčochy - jediným důvodem je to, že mám pocit, že silonky mi tam dole nedělají úplně dobrotu, s punčochami to lépe větrá. Ale nosím pouze ty samodržící - podvazkový pás jsem zatím nezkoušela, uvažuju o něm jen do ložnice, v reálu se bojím, že se pásky budou rýsovat. Velkou nevýhodu samodržících spatřuji v ceně - 150-200 Kč, vydrží mi max. 5 nošení, pak se většinou na špičce protrhnou. Ovšem kupuju pořád stejné, tak měním jen jednu "nohu". Na druhou stranu nechodím v nich tak často, tak mě to nezrujnuje. A nesjely mi nikdy.

arrow
profile_image
petra. H
od 5. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dnes co nakouknu sem, tak diskuse, už na odpovědi dál čas mít nebudu. Abych se přiznala, možná že jsem nějakou fotku z hlouposti dala. Nevím, ale tuším, Tiakia, co tím myslíš, že to tak vypadat nemá. budu ráda když to upřesníš.
jersey: Nevím jaké obrázky si představuješ, na internetu je jich dost a své fotky v prádle opravdu zveřejňovat nemusím, viz předchozí reakce, to spíš soukromně. Jinak výhody podvazků kromě ceny a kromě toho co tu už bylo, že v 90% chlapi jsou po nich šílení a že jsou jistější než samodržky určitě jsou. Jde o to, jaká je výhoda vůbec punčoch včetně samodržek proti punčocháčům, což ovšem už ví, ty z nás, co nosí samodržky. Nejsme zabalené do pasu v silonu, mnohem v teple nejen příjemnější ale i zdravější. Můžeme je nosit i v teplém počasí, v práci, společenských akcích, kde je horko, takže když nemáme opálené nohy, nemusíme trpět. já např. jsem nesnášela, když mi punčocháče lezly dolů a já neměla kde je vytáhnout. Navíc s punčochami mám pocit takové oblečené neoblečené, je to příjemné pod sukní mít jenom kalhotky a nohy mít dokonalé v jemných silonkách, botičky nedřou, nohy nestudí.
Tak zítra večer se sem vrátím, jsem zvědavá na vaše příspěvky. Petra

arrow
profile_image
laci
od 29. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

99

Zajímalo by mě, jestli kalhotky oblíkáte na nebo pod ten podvazkový pás? Na záchodě mi příjde nepraktické si ho sundavat nebo rozepínat, jak to děláte?

Ahoj z mých zkušeností zcela jasně upřednostňuji samodržící punčochy. Zkoušela jsem i podvazkový pás z Intimissimi, bohužel není schopen udržet punčochy, takže výsledek byl takový, že jsem měla podvazkový pás pod zadkem a punčochy mi končily těsně nad koleny. U samodržek mám osvědčenou značku a řekla bych, že při zatržení jedné z páru výměna nevyjde na moc peněz, navíc jsou příjemné a nejsou vidět pod hladkou sukní

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Už jsem tady do jednoho příspěvku psala, že mi podvazky jdou špatně připnout k punčochám, zkrátka je to boj a to mně nebaví. Ale je fakt, že jsem zkoušela jen ty jemné krajkové bokové, co jsou asi spíš na ozdobu než funkční. Nadchla mne ta rada, koupit si širší a do pasu. Petro, a co to zapínání, ty to dokážeš zapnout rychle a tak, že se ti to nerozepíná? Myslím ty malé sponky, co drží punčochy... Děkuji

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pardon, jsem si nevšimla, že už byly reakce v tématu o zapínání..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené